Rutkowscy pokazali „OFICJALNY FILM Z IMPREZY KOMUNIJNEJ”. „Parodia” „patouniwersum” – komentują internauci.

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja Rutkowski, w połowie maja 2024 r. odnowili swoją przysięgę małżeńską.

Swoje drugie wesele połączyli z komunią Krzysztofa Juniora, a wydarzenie było zorganizowane z dużym przepychem. Sam detektyw Rutkowski porównał je do imprezy w stylu Hollywood.

W tydzień po uroczystościach, na kanale Mai pojawił się materiał zatatuowany jako „oficjalny” film z komunii. Nagranie jest przedziwne i wywołało sporą konsternację!

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=QjqIRwjUuR8

 

Na połączone imprezy Rutkowscy wydali około pół miliona złotych. Złożyły się na to kreacje dla Rutkowskich, fryzury i biżuteria, wystrój sali, dekoracje kwiatowe i balonowe, tir „kwiatów prosto z Holandii”, fotobudka, fotograf i filmowiec, DJ, zespół Fisher, zespół Baciary oraz Piękni i Młodzi oraz wiele innych. Do tego oczywiście koszt najmu sali, jedzenie napoje czy alkohol.

Krzyś Rutkowski z okazji komunii dostał dwa auta. Jednym z nich mają wozić go rodzice, drugim – zgodnie z zapowiedzią detektywa – junior już teraz będzie driftował na torze.

 

„OFICJALNY FILM Z IMPREZY KOMUNIJNEJ RUTKOWSKIEGO! SZAMPAN,ZABAWA,BACIARY I BMW DO DRIFTU ZA 200TYS.” – Tylko gdzie ta komunia…?

Film z komunii młodego Rutkowskiego jest zaskakujący, ponieważ jeśli chodzi o kwestię komunii to mamy tu tylko wątek prezentów. Na nagraniu pokazano obydwa auta, gdy są wwożone na lawetach na parking. Widać też radość Krzysia z otrzymanych prezentów. I to tyle jeśli chodzi o pierwszą komunię.

Dalej pokazano odnowienie przysięgi małżeńskiej Mai i Krzysztofa, a następnie – imprezę. Nie było to jednak spokojne spotkanie komunijne, a typowo weselna impreza z tańcami i śpiewem.

 

Wielu internautów było zniesmaczonych nagraniem z przyjęcia:

 

Rutkowski to ostatnio moje ulubione patouniwersum

Czwarta żona,niezliczona ilość kochanek i odnowienie ślubu kościelnego parodia

Państwo z dużą kasą małą klasą

 

Żałowano też Krzysia Rutkowskiego i tego, jak jest wychowywany:

Najbardziej mi żal tego młodego. Chyba już się nie da go uratować… :/

 

Jejku jak mi tego dziecka szkoda. Widac ze fajny i madry chlopiec.

 

Wspolczuje mu takich rodzicow. Pieniadze jest dobrze miec, gorzej jak sa one priorytetem w zyciu.

 

Byli jednak i tacy, którzy gratulowali Rutkowskim ich sukcesu i kibicowali tego typu inicjatywom.

Całe nagranie poniżej.