Julia Wieniawa z Ralphem Kamińskim: „solidnie nam zapłacili”!

wieniawa, kamiński

Julia Wieniawa zamieściła swoje zdjęcie z Ralphem Kamińskim i zapowiedziała wspólny występ we Wrocławiu.

Zaskakujące było jednak stwierdzenie o sowitej zapłacie, ponieważ zwykle gwiazdy nie chwalą się swoimi gażami. Gdzie zatem pojawi się Wieniawa i Kamiński?

 

wieniawa, kamiński
https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

25-letnia Wieniawa napisała:

 

Cóż za spotkanie! Cóż za wydarzenie! Tego jeszcze nie było…
Julia Wieniawa i Ralph Kaminski w sztuce Teatru Powszechnego na gali PPA we Wrocławiu. ALE JAK TO?! Tak to. Każdy ma swoją cenę. A że solidnie nam zapłacili to jesteśmy. Więcej dowiecie się oglądając spektakl. Widzimy się 16 i 17 marca na @ppawroclaw

 

I jak się okazuje, Wieniawa oraz Kamiński wystąpią razem w spektaklu „Człowiek z papieru. Antyopera na kredyt”, gdzie autorem libretta jest Jakub Skrzywanek. Przedstawienie nawiązuje do filmów Andrzeja Wajdy, ale jest wystawiane w konwencji operowej:

 

Twórcy odwołują się do dwóch kanonicznych tekstów kultury o niesprawiedliwości społecznej – “Opery za trzy grosze” Bertolta Brechta i „Człowieka z marmuru” Andrzeja Wajdy i pytają – co dziś stałoby się z Agnieszką, dla której prawda i sprawiedliwość były najważniejsze? Czy dalej walczyłaby o wykluczonych, czy korzystałaby z tego, co przyniosła jej transformacja?
Przed państwem antyopera na miarę naszych czasów, gdzie mity popularne w latach dziewięćdziesiątych zderzają się burżuazyjną narracją.

– podano na stronie wydarzenia.

 

A Julia i Rafał wystąpią w tym spektaklu w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Czy naprawdę sowicie im zapłacono, czy jest to tylko żarcik – tego zapewne się nie dowiemy. Jednak fani aktorki i piosenkarza, bardzo się cieszą na ich wspólny występ i gratulują udziału w tak oryginalnym projekcie.