Agata Młynarska kupiła dom w Hiszpanii. Ile zapłaciła?

Kilka lat temu Agata Młynarska razem z mężem Przemysławem Schmidtem, kupiła dom w Costa Blanca w Hiszpanii. Obecnie więc dziennikarka dzieli swoje życie między Polskę, a Hiszpanię.

A ile kosztuje dom w Hiszpanii i czy Młynarska planuje się tam przeprowadzić na stałe?

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/?hl=pl

 

Dom w Costa Blanca, Agata Młynarska kupiła w czasie pandemii koronawirusa. Jak informuje „Fakt”, do zakupu skłoniła ją sytuacja zdrowotna:

 

Dziennikarka przebywała akurat na wakacjach w Hiszpanii, gdy w Polsce szpitale z dnia na dzień zapełniały się ciężko chorymi zarażonymi. Przez swoje problemy zdrowotne, nie mogła ryzykować i wracać do Polski. Wolała przeczekać najgorszy czas w hiszpańskiej głuszy. Ta trudna sytuacja zmotywowała ją i jej męża do poszukiwań domu. Wreszcie się udało, a dziś Młynarska ma na Costa Blanca przytulne gniazdko.

 

Ile zapłaciła za dom w Hiszpanii?

Młynarska bardzo chwali sobie mieszkanie w Hiszpani, bo jak mówi, koszty utrzymania czy jedzenia są nawet niższe niż w Polsce. Podobnie z cenami nieruchomości. Dziennikarka nie ujawniła, ile konkretnie zapłaciła za swój dom, ale na instagramie przyznała:

 

Ceny zachęcają, bo rzeczywiście można kupić domek lub mieszkanie nad morzem w cenie średniego mieszkania w Warszawie czy Wrocławiu, nie mówiąc już o Sopocie.

 

Można się zatem domyślać, że domek w Hiszpanii kupimy już za około milion złotych. Młynarska jednak zwraca uwagę, że mieszkanie w tym kraju ma też swoje minusy:

 

Hiszpania to zimna zima, brak ogrzewania w domu, wilgoć, deszcze, brak pośpiechu w załatwianiu spraw, co dla nas bywa nie do zniesienia… słynne #mañana

Hiszpania to wyzwanie, które sobie stawiasz, jeśli chcesz tu być zaakceptowanym.

Potrzebna jest pokora, wiara we własne siły i uśmiech!

– skwitowała.

 

Przyznała też, że na razie nie zamierza przeprowadzać się na stałe do Hiszpanii, rozważa jednak taką możliwość na „jesień życia”.

 

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/?hl=pl

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)