Dorota Szelągowska na frapującym nagraniu. Czyżby wzięła sekretny ślub?

Dorota Szelągowska (43 l.) miała już trzech mężów. Tymczasem na jej profilu pojawiło się nagranie sugerujące, że po raz czwarty powiedziała „tak”.

Czyżby projektantka wzięła kolejny ślub?

 

screen https://www.instagram.com/dotindotin/?hl=pl

 

Dorota Szelągowska to córka Katarzyny Grocholi i projektantka wnętrz znana z telewizyjnych programów o tematyce wnętrzarskiej i remontowej. Pawła Hartlieba, z którym ma syna Antoniego (ur. 2001), następnie Adama Sztaby. W 2017 roku poślubiła Michała Wawro (rozwód w 2021 r.), z którym ma córkę Wandę (ur. 2018).

 

Dorota Szelągowska – ślub

Obecnie projektantka związana jest z Wojciechem (nie ujawniła jego nazwiska ani profesji). I to właśnie on jest bohaterem najnowszego nagrania Szelągowskiej.

 

To był bardzo dobry rok. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że najlepszy ♥️ Dziękuję Wojtuś

– napisała.

 

I zamieściła rolkę ze zdjęć i filmików z ukochanym. W pewnym momencie widać Dorotę i Wojciecha na plaży, przy kwiatowym łuku. Tego typu dekoracje przygotowywane są na śluby, więc nic dziwnego, że w komentarzach rozgorzała prawdziwa burza. Internauci sądzą, że projektantka mogła wyjść za mąż.

 

Jednak odpowiadając na jeden z komentarzy Szelągowska rozwiała wątpliwości:

 

Gabi zapytała, did they get married? ❤️

– zapytała internautka.

 

A Dorota odpowiedziała:

i byśmy Wam nie powiedzieli?!?!? W życiu!

 

Prawdopodobnie więc filmik z kwiatowymi łukami powstał wtedy gdy Dorota i Wojciech byli gośćmi na czyimś ślubie, a nie jego bohaterami.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)