Pilne oświadczenie Anny Popek! Tak podsumowała swoje zwolnienie z TVP!

Przez ostatnie miesiące, 56-letnia Anna Popek żyła w zawieszeniu. Dziennikarka z wizji zniknęła już grudniu 2023 roku, po tym, jak w Telewizji Polskiej zaczęły rządzić nowe władze.

Jednak aż do tej pory obowiązywała jej umowa, a dziennikarka dostała nawet propozycję dalszej współpracy z TVP. Ponoć jednak Anna Popek uznała, że oferta jest nie do przyjęcia.

Dziś 55-latka wydała oświadczenie, w którym komentuje swoje rozstanie ze stacją. Co napisała w swoim komunikacie?

 

https://www.instagram.com/annapopek_official/

 

Dziennikarka nie kryła swojego żalu z powodu zakończenia pracy w TVP. I nic dziwnego, bo spędziła tam 30 lat i prowadziła wiele programów, między innymi „Kawa czy Herbata”, „Pytanie na Śniadanie”, „Świat się kręci” czy „Dzień Dobry Polsko”:

 

Dzisiaj, 15 marca 2024 po 30 latach nieustannej pracy rozstałam się z Telewizją Polską. Rozstałam się ze swoim dziewczęcym marzeniem, z moim oknem na świat, z miejscem, gdzie dorosłam i dojrzałam jako człowiek i jako dziennikarka. Mijały lata,zmieniały się rządy, unowocześniała się technologia, ale wciąż krążyliśmy po tych samych korytarzach, zaglądaliśmy do tych samych bufetów i tworzyliśmy programy.

 

Szczere wyznanie dziennikarki!

Przyznała też:

 

Nie chciałam tego rozstania, ale trzeba przyjmować fakty takimi, jakie one są. Z pokorą i zrozumieniem.

 

Jak jednak widać, Anna Popek ma silny mindset i nawet w tak przykrej sytuacji stara się mieć pozytywne nastawienie do życia i do tego, co przyniesie przyszłość:

 

W życiu trzeba stawiać na siebie, na własne marzenia, przekonania i zasady. (…)

 

Rozstaję się z Telewizją w marcu- u progu wiosny. Wraz z nią przyjdzie nowe, świeże, prawdziwe. Bez udawania i poprawności. Właściwie to już tak jest! Mam 56 lat, ale czuję wolę działania, czuję energię i chęć zmian, pragnienie, by być sobą. Sobą prawdziwą. Jeśli będziecie chciały, jeśli będziecie chcieli być ze mną na tej drodze- to razem przekonamy się, że zmiana jest częścią życia. Jest jego sensem i przygodą. Przygodą, która zawsze kończy się dobrze o ile prowadzi do prawdziwej przemiany.

– stwierdziła.

 

Pod tym oświadczeniem pojawiło się wiele życzeń dla Anny Popek oraz wyrazy podziwu dla jej dotychczasowej pracy oraz obecnej postawy.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Popek (@annapopek_official)