Milionerka Patricia Kazadi skromnie(?) o pieniądzach!?

W 2020 roku Patricia Kazadi wstrzymała swoją karierę i wycofała się z mediów. Powodem miała być nie tylko depresja, ale też - wykryta później - endometrioza.

Przez długi czas aktorka, wokalistka i osobowość telewizyjna praktycznie nie pracowała. Mimo to na jej profilu obserwować można było zdjęcia z wyjazdów czy bogate, wyjątkowe kreacje. 

Tym samym można by się zastanawiać, skąd młoda kobieta miała pieniądze na taki styl życia? Odpowiedź jednak jest bardzo prosta!

 Otóż 35-latka jest milionerką! 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

Patricia Kazadi już jako dziecko zaczęła grać w serialach i tym samym zarabiać. Przez lata, gromadziła swój majątek i już jako 19 latka miała na swoim koncie pierwszy milion złotych. Domyślić się więc można, że od tego czasu, zarobiła jeszcze więcej. 

 

 

Jej podejście do pieniędzy jest zdroworozsądkowe. Goszcząc w Rogalska Show stwierdziła:

 

Jeżeli nie masz swoich pieniędzy, jesteś cały czas uzależniona od drugiej osoby, to ta osoba ma nad Tobą kontrolę. I nie ma równowagi sił.

Patricia Kazadi stwierdziła, że pieniądze szczęścia nie dają, ale…

Ale ułatwiają życie. Nie oszukujmy się. Lepiej się żyje chyba jak masz pieniądze, tak? Jak masz na jedzenie, możesz zabezpieczyć byt swoim dzieciom, jak możesz zrealizować swoje pasje, podróżować, czy kupić sobie coś.

Wyjaśniała w programie i tym samym potwierdziła, że warto doceniać pieniądze oraz to, że się je posiada.