Anna Lewandowska otwiera nowy biznes. Tym razem w BARCELONIE!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przez wiele lat mieszkali w Niemczech. Tam jednak trenerka nie rozwijała swojej działalności.

Tymczasem po przeprowadzce do Hiszpanii, wyraźnie widać, że Lewandowska złapała wiatr w żagle. Zaczęła tu organizować sportowe eventy, rozpoczęła naukę tańca bachata i jak przyznała, bardzo odpowiada jej temperament Hiszpanów. Nic więc dziwnego, że postanowiła też otworzyć nowy biznes, zlokalizowany w Barcelonie.

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/

 

Przypomnijmy, że trenerka ma już kilka własnych marek i linii produktów – zdrowa żywność, catering dietetyczny, kosmetyki do pielęgnacji, perfumy oraz oczywiście treningi w aplikacji.

 

Lewandowska – szkoła tańca

Tym razem stawia jednak na biznes stacjonarny, a inspiracją do jego otworzenia była właśnie przeprowadzka do Hiszpanii oraz odkrycie swojej nowej pasji. Jest nią właśnie bachata, a Anna Lewandowska otwiera szkołę tańca!

 

Niespełna 1,5 roku temu poszłam na swoje pierwsze zajęcia bachaty. Nie przypuszczałam wtedy, że taniec stanie się moją pasją.
Daje mi ogromny fun i jest formą aktywności fizycznej (która jest nieodłącznym elementem w moim życiu ), a od pewnego czasu, jest również związany z moimi projektami.

Bo już niedługo, otwieram w Barcelonie Multi-Butique, a w nim szkołę tańca. Cały czas nie mogę w to uwierzyć, ale tak, to się dzieje naprawdę! Od jakiegoś czasu, możecie też spróbować podstaw bachaty w mojej aplikacji. A we wrześniu, obóz taneczny na Bali z udziałem najlepszych par tanecznych, gdzie będziecie mogli również potrenować ze mną i moim teamem!

 

To niesamowite jak pasje rozwijają nas, motywują do działania i pozwalają wyrazić siebie!

 

Jak widać, zmiana otoczenia i próbowanie nowych rzeczy może być bardzo odkrywcze. A dla osoby przedsiębiorczej, takie doświadczenia to gotowy pomysł na nowy biznes!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@annalewandowska)