Masterclass z Nataszą Urbańską. ILE kosztują warsztaty musicalowe z gwiazdą?

Natasza Urbańska to nie tylko gwiazda telewizji oraz jurorka w „The Voice Kids”, ale przede wszystkim artystka musicalowa, od lat związana ze Studiem Buffo.

Gwiazda właśnie poinformowała, że na warsztatach musicalowych będzie prowadziła swoją masterclass. Gdzie odbędą się warsztaty i ile trzeba za nie zapłacić?

 

Studio Buffo warsztaty musicalowe 2024 z Nataszą Urbańską – https://www.instagram.com/nataszaofficial/

 

Studio Buffo – warsztaty musicalowe 2024

Warsztaty musicalowe to nic innego jak organizowany przez Studio Buffo obóz tematyczny, przeznaczony dla dzieci od 9 lat i młodzieży. Odbędzie się w dniach 21.07.2024 – 02.08.2024 w miejscowości Miętne (gm. Garwolin).

Uczestnicy będą mieszkać w ekonomicznym hotelu Hotel Miętne – Powiatowy Ośrodek Sportu i w ramach pobytu mają zapewniony „przejazd autokarem w dwie strony, zakwaterowanie w hotelu, pełne wyżywienie, opiekę wychowawców i pielęgniarki, basen, ubezpieczenie, koszulkę pamiątkową, zajęcia z tańca, śpiewu, aktorstwa i ogólnego rozwoju prowadzone przez doświadczonych pedagogów i artystów”.

 

W ramach letniego wyjazdu na Warsztaty Musicalowe do Miętnem możecie się spotkać ze mną a ja Wam chętnie przekaże swoją wiedzę i doświadczenie !
Dołączam do grona nauczycieli✍‍♀️ !

– napisała Natasza Urbańska.

 

Na stronie Studia Buffo nie podano ceny za obóz, jednak Super Express poinformował, że za warsztaty trzeba zapłacić 3300 zł.

Biorąc pod uwagę, że warsztaty musicalowe trwają prawie dwa tygodnie, a poza wyżywieniem i zakwaterowaniem jest też bogaty program szkoleniowy, to cena wydaje się być bardzo przystępna 🙂

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)