Konsultacje psychologiczne u Superniani. Cena mocno zaskakuje!

„Superniania” czyli 59-letnia Dorota Zawadzka popularność zdobyła dzi ęki programowi o tym samym tytule, który prowadziła w latach w latach 2006–2008. Z wykształcenia jest to psycholożką rozwojową, ma też doświadczenie w kilku innych programach dotyczących dzieci, napisała również kilka książek dotyczących wychowania.

„Superniania” przez wiele lat była autorytetem w kwestii wychowania dzieci. Ostatnio jednak pojawiły się zarzuty, że jej metody wychowawcze prezentowane w programie to przemoc.  [o sprawie więcej tutaj].

Pomimo tej krytyki, Dorota Zawadzka nadal jest popularna, a w czasach pracy zdalnej także i ona oferuje konsultacje online.

https://www.facebook.com/DorotaZawadzkaPsycholog

Zakres usług jest następujący: 

Prowadzę konsultacje z zakresu psychologii rozwoju i wychowania dziecka oraz relacji rodzinnych.

Jednak stawka jaką podała pani „psycholog z telewizji” zaskoczyła jej obserwatorów. Wydaje się bowiem, że cena za godzinne spotkanie jest dosyć niska. 

Dorota Zawadzka za godzinę konsultacji bierze tylko (?) 180 zł. 

Super cena jak na tak doświadczonego specjalistę. Zwłaszcza dla ludzi mieszkających za granicą. Opcja online jeszcze lepiej .. z domu nie trzeba wychodzić.

Za 10min wizytę u lekarza specjalisty płaci się podobnie lub więcej. Pani Dorota to też jak najbardziej specjalistka w swojej dziedzinie.

Może i cena porównywalna jak na rynku jednak dla mnie to bardzo dużo pieniędzy. Powinny być takie porady/terapie/rozmowy w przystępnych dla każdego cenach już nie mówiąc o tym że na NFZ za darmo dla każdego być również powinny

Tak więc większość cenę uznała za przyzwoitą czy też nawet niską, dla innych 180 zł. to nadal dużo.