Klaudia Pingot: 9 zasad zarabiania i relacji z pieniędzmi

klaudia pingot

Klaudia Pingot to kobieta, która przeszła niesamowitą transformację. Przez całe lata pracowała jako oficer Komendy Głównej Policji i Centralnego Biura Śledczego.

Później jednak porzuciła pracę w policji i ukończyła studia psychologiczne. Obecnie Klaudia Pingot przedstawia się jako:

 

…psycholog, który wierzy w moc umysłu, medytacji, koherencji serca, inteligencję komórek w naszym organizmie i istnienie pola Quantum.

 

Zajmuje się sprawami rozwoju osobistego, duchowości i prowadzi medytacje. Nie obce jej są jednak także przyziemne sprawy takie jak pieniądze. W jednym z postów przedstawiła swoje zasady dotyczące zarabiania.

 

klaudia pingot
https://www.facebook.com/SpecBabka?locale=pl_PL

 

Coraz częściej słyszymy, że to ile zarabiamy powiązane jest z naszymi przekonaniami na temat pieniędzy, czyli money mindset. O podejściu do pieniędzy mówi też psycholożka, która podała opracowane przez siebie zasady.

 

Klaudia Pingot – 9 zasad zarabiania i relacji z pieniędzmi

„1. Pieniądze przychodzą, gdy masz cel. Gdy chcesz zdobyć pieniądze dla pieniędzy, mylisz środek z celem. ‍♀️
2. Gdy ktoś pracuje tylko po to, by przetrwać, rzadko zyskuje coś więcej niż przetrwanie.
3. Twoja praca nigdy nie będzie więcej warta niż uczynisz ją we własnym umyśle.
4. Człowiek, który zanurzył loda w czekoladzie i nazwał go “ciastkiem Eskimosa” zbił fortunę na pięciu sekundach wyobraźni. Wyobraźnia jest warsztatem duszy. (Napoleon Hill)
5. Jeśli chcesz, aby w tym, co robisz, wspomagał Cię cały Twój umysł, nigdy nie skupiaj się i nie mów o swoich niepowodzeniach, stratach, ubytkach i ograniczeniach. ☝️
6. Jeśli sam w coś nie uwierzysz, nie proś nikogo, by uwierzył.
7. Bogactwa, które są zapewnione przez nieuczciwość i manipulację, są przez te same siły roztrwaniane. ‍️
8. Jeśli chcesz odnieść sukces, bądź bezkonkurencyjny.
Ogromna konkurencja jest na poziomie bylejakości, braku kompetencji i umiejętności oraz przeciętności. Gdy wyjdziesz ponad to, nie masz konkurencji
9. Gdzie znajdziesz się za dziesięć lat, gdy będziesz się trzymał drogi, którą idziesz teraz? „

 

Z pewnością warto wziąć te zasady pod uwagę i na spokojnie je przeanalizować. Być może dotrzemy do sedna swojej sytuacji finansowej właśnie poprzez właściwą ocenę własnych przekonań i prezentowanych postaw na temat pieniędzy.