Córka Anity Lipnickiej skończyła 18 lat. Czy Pola jest podobna do mamy? [FOTO]

48-letnia Anita Lipnicka w latach 90′ zdobyła ogromną popularność. To wtedy występowała z zespołem Varius Manx i nagrała z nimi swoje największe przeboje takie jak „Piosenka Księżycowa”, „Zanim zrozumiesz”, czy „Zamigotał Świat”.

Następnie rozpoczęła swoją karierę solową, a w życiu prywatnym przez 12 lat była związana z walijskim muzykiem Johnem Porterem. Z tego związku urodziła się córeczka Pola, która właśnie skończyła 18 lat.

 

https://www.instagram.com/anita.lipnicka/

 

Z tej okazji Anita Lipnicka zamieściła wpis, w którym wspomina narodziny córki:

 

23 lutego 2006 roku, w jednym z warszawskich szpitali, przyszła na świat maleńka dziewczynka, która odmieniła moje życie. Urodziła się dokładnie o 18:35 do dźwięków piosenki José Gonzáleza “Heatbeats”, płynącej z głośnika przenośnego radia, jakie towarzyszyło mi podczas wielogodzinnego porodu… Zima wtedy była piękna – za oknami wirujące płatki śniegu, wszędzie biało i czysto… Jakby świat wstrzymał oddech i ustał na moment w zaczarowanej kapsule czasu…

 

Teraz Pola Porter ma już 18 lat, a jej mama złożyła jej życzenia:

 

Nie wiem jak, kiedy to zleciało, ale dziś ta dziewczynka kończy 18 lat! Kochana moja córeczko❤️ Leć wysoko, sięgaj gwiazd, gorących słońc i alabastrowych księżyców. To wszystko jest Twoje. Niebo i ziemia. Nie lękaj się. Ufaj swojej melodii. Oddychaj.
Kocham Cię, mama❤️

 

Pola Porter ma nietuzinkową urodę i widać, że jest bardzo podobna do swojej mamy. Jednocześnie wiele też wzięła od taty. Zdjęcia poniżej.

 

Tak wygląda Pola – https://www.instagram.com/anita.lipnicka/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anita Lipnicka (@anita.lipnicka)