Skrzynecka: „Tatuś w pracy”. „Świat się kończy” „patologia” komentują internauci.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki małżeństwem są od 2009 roku, a w 2011 roku urodziła się ich córka – Alikia Ilia Łopucka.

Marcin Łopucki (49 l.) to Polski i Europy w fitnessie, który ma bardzo męską, umięśnioną sylwetkę. I właśnie z takim wyglądem, mężczyzna zdecydował się na udział w programie „Czas na Show. Drag Me Out”, w którym panowie przebierają się za drag queen.

Tak na codzień wygląda Łopucki – https://www.instagram.com/marcinlopucki/

Jak podaje TVN „Czas na Show. Drag Me Out” to program, w którym:

 

„Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć Tomaszowi Karolakowi, Michałowi Mikołajczakowi, Tadeuszowi Mikołajczakowi, Kamilowi Szymczakowi, Marcinowi Łopuckiemu i Dariuszowi Zdrójkowskiemu w przygodzie ich życia. (…) Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie „ja” z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny.”

 

Marcin Łopucki „Czas na Show. Drag Me Out”

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z pierwszego odcinka show i nie kryła swojej dumy z męża.

 

Tatuś w pracy Jesteśmy z Ciebie DUMNE Ty nasze 300% testosteronu @marcinlopucki

 

Skrzynecka z mężem – https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

Część internautów podzielała entuzjazm i uznanie Skrzyneckiej. Jednak wiele osób było zniesmaczonych widokiem Marcina Łopuckiego jako drag queen. Szczególne wrażenie robi też zdjęcie Alikii z ojcem przebranym za kobietę.

 

Alikia z ojcem – https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

Świat się kończy ‍♀️chłopy przebierają się za baby ‍♀️podobno chłopy nic nie wiadomo skoro mają takie ciągotki do przebieranek ‍♀️

Patologia ‍♀️co oni jeszcze wymyśla to strach się bać

XXI w. Faceci przebierają się za kobiety i biorą za to … Przepraszam,ale ja tego nie ogarniam . Nie podoba mi się ten program . To nie hejt ,wyrażam poprstu swoje zdanie

 

Świat schodzi na psy, kto się zgodził to wyprodukować? Przykre..

 

Ciekawe, jak sam Łopucki odnajduje się w takiej roli i czy nie czuje niesmaku po występie. A może udział w tego typu programie to tylko kwestia odpowiedniej stawki za występ…?