Jajko niespodzianka za 2500 zł. Do kupienia w Warszawie!

Warszawski hotel Marriott zorganizował Bazarek Wielkanocny w Lobby Bar Warsaw.

I jak obiekt zachęca na instagramie:

 

Obok tradycyjnych polskich potraw i świątecznych przysmaków znajdziesz na nim również przepiękne, słodkie jajka z niespodzianką, które zachwycą Twoich bliskich.

 

Na nagraniu widać różnokolorowe, spore jajka, ale wśród nich jest też prawdziwy rarytas – złote jajko z niespodzianką!

 

https://www.instagram.com/paniczszymon/

 

Jajko za 2500 zł.

Jajko nazywa się „Inder Niespodzianka” [w środku niespodzianka] i kosztuje 2500 zł. Złotą „pisankę”  oglądali polscy influencerzy – Szymon Panicz i Gosia Skowrońska.

Na instagramie zachwycali się wyglądem jajka, stwierdzili jednak, że dwa i pół tysiąca złotych za jajko niespodziankę to jednak dla nich trochę za dużo. Wybrali się za to na kawę, zamówili też serniczek i pączka.

 

Złote jajko w hotelu Marriott

Samo złote jajko jest jadalne, pokryto je także jadalnym złotem. Po przepołowieniu lub zjedzeniu jajka, w środku znajdziemy coś kosztownego. Oczywiście hotel nie informuje, co jest w środku, żeby nie psuć niespodzianki. Wiadomo jednak, że złote jajko:

– jest otoczone jadalnym, 24 karatowym złotem
– ma około 3kg czekolady i około 200 g białej czekolady
– w środku jest dużo smacznych niespodzianek (jadalnych i niejadalnych)

Biorąc pod uwagę, wielkość, wygląd i tajemniczą zawartość, 2,5 tys. zł. za taką pisankę wydaje się być przystępną ceną 🙂

 

Natomiast dla osób o mniej zasobnym portfelu dostępne są jajka niespodzianki o artystycznym wyglądzie. W środku znajdziemy praliny o różnych smakach, kilka rodzajów czekolad i niespodziankę (voucher). Całość waży 800 g i kosztuje 180 zł.