Ewa Chodakowska sprzedaje produkt za 800 zł! Co to takiego?

Ewa Chodakowska oferuje nie tylko treningi i zachęca do zrzucania wagi. Jest także przedsiębiorczynią i właścicielką kilku firm.

Kupić u niej można choćby batonik za kilka złotych, ale też produkty, których cena sięga niemal 800 złotych. Co to takiego?

https://www.facebook.com/chodakowskaewa?locale=pl_PL

Chodzi o produkt potrzebny – wbrew pozorom – nie tylko latem, ale też jesienią, zimą czy wiosną, a mianowicie kostiumy kąpielowe. Bo przecież osoby dbające o formę, chodzą też na basen i tu Ewa Chodakowska proponuje stroje swojej marki Mission Swim. Nie należą jednak one do najtańszych!

 

MAM DOŚĆ TŁUMACZENIA dlaczego moje BIKINI @missionswim nie kosztują 99 zł 🙄

– stwierdziła i dodała:

Do bardzo niskich cen przyzwyczaiły nas marki praktykujące FAST FASHION – szybka moda – która ZABIJA (dosłownie) naszą planetę.

Następnie podała uzasadnienie cen jej kostiumów:

„- produkujemy wyłącznie w Europie, aby zapewnić doskonałą jakość,
– przestrzegamy rygorystycznych norm i praktyk środowiskowych i pracowniczych,
– unikamy niepotrzebnej emisji CO2
– poddajemy recyklingowi nasze własne, niesprzedane produkty, aby mieć pewność, że każdy element jest wykorzystany.
– używamy wyłącznie europejskich tkanin i akcesoriów pochodzących z recyklingu i/lub nadających się do recyklingu
– najczęściej zamiast farbować materiały, robimy PRINT KOLORÓW.
– jeśli farbujemy materiał przy użyciu wody, FILTRUJEMY JĄ, żeby wróciła czysta do obiegu!
– w zamian za wykorzystany papier na opakowania, SADZIMY DRZEWA?
– stworzyliśmy program recyklingu w pełnej pętli. Nasze klientki odsyłają nam stroje kąpielowe dowolnej marki, do dalszego recyklingu.
– dzielimy się zyskiem! Przekazaliśmy 200.000 zł na CPK – dom SOWA, w którym ukrywają się osoby dotknięte przemocą domową.”

 

Za strój kąpielowy z Mission Swim zapłacić trzeba od 295 zł. do niemal 800 złotych. Trenerka jednak uważa, że warto jest zapłacić więcej, ale za produkt stworzony w sposób zgodny z ekologią i etyką.

 

Fanki Ewy Chodakowskiej zgadzają się z trenerką i potwierdzają wysoką jakość jej kostiumów kąpielowych. Inna sprawa, że część kobiet uznało, że cena jest za wysoka i nie kupią „dwóch trójkątów powiązanych sznurkiem” za niemal 800 zł.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.