Zapadł wyrok ws. Rutkowskiego. W tle szokujące wieści!

6 maja 2026 r. zapadł wyrok dotyczący wysokości alimentów, jakie Krzysztof Rutkowski ma płacić synowi Aleksandrowi. W tle jednak pojawiła się szokująca informacja!

 

screen https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

 

Krzysztof Rutkowski syn

Nastoletni Aleksander (reprezentowany przez mamę Natashę Zych miał domagać się 30 tysięcy alimentów miesięcznie. Kwota wydaje się spora, jednak miała być ona równoważna wydatkom ponoszonym na drugiego syna detektywa – Krzysia juniora ze związku z Mają Plich, który na przykład dostawał prezenty o wartości 200 tysięcy złotych [zobacz tutaj]

Krzysztof Rutkowski, który do tej pory płacił 2 tys. zł. miesięcznie na starszego syna oraz dobrowolny bonus w wysokości 12 tys. zł. rocznie, nie zgadzał się na podniesienie alimentów.

Detektyw w oburzający sposób wypowiadał się o swoim potomku mówiąc:

 

Nikt mnie nie zmusi, żebym go kochał. Zdarzyło się, przypadek towarzyski. (…)
…nie uważam, żeby to był mój syn w sensie emocjonalnym.

 

Co adwokat Katarzyna Topczewska skomentowała dosadnie:

 

prawo nie dzieli dzieci, na te które się bardziej kocha i te, które kocha się mniej. Wszystkie dzieci według prawa są równe, a rodzic jest zobowiązany zapewnić dziecku utrzymanie na takiej samej stopie, na której sam żyje.

[więcej na ten temat tutaj]

 

Krzysztof Rutkowski alimenty

Na rozprawie 6 maja sąd zasądził alimenty w wysokości 3 tysięcy złotych miesięcznie. Jest to więc de facto taka sama kwota jak do tek pory (2 tys. miesięcznie + 12 tys. zł. „bonusu”).

Jednak uzasadnienie takiego rozstrzygnięcia jest szokujące!

Okazuje się bowiem, że detektyw Rutkowski, który kupuje żonie i Krzysiowi juniorowi prezenty o wartości kilkuset tysięcy złotych, a sam potrafi na siebie „założyć” 250 tysięcy złotych,  ma niską emeryturę!

 

Sędzia Robert Adamczyk ogłosił wyrok, z którego wynika, że Rutkowski będzie płacił większe alimenty. Oznacza to, że zamiast 2 tysięcy złotych, będzie płacił 3 tysiące. Sędzia argumentował swoją decyzję faktem, że Rutkowski ma niską emeryturę, a jego oszczędności na dzień dzisiejszy wynoszą 6 tys. zł.

– informuje „Super Express”*

 

Czyżby więc słynny detektyw ukrywał swoje dochody, co wpisuje się w klasyk zachowań tzw. alimenciarzy…?

Zobacz też: Koniec alimentów w Polsce!? Rewolucyjne zmiany w prawie!

 

*se.pl

„Dlaczego mnie tak nie lubicie?” zapytał. TAKIEJ odpowiedzi Rutkowski się nie spodziewał!

Detektyw Krzysztof Rutkowski wraz z żoną Mają od dłuższego czasu prowadzi wystawne, celebryckie życie.

Para jest aktywna w sieci i tam widać, że niczego sobie nie żałują. I tak dwa lata temu Maja Rutkowski zafundowała sobie złote zęby [zobacz tutaj]. Natomiast pod koniec 2023 r. syn pary miał imprezę urodzinową za 100 tys. złotych.

Jednocześnie Krzysztof Rutkowski jest wciąż krytykowany czy wręcz hejtowany. W końcu więc zapytał swoich obserwatorów, dlaczego go nie lubią?

 

https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/?img_index=7

 

„Dlaczego mnie tak nie lubicie?” zapytał Rutkowski na Instagramie

A w odpowiedziach pojawiły się różne „powody”. Głownie chodziło o jego wygląd. Wcześniej bowiem detektyw wyglądał jak biznesmen, nosił klasyczne garnitury czy marynarki. Obecnie zaś bardziej przypomina celebrytę lub rapera – nosi oryginalne stroje i złoty łańcuch na szyi.

 

Bo udajesz – sam nie wiem kogo. Kiedyś byłeś sobą, podziwiałem Ciebie, Twoje akcje, to było coś! Teraz jesteś jak z komiksu…

 

Nie to że nie lubimy , tylko co ty z siebie zrobiłes masakra ..wyglądasz jak coś co przypomina człowieka ale tylko w kilku procentach. Pieniądze wam dobijają do mózgu i wam się w dupach przewraca jak można się tak oszpecić

– twierdziło kilka osób.

 

Inni jednak dali odpowiedź, jakiej Krzysztof Rutkowski się nie spodziewał. Pisali, że bardzo go lubią i cenią!

 

To zazdrość… To zwyczajnie nazywa się zazdrość. Wszystkiego dobrego dla Państwa❤️

 

Chłopie !! Wszyscy cię lubią! Nie rób scen !

 

Ja Cie lubię…dlaczego bo masz w dupie hejt i robisz swoje

 

Bo im zazdro ja tam lubię żyjecie na pełnych obrotach a nie od 1 do 1 bo dupy z kanapy nie chce się ruszyć

 

A ja Cię lubie,sądzę,że dopiero teraz jesteś sobą,masz Swój styl, dbasz o wygląd.mimo,że nie wszystko jest moim trendem i stylem,a skoro dobrze się z tym czujesz,to ja to szanuję!

 

Prawdopodobnie więc głos hejterów jest częstszy i bardziej słyszalny, a sympatycy na co dzień, zwyczajnie w milczeniu obserwują słynnego detektywa.