Superbohaterka Lewandowska. Powiedziała CO zrobi z dziećmi!

Na najnowszym nagraniu Anna Lewandowska użyła porównania do superbohaterów z bajek. Zapowiedziała też, co chce zrobić z dziećmi w ramach swojego nowego projektu.

Brzmi tajemniczo? Oto szczegóły!

 

 

Jak podano na stronie Sport. to lubię:

  • 32% polskich dzieci w wieku 7-9 lat cierpi na nadwagę i otyłość
  • 88 % dzieci z klas I-III nie potrafi wykonać przewrotu w przód

 

Co pokazuje, jak mało sprawne są nasze dzieci i jak duży jest problem z utrzymaniem wagi. Wcześniejsze pokolenia miały naturalnie zapewniony ruch, bo niemal całymi dniami przebywały „na podwórku”, gdzie bawiły się na trzepaku, grały „w gumę” itp. Teraz są wszędzie wożone, a w domu czas spędzają często przy telefonie, komputerze czy tablecie.

 

Znacie to na pewno: filmowi superbohaterowie łączą siły, by mierzyć się z wyzwaniem większym od nich samych. Tak zrobiliśmy też i my. Połączyliśmy z @tomasz.rozek oraz Fundacją „Nauka. To Lubię”, siły sportu i nauki, by zachęcić dzieci oraz Was rodzice do zwiększenia swojej aktywność fizycznej.

– zaczęła trenerka.

 

Anna Lewandowska ujawniła też, że chce dzieci poderwać z kanap.

 

Chcemy poderwać dzieciaki z kanap i rozkochać je w ćwiczeniach.

 

Nasza misja jest prosta: promować aktywności fizyczną wśród dzieci w wieku 6-10 lat i ich rodzin, pokazując, że ruch to nie nudna konieczność, ale niekończąca się zabawa i okazja do wspólnego spędzania czasu w fajny sposób.

 

Aby wziąć udział w projekcie Anny Lewandowskiej trzeba wejść na stronę sporttolubie.pl i zostawić swojego maila. Na skrzynkę otrzymamy różne materiały edukacyjne i propozycje aktywnego spędzania czasu z dzieckiem.

Pamiętajmy, że sprawność fizyczna i zdrowie, warunkuje jakość naszego życia. Ćwicząc razem z dzieckiem, wzajemnie się motywujemy i dzięki temu łatwiej jest utrzymać zdrowy styl życia.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@annalewandowska)