Drogi hotel w „tanim” kraju. Tak Lewandowscy wypoczywali w Turcji!

Turcja uchodzi za niedrogą, wakacyjną destynację. Wypoczywający tu Polacy szczególnie cenią sobie wakacje all inclusive i uginające się od jedzenia stoły.

Jednak i w Turcji można znaleźć drogie, luksusowe hotele. Do takiego właśnie wybrali się Anna i Robert Lewandowscy, którzy w maju 2022 roku urlop spędzili w popularnej miejscowości Antalya.

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Lewandowscy wybrali w 5* hotel Regnum Carya Golf & Spa Resort.

Jest to bardzo duży kompleks hotelowy, który ma nie tylko dostęp do plaży, ale też wiele innych atrakcji. Między innymi baseny, atrakcje wodne,  jacuzzi. SPA oraz oczywiście pole golfowe. 

Dodatkowo hotel Regnum Carya Golf & Spa Resort jest miejscem, gdzie odbywają się koncerty i przedstawienia. Na boisku do piłki nożnej można zaś rozgrywać prawdziwe mecze. Przewidziano też liczne atrakcje dla dzieci.

Jeśli chodzi o cenę za pobyt, to jest ona z górnej półki. W czasie gdy przebywała tam rodzina Lewandowskich (17/18.05.2022) podstawowa stawka za pokój dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci wynosiła  ponad 3 tysiące złotych. Wyższy standard to wydatek 7,9 tys. zł/ za dobę. Natomiast stawka za apartament to ponad 10 tys. zł. za dobę.

Tym samym jeden czy dwa dni pobytu w tym hotelu, to koszt porównywalny z tygodniowym wyjazdem do innych tureckich hoteli.