Hanna Żudziewicz po wypadku! ” Dziękuję Bogu, że…”

Hanna Żudziewicz (32 l.) to tancerka reprezentująca najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, a od 2014 roku trenerka taneczna w „Tańcu z Gwiazdami”.

Prywatnie jest żoną tancerza Jacka Jeshke i mamą Róży (ur. 2022). W miniony weekend Hanna i Jacek mieli koszmarny wypadek!

 

https://www.instagram.com/hannazudziewicz/?hl=pl&img_index=1

 

Para jechała do Sopotu. Nagle ich auto wpadło w poślizg i zapaliło się. Na szczęście Hanna Żudziewicz i Jacek Jeshke zdołali uciec z pojazdu, który doszczętnie spłonął.

 

Jechaliśmy do Sopotu i wpadliśmy w poślizg. Samochód szybko się zajął i dzięki Bogu udało nam się uciec z samochodu. Jesteśmy zdrowi fizycznie , ale psychicznie zmęczeni. Teraz jeszcze bardziej wiemy, że rzeczy materialne nie mają znaczenia. Chcemy trochę ochłonąć. Ściskamy Was i prosimy uważajcie na siebie.

– napisali na instagramie.

 

Po takim traumatycznym przeżyciu akurat przypadał Dzień Matki i jak napisała Hanna, tym razem szczególnie go doceniła:

 

Dzień Mamy, kocham być mamą, a dzisiaj doceniam ten fakt jeszcze bardziej. Dziękuję Bogu, że mogę być Twoją i za to, że daje mi siłę i zdrowie, abym mogła Cię wychować i oczywiście to też święto mojej najkochańszej mamy, która jest moją inspiracją.

 

Przeżycia takie jak poważny wypadek, dobitnie pokazują, co jest w życiu ważne!

Luksus to nie tylko pieniądze! Co współcześnie staje się LUKSUSEM?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)