Izabela Janachowska kupiła skarpetki za 700 zł. i…. nawet tego nie zauważyła!

Izabela Janachowska zdobyła wiele nagród tanecznych w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Obecnie jednak zajmuje się czymś zupełnie innym i żyje na bardzo wysokim poziomie.

Z uwagi na swoje umiejętności taneczne Izabela Janachowska została trenerką w „Tańcu z Gwiazdami” (w latach 2009-2011). Jednak gdy związała się z Krzysztofem Januszem Jabłońskim i przygotowywała się do własnego ślubu,  w 2014 rozpoczęła działalność dotyczącą organizacji ślubów i wesel.

Janachowska jest właścicielką serwisu „Wedding Dream by Izabela Janachowska, prowadziła też wiele programów telewizyjnych dotyczących tematyki ślubnej. 

 

Ostatnio jednak miało miejsce zabawne zdarzenie dotyczące skarpet. Otóż w jednej ze swoich relacji, Janachowska pokazała, jakie skarpetki ma na stopach. 

https://www.instagram.com/izabelajanachowska/

Jak się okazało, były to skarpety firmy Gucci, a ich regularna cena to około 700 złotych za parę. 

Serwis Pudelek, zapytał Janachowską o tę część jej garderoby. Dziennikarze chcieli też wiedzieć, czym różnią się skarpetki za 700 zł. od takich za 10 czy 20 zł.

Kobieta odparła, że chyba tylko ceną. Później jednak zapewniła, że nie kupowała tak drogich skarpet. 

Nie wiem, ja nigdy nie kupiłam skarpetek za 700 złotych.

W końcu doszła do wniosku, że zapewne skarpetki kupiła na przecenie w dziale dziecięcym. Przecena przeceną, jednak z pewnością i tak sporo kosztowały!