To już przesada! 5 MILIONÓW za obóz u Chodakowskiej?

Obozy treningowe, jakie organizuje Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska, cieszą się wielką popularnością.

I pomimo relatywnie wysokiej ceny, miejsca na takie wyjazdy rozchodzą się bardzo szybko. Teraz jednak pewna osoba zapłaciła aż 5 milionów złotych za udział w treningach z Chodakowską. Czyż to nie przesada?

 

https://www.facebook.com/chodakowskaewa

 

Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską

Wszystkim pochwaliła się Ewa Chodakowska na swoim instagramie. Jak wynika z jej wpisu „Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską” był licytowany na aukcji charytatywnej „Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2024” i stąd pojawiła się taka kwota.

 

Najbliższy taki obóz odbędzie się w listopadzie 2024 r. w 5* hotelu Arłamów. Za trwający 5 dni „Tydzień Metamorfozy” zapłacić trzeba 5 900 zł. W ramach wyjazdu organizatorzy zapewniają codzienne treningi z Ewą Chodakowską i Lefterisem Kavoukis, posiłki dietetyczne, a także warsztaty i spotkania z ekspertami z team’u Ewy.

 

Tymczasem trenerka poinformowała, że jedno z miejsc zostało „sprzedane” za 5 milionów złotych, a może nawet za 10 milionów:

 

Wczoraj na Wielkiej Aukcji Charytatywnej @omenaamensah i @rbrzoska padł REKORD w licytowaniu EMOCJI! Ponad 5 MILIONÓW ZŁOTYCH ZA TYDZIEŃ METAMORFOZY z Chodakowską… kwota jeszcze na pewno wzrośnie, bo gospodarze wciąż liczą, a chętnych wciąż przybywa …. co więcej! OMENAA I RAFAŁ podwajają tę kwotę!!! Zatem już teraz 10 MILIONÓW ZŁOTYCH, na rzecz fundacji, która niesie pomoc najbardziej potrzebującym..

 

Tak więc 5 czy 10 milionów, to najwyraźniej niewielka różnica. W końcu pieniądze, to tylko cyferki! 🙂