Aleksander Zniszczoł (30 l.) to polski skoczek z klubu WSS Wisła i uczestnik mistrzostw świata w skokach narciarskich.
Sportowiec właśnie zamieścił zdjęcie ze szpitala i przekazał najnowsze informacje.
https://www.instagram.com/aleksander.zniszczol/
Aleksander Zniszczoł od 2917 roku jest mężem Magdaleny Lazar (siostra Justyny Żyły), z którą ma córkę Hannę (ur. w 2018). Teraz zaś publikując zdjęcie ze szpitala poinformował o narodzinach syna – Henryka!
Ostatni czas był dla mnie dosyć intensywny, bo spodziewaliśmy się synka. Wczoraj przyszedł na świat i nasza rodzina się powiększyła Jestem bardzo szczęśliwi, że wszystko potoczyło się po myśli. Dziecko jak i mama czują się dobrze.
I dodał:
Udało mi się skoczyć dwa dobre treningi na zgrupowaniu w Zakopanym i w środę jechałem do żony. Henio przyszedł na świat w czwartek
Pod tą informację pojawiło się wiele gratulacji i komplementów co do wyboru imienia dla syna.
Grzegorz Hyży (37 l.) i Maja Hyży (34 l.) małżeństwem byli bardzo krótko bo od 2011 do 2013, a jednak są na zawsze związani poprzez dzieci, bliźniaków: Wiktora i Alexandra (ur. 2012).
Tak więc choć Grzegorz już w 2015 r. ponownie wyszedł za mąż za Agnieszkę, z którą ma syna Leona (ur. 2021), a Maja od 2020 r. związana jest z Konradem Kozakiem, z którym ma dwie córki: Antoninę (ur. 2020) i (ur. 2022), to byli małżonkowie wciąż mają ze sobą kontakt.
Jak się okazuje, po rozwodzie dochodziło nie tylko do kontaktów, ale i konfliktów. Dwa z nich zakończyły się w sądzie.
https://www.instagram.com/grzegorzhyzy/
Grzegorz Hyży pozwał Maję Hyży i jej partnera
Grzegorz Hyży nie podawał do informacji publicznej tego, że pozywa swoją byłą żonę. Jednak, gdy proces się zakończył, Maja musiała zamieścić przeprosiny. Tym samym na jaw wyszła kwestia pozwu.
Ja, Maja Hyży, przepraszam Grzegorza Hyży za naruszenie jego dóbr osobistych – dobrego imienia, czci, godności oraz prawa do prywatności w moim poście na portalu Instagram z dnia 22 kwietnia 2021 roku
Najprawdopodobniej chodzi o ten wpis [zobacz tutaj], a Maja tłumaczyła później, że jest to efekt podpisanej ugody.
Natomiast jeśli chodzi o partnera celebrytki, to Konrad Kozak został oskarżony przez Grzegorza o to:
…że w marcu 2021 roku znieważył go słowami powszechnie uznanymi za obelżywe, co stanowi czyn z art. 216 § 1 kk, oraz zniesławił go słowami mogącymi poniżyć go w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzonej działalności, czyli czyn z art. 212 § 1 kk.
– informuje Pudelek*
Maja i Konrad – https://www.instagram.com/majahyzy/?hl=pl
Mężczyzna został uznany winnym zarzucanego czynu.
Sąd wymierzył mu karę „stu stawek dziennych, ustalając wysokość jednej stawki dziennej na kwotę 20 zł”, oraz nawiązkę w kwocie tysiąca złotych na rzecz Grzegorza Hyżego. Mężczyzna został także zobowiązany do pokrycia kosztów sądowych wynoszących 2028 złotych.
Wyrok miał zapaść w kwietniu 2024 r. jednak jest nieprawomocny. Można więc sądzić, że Konrad Kozak złożył apelację.
Zakończyła się 21. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kto wygrał?
https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Kto wygrał?
Tym razem widzowie w stu procentach zgadzali się z werdyktem.
Nie mogło być inaczej!
Najlepszy z najlepszych! W pełni zasłużona wygrana. Pierwszy raz nie stresowałam się, czy wygra ten kto powinien.
Najwspanialsza wiadomość! Co to jest za talent
Zasłużyłeś na zwycięstwo 😉 cieszę się bardzo z werdyktu
– pisano.
Bo 21. edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał Kuba Szyperski, uznawany za odkrycie tego sezonu. Drugie miejsce zajęła Patricia Kazadi, a trzecie Olek Sikora.
Jakub Szyperski to urodzony w 1997 roku aktor dubbingowy i wokalista.
Absolwent Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie na kierunku Aktorstwo Teatru Muzycznego. W latach 2013-2016 wokalista w Polskiej Orkiestrze Muzyki Filmowej. W spektaklu dyplomowym Przybysz w reż. W. Kościelniaka w Teatrze Collegium Nobilium wcielił się w rolę Starego. Od 2017 związany z Teatrem Dramatycznym m.st. Warszawy. W latach 2018-2019 roku wcielał się w rolę Piotra w musicalu Jezus Christ Superstar (reż. J. Wocial i S. Bello). Jako aktor dubbingowy użycza swojego głosu w serwisach, programach i filmach dystrybutorów: Disney, Netflix, Cartoon Network, Monolith Films czy Nickelodeon. Finalista trzeciej edycji muzycznego show „Must Be The Music”. Aktualnie występuje na deskach krakowskiego teatru Variete w musicalu Pretty Woman. W Teatrze Dramatycznym występuje w musicalu Kinky Boots Lauper w reż. E. Pietrowiak oraz Księżniczce Turandot Gozziego w reż. O. Spišáka.
Kuba Szyperski jako aktor dubbingowy wystąpił w produkcjach takich jak Cruella, Wonka, Cyberpunk: Edgerunners.
Kuba Szyperski „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
W programie Kuba zachwycił swoją zdolnością do metamorfoz i wcielania się w różne postacie. I jak sam przyznał, bardzo pomogło mu w tym jego doświadczenie dubbingowe.
Gwiazda „Na dobre i na złe” poza pracą w serialu, występuje także na scenie. I tak w czasie spektaklu, aktorka miała wypadek.
Najprawdopodobniej skręciła kostkę, bo mówi o dużej opuchliźnie.
Miałam accident na scenie podczas @ktomaklucz . To było w trakcie pierwszej sceny – kto widział wie, ile jeszcze wysiłku fizycznego było przede mną do końca przedstawienia.
Dograłam spektakl do końca, będąc w totalnym dygocie, jakiej skali jest kontuzja (kostka wyglądała jak kapusta i to ta z tych większych )
Co ciekawe jednak, aktorka swój wypadek łączy z… rozwojem osobistym.
Wypadek a rozwój osobisty
Emilia Komarnicka swoją kontuzję kojarzy z sygnałami od ciała:
Życie przelewa się przez nasze ciała i komunikuje z nami. Jeśli nie widzimy małych sygnałów, to z pewnością przychodzą większe.
Jeszcze jakiś czas temu rozwój można było nazwać luksusem.
Dziś to konieczność.
I stwierdziła, że bierze odpowiedzialność za swój wypadek:
Życie pędzi w takim tempie i bodźcuje nas wszechstronnie. Nie ma wyjścia. Szkoda tracić czas na pozycję ofiary. Trzeba wziąć odpowiedzialność. Po to tu schodzimy ✌️✌️
I o ileż łatwiej przechodzić przez trudne, kiedy wypracowało się zaufanie, że wszystko wydarza się DLA nas, ale nie nam ❤️❤️.
Tłumaczenie aktorki jest jednak dosyć pokrętne. A Wy widzicie związek między jednym a drugim?
Aktorka oraz tancerka Agnieszka Kaczorowska i tancerz Maciej Pela ślub wzięli w 2018 roku. Mają dwie kilkuletnie córeczki.
Na co dzień para prezentowała swoje życie jako idealne – kochający się związek, urocze i grzeczne dzieci, piękny, wysprzątany dom. Za fasadą jednak działo się coś złego, bo we wrześniu 2024 r. pojawiły się plotki o rozstaniu pary [więcej na ten temat tutaj]
Do tej pory ani Agnieszka ani Maciej wprost nie komentowali tych doniesień. Jednak jasne było, że ich związek to przeszłość. Teraz jednak tancerz przerwał milczenie i wydał oświadczenie dotyczące jego sytuacji rodzinnej.
Powodem publikacji wpisu było wiele niesłusznych, zdaniem Peli, oskarżeń w jego kierunku. Postanowił więc sprostować fakty.
Przez ostatnie 2 miesiące przeczytałem tyle kłamst na swój temat, że gdyby nie rodzina, mój najlepszy przyjaciel, życzliwi znajomi czy leki i terapia, nie wiem jakbym to dźwignął. I choć wiem, że to co pisano o mnie jest bzdurą, to ciężko było przełknąć niektóre komentarze.
– zaczął swój wpis.
Dalej czytamy o tym, że Maciej Pela obecnie nie ma możliwości widywanie się na co dzień z córkami:
Gdy przeczytałem, że „znudziła mi się zabawa w tatusia” zalała mnie ogromna frustracja, złość i poczucie niesprawiedliwości. Zawsze byłem tatą na 100%. Zawsze dawałem wszystko rodzinie. Zawsze byłem zaangażowany. Teraz też chciałbym być obecny każdego dnia w życiu dziewczynek. Nawet na chwilę, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będą mnie potrzebować. I jeśli jacyś ludzie w mediach/socialach/gazetach zrzucają na mnie winę za to, że odebrano mi możliwość bycia przy swoich dzieciach każdego dnia, to mówię STOP.
Wprost mówi o „skoku w bok”
Maciej Pela zdementował też pogłoski na temat swojej zdrady:
Wbrew temu co twierdzą niektórzy: nie porzuciłem rodziny, nie skoczyłem w bok, nie znudziło mi się tatusiowanie, nie stwierdziłem, że pora na coś nowego, nie zmęczyłem się rodzicielstwem.
I nie będę obojętny wobec kłamstw na mój temat…
Tak więc ten wpis może oznaczać, że to Agnieszka Kaczorowska była inicjatorką rozstania z mężem. Pytanie tylko, jakie miała powody…?
Książulo czyli Szymon Nyczke to słynny youtuber. Zasłynął recenzowaniem kebabów, co przyniosło mu wielką popularność.
Obecnie Książulo poszerzył katalog odwiedzanych przez siebie punktów gastronomicznych. Pojawia się więc także w barach czy restauracjach, jednak fast foody wciąż pozostają jego ulubionym pożywieniem.
Niestety youtuber nie będzie teraz mógł jeść kebabów!
https://www.instagram.com/ksiazulo/
Książulo szpital
Jak relacjonował na instagramie, Książulo trafił do szpitala. Sprawa dotyczyła przewodu pokarmowego, a youtuber miał operację:
Dziś w nocy miałem operację wycięcia wyrostka. Będę żył, ale chyba przez chwilę na innych zasadach.
– przekazał.
Prawdopodobnie czeka mnie mała rekonwalescencja na lekkostrawnej diecie, ale zobaczę, jak się będę goił i czuł.
Książulo operacja
Po operacji wycięcia wyrostka robaczkowego pacjent musi przejść na dietę. Na początku są to tylko kleiki, papki czy kaszki. W kolejnych dniach można jeść chudy rosół, zupy jarzynowe lub mleczne, albo rozmiękczone pieczywo pszenne. Następnie włączyć można twarożek, przetarte warzywa, rozrzedzone soki owocowe. I taką lekkostrawną dietę należy utrzymywać przez kilka tygodni.
Dla miłośnika kebabów taka dieta to spore wyzwanie, więc Książulo przeżywa prawdziwy, kulinarny „dramat”! 🙂
Na początku października 2024 r. pojawiły się informacje o rozstaniu Agnieszki Kaczorowskiej oraz Macieja Peli, którzy małżeństwem byli od 2018 roku.
Co prawda ani aktorka ani tancerz oficjalnie nie potwierdzili rozstania, ale nikt już nie ma wątpliwości, że stało się ono faktem.
Zaraz po informacjach dotyczących pary, Agnieszka Kaczorowska zamieściła znaczący post [zobacz tutaj]. Teraz zaś wbiła szpilę swojemu mężowi.
https://www.instagram.com/agakaczor/
Już wcześniej słychać było o tym, że problemem Kaczorowskiej i Peli może być kariera aktorki. Ona sama mówiła, że jest żoną wymagającą. Być może więc uważała, że nie ma od męża dostatecznego wsparcia w swoich dążeniach.
I tak publikując post, który miał być reklamą perfum, przy okazji wbiła szpilę mężowi.
Rodzina dla każdego oznacza coś innego. Jednak niezmiennie najważniejsze jest mieć obok siebie tych, którym można bezgranicznie ufać, którzy ufają i chronią również nas. Rodzina jest tam gdzie miłość i wsparcie, a także poczucie bezpieczeństwa. Rodzina jest tam gdzie wspólny wzrost i piękna codzienność. Dobre relacje to coś co pozwala nam dobrze żyć.
– stwierdziła i dopiero w dalszej części posta zaczęła zachwalać perfumy.
Internauci nie bardzo widzieli związek między słowami o rodzinie, a perfumami. Najprawdopodobniej jest to medialma potyczka Kaczorowskiej z Pelą.
40-letni Tomasz Jakubiak na początku roku dowiedział się, że choruje na nowotwór. Gdy już nie mógł tego faktu dłużej ukrywać, pod koniec września 2024 r. publicznie ujawnił, że jest chory.
Słynny kucharz, prezenter i juror MasterChefa wcześniej był osobą o postawnej sylwetce. Obecnie jednak – niestety -niknie w oczach.
Tomasz Jakubiak nie ujawnił, na jaki rodzaj raka cierpi. Powiedział jedynie, że jest to bardzo rzadki nowotwór. Z tego też powodu zarówno badania, jak i leczenie będą bardzo kosztowne. Tymczasem prezenter dosłownie niknie w oczach, a jego waga drastycznie spada.
Kocham tego człowieka. @tomasz_jakubiak jest moim karmicznym bratem. Od wielu lat pomagamy sobie we wszystkim. Czasem zazdrościmy, czasem chwalimy.
Tomuś od wielu lat pomaga innym, gdy tego potrzebują. A teraz mi znika….ale ja nie pozwolę na to. Mój kochany braciszku pójdę na koniec świata, by Cie uratować. I razem przeżyjemy jeszcze niejedną rocznicę ślubu.
A Was proszę o pomoc. Dla cudownego człowieka, który uratował niejedno życie….
– napisała i zachęciła do wpłacania pieniędzy na zbiórkę dla Tomasza Jakubiaka.
Partnerka Marcina Hakiela czyli Dominika Serowska, spodziewa się dziecka.
Maluch ma przyjść na świat w grudniu 2024 r., a tymczasem Dominika zafundowała sobie – kolejną już – ciążową sesję zdjęciową. Z pewnością miało być pięknie i „na bogato”, ale coś poszło nie tak!
https://www.instagram.com/_de_bonbon_/
Dominika Serowska ciąża
Kilka miesięcy temu partnerka Hakiela ujawniła, że jest w ciąży. Niedawno zaś para urządziła baby shower i podała płeć dziecka [zobacz tutaj].
Dominika wzorem innych celebrytek – bo najwyraźniej aspiruje do tej roli – zrobiła sobie już kilka sesji zdjęciowych. Ma więc fotografie w białych, zwiewnych szatach czy w dzierganych komplecikach. Jednak najnowsze zdjęcia budzą mieszane uczucia.
Ubrała się w gąsienice?
Sesja jest w stylu jesiennym. W tle widać pnące się rośliny ze zbrązowiałymi liśćmi, Dominika trzyma ciemnopomarańczowe balony i ma na sobie i suknię w brązowym kolorze. Suknia jest bardzo „bogata”. Ma bardzo duży, szeroki dół z falbanami obszytymi czymś w rodzaju futra czy piór. Przypomina to duże, włochate gąsienice.
Zapewne założeniem było wpisanie się w jesienną kolorystykę. Mamy więc Dominikę w brązowej sukni, na tle brązowych liści i z niemal brązowymi balonami. Widać, że miało być „na bogato”. Jednak efekt jest taki, że czegoś jest tu za dużo, a sama ciąża ginie w tym „bogactwie” i przepychu.
Chyba więc zabrakło trochę klasy i stylu w tej koncepcji. A jakie jest Wasze zdanie? Poniżej zdjęcia.
42-letnia Marieta Żukowska znana jest z serialu „Pierwsza Miłość”, „M jak Miłość” czy „Barwy Szczęścia”, a także filmów „Botoks” czy „Small World”. Zagrała też główną rolę w filmie Łukasza Barczyka „Próba łuku” (2024).
Prywatnie związana była z reżyserem filmowym Wojciechem Kasperski, a z tego związku urodziła się córka Pola (ur. 2012). Para rozstała się w 2019 roku, jednak aktorka o tym fakcie poinformowała dopiero w dwa lata później. Podobnie zachowała się teraz, informując o ślubie.
https://www.instagram.com/marietazukowska/
Marieta Żukowska mąż
W wywiadzie dla „Pani” aktorka potwierdziła, że wyszła za mąż i że jest to jej pierwszy w życiu ślub:
„Kiedy spotykasz człowieka, z którym umawiasz się na piękną drogę razem, to chcesz mu to obiecać. Czuję zresztą wdzięczność za wszystko, co mnie spotyka. I dobre, i złe”*
Przyznała też, że dla niej w związku najważniejszy jest szacunek:
„Szacunek to klucz do dobrej relacji, zanim pojawi się miłość, przyjaźń, przywiązanie. Pochodzimy z różnych domów, mamy różne przyzwyczajenia, różne podejście do wielu spraw”*
Marieta Żukowska Łukasz Barczyk
42-letnia aktorka poślubiła Łukasz Barczyka (50 l.), reżysera, scenarzystę i aktora. Poznali się już kilkanaście lat temu na planie filmu „Nieruchomy Poruszyciel” (2007). Był to thriller erotyczny z Marietą w roli głównej. Teraz także Żukowska zagrała w filmie swojego męża czyli w produkcji „Próba łuku”.
Łukasz Barczyk ma także córką, tak więc razem z Marietą i Polą tworzą rodzinę patchworkową.