Nosowska o swoim synu! „Nowy rozdział przed nami się otwiera”

Mikołaj Krajewski (ur. 22 maja 1996 r.) to syn Katarzyny Nosowskiej i perkusisty Adama Krajewskiego (z którym piosenkarka związana była w latach 90′).

28-letni Miki Krajewski wcześniej zajmował się sportem a także modelingiem, od jakiegoś czasu jednak towarzyszy swojej mamie na scenie. Teraz Katarzyna Nosowska poinformowała o zmianach i stwierdziła, że otwierają „nowy rozdział”.

 

https://www.youtube.com/@Bliskoznaczni

 

Na instagramie piosenkarki pojawiła się zapowiedź i link do nagrania na Youtube.

 

Nowy rozdział przed nami się otwiera i mamy nadzieję, że przed Wami również, razem z nami.

– zapowiedziała Nosowska.

 

I poinformowała, że razem z synem będzie prowadziła podcast o nazwie „Bliskoznaczni”.

 

Będzie ciekawym eksperymentem zderzyć różnice pokoleniowe występujące między nami, a jednak też skontrować je z bardzo dużą bliskością, która między nami występuje.

– dodał Miki Krajewski.

 

Kasia Nosowska przyznała, że choć jej syn jest dorosły, to nadal jest z nim połączona przez niewidzialną) pępowinę:

 

W tym jest wartość i pragniemy jakby, nie wiem, wykorzystać, skonsumować te bliskość i relację, która nas łączy i skłonność do przeprowadzania długich rozmów na przeróżne tematy i otwartość, którą oboje mamy.

 

Mam i syn zapowiedzieli, że poza ich rozmowami, raz w miesiącu w podcaście pojawi się także gość programu, który poprze bądź zweryfikuje ich poglądy.

Biorąc pod uwagę, że nagrania Kasi Nosowskiej na instagramie, biją rekordy popularności, to domyślać się można, że i podcast będzie bardzo ciekawy i chętnie słuchany.

 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ze swoim podcastem. Czego można się spodziewać?