Lewandowski to jeden z najbogatszych Polaków. CO na nogach mają jego córki!?

Robert Lewandowski to jeden z najbogatszych Polaków przed 40. Niespełna 36-letni piłkarz (ur. 21 sierpnia 1988 roku) i jego żona Anna Lewandowska znaleźli się na 6. miejscu rankingu „Wprost”.

Tygodnik oszacował ich majątek na 625 mln zł. a ta wartość wciąż rośnie. Z pewnością więc córeczki Anny i Roberta żyją na wysokim poziomie. Zaskakuje więc to, co mają na nogach!

 

https://www.instagram.com/_rl9/

 

Robert Lewandowski córki

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska mają dwie córki – Klarę (ur. 4 maja 2017) i Laurę (ur. 6 maja 2020). Jeszcze do niedawna słynna para starała się chronić wizerunek swoich dzieci. Obecnie jednak coraz śmielej pokazują je na instagramie.

I tak też było w ten weekend. Sportowa para zamieściła w sieci zdjęcia ze wspólnego spaceru. Widać na nich przytulone do siebie dziewczynki, które siedzą na konarze drzewa.

 

Gdybyśmy nie wiedzieli, że są to córki milionerów, nikt by się tego nie domyślił. Dziewczynki są bowiem ubrane w prosty sposób. Mają na sobie legginsy i bluzy, a na nogach… buty firm Nike i Puma!

Nie ma tu więc żadnych frymuśnych ubranek czy ubrań z logiem znanych projektantów – jak to często bywa u celebrytów. Najwyraźniej więc Lewandowscy stawiają na skromność i wygodę!

 

https://www.instagram.com/_rl9/
https://www.instagram.com/annalewandowska/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@annalewandowska)