Dziewczyna Liam’a Payne zabrała głos. Bardzo przykre!

Liam Payne czyli były wokalista One Direction od dwóch lat związany był z influencerką Kate Cassidy.

To właśnie ona razem z Payne’m przyleciała do do Argentyny na występ byłego kolegi z zespołu Nialla Horana na 2 października. Ich pobyt się jednak przedłużał i Cassidy wróciła do domu. W dwa dni później Liam Payne zmarł.

 

https://www.instagram.com/kateecass/

 

Liam Payne (31 l.) wypadł z III piętra hotelu, w którym przebywał [video tutaj]. Wcześniej zaś obsługa zgłaszała, że mężczyzna jest agresywny i pod wpływem narkotyków.

 

Partnerka Liam’a Payne zamieściła poruszający wpis:

 

Dziękuję za wszystkie miłe słowa i miłość, które zostały mi przesłane.

 

Byłam w kompletnej rozsypce. Przez ostatnie kilka dni nic nie wydawało się prawdziwe.

 

Proszę i modlę się, abyś dał mi łaskę i przestrzeń, abym mogła poradzić sobie z tym na osobności.

 

Liam, mój aniele. Jesteś wszystkim. Chcę, żebyś wiedział, że kochałam Cię bezwarunkowo i całkowicie. Będę kochać do końca życia.
Kocham Cię, Liam

– napisała Kate Cassidy.

 

Tymczasem lokalne media informują, że ostatnimi osobami, które widziały Liama żywego były zamówione prostytutki.

 

Teraz urzędnicy informują, że 31-letni zmarły piosenkarz spędził ostatnie 2 godziny przed śmiercią z dwiema kobietami, które rzekomo poznał za pośrednictwem strony internetowej „eskorty”. Kobiety, obie w wieku 25 lat, powiedziały lokalnym władzom, że piły alkohol z Payne’em w jego pokoju hotelowym w hotelu CasaSur, zanim wybuchła kłótnia o zapłatę. Opuściły pokój około godziny przed śmiertelnym upadkiem Payne’a

– podaje hindustantimes.com

 

To przykre, jak wyglądają „romantyczne” relacje niektórych gwiazd i celebrytów.

 

 

https://www.instagram.com/kateecass/

Mąż Agnieszki Włodarczyk przekazał: „zaczynamy nowy rozdział”

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś parą są od 2020 roku, ślub natomiast wzięli w 2023 roku. Mają syna Milana (ur. 2021).

Od czasu pandemii, Włodarczyk porzuciła karierę aktorską i postanowiła zostać influencerką. Taka prac pozwala jej towarzyszyć Robertowi w kilkumiesięcznym wyjazdach treningowych. Zazwyczaj wyjeżdżają do mniej popularnych destynacji, a obecnie przebywają w Bahrajnie. To tam rozpoczęli nowy rozdział.

 

https://www.instagram.com/robert_karas_teamkaras/

 

Agnieszka Włodarczyk kot

Kilka dni temu na swoim stories Agnieszka relacjonowała takie oto zdarzenie.

Przez balkon zobaczyła kota, który próbował znaleźć pożywienie w śmietniku. Jak mówi Włodarczyk, tam gdzie mieszkają nie ma raczej dzikich kotów, więc aktorka zainteresowała się losem zwierzaka i zeszła na dół. Następnie zgłosiła na recepcji apartamentowca, że znalazła kota i sama zajęła się zwierzątkiem.

Była z nim u weterynarza, ale kot nie miał chipa, więc nie udało się ustalić właściciela. Tak więc kotka na razie została u nic w domu.

 

Wojciech Mann przerwał milczenie. Przekazał szokujące wieści!

 

Robert Karaś „zaczynamy nowy rozdział”

Najwyraźniej jednak do tej pory nikt nie zgłosił się po zgubę, a tymczasem kotka skradła serce Roberta Karasia.

Na swoim profilu zamieścił on czułe zdjęcia z kotkiem i napisał:

 

Sophie

 

Teamkaras się powiększył Znaleźliśmy ją buszującą w śmietniku i nie chcieliśmy żeby jej życie tak wyglądało. Od razu się polubiliśmy i teraz razem zaczynamy nowy rozdział♥️

 

Najwyraźniej więc Sophie zostaje u Karasiów na stałe 🙂

 

https://www.instagram.com/robert_karas_teamkaras/
https://www.instagram.com/robert_karas_teamkaras/

 

Majka Jeżowska zatańczyła z synem. Wojtek wygląda na starszego od mamy!?

We wczorajszym (13.10.2024) odcinku „Tańca z Gwiazdami”, uczestnicy tańczyli z bliską osobą.

Majka Jeżowska wybrała swojego syna – Wojtka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OxqJp53efS0

 

Majka Jeżowska syn

Wojtek Jeżowski (ur. 1981) to owoc małżeństwa piosenkarki oraz muzyka Janusza Komana. Zawodowo zajmuje się produkcją filmową krótkich form video.

 

„Nie muszę chodzić do pracy” Co teraz robi Justyna Kowalczyk?

 

Obecnie Wojtek Jeżowski ma 43 lata, natomiast jego mama – 64 lata. Mimo to, na pierwszy rzut oka, Wojtek wydawał się być starszy od mamy!

Gdy wkroczył na scenę dało się zauważyć nadwagę, łysinę i siwiejącą brodę. Przy Majce, która jest zadbana i w świetnej formie, był to spory kontrast.

Finalnie jednak ich taniec wzbudził wielki entuzjazm, bo widać, że także Wojtek Jeżowski ma wielką charyzmę i potrafi się ruszać.

 

Ale pozytywny taniec. A pan Wojtek uroczy i ma dryg do tańca ewidentnie

 

Super ❤ gratulacje dla Pani i Syna

 

Wow bomba! Rewelacyjne show. Swietna choreografia, ktora nie przytloczyla syna Majki. Wszyscy swietnie sie bawili i energia bila przez ekran

– pisano,

 

Poniżej nagranie z występu, za który Majka z synem otrzymali 37 punktów.

41-letnia Natalia Siwiec wygląda na 50 lat! Co się z nią stało?!

Natalia Siwiec to celebrytka, która od lat zachwyca swoim wyglądem i świetną figurą.

Jednak na najnowszych zdjęciach jest zupełnie odmieniona, a jej fani piszą, że wygląda na 50 lat.

Co się stało?

 

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

 

Pod najnowszymi zdjęciami 41-letniej Natalii Siwiec internauci pisali, że bardzo się postarzyła. Porównywano ją także do 68-letniej mamy Kardashianek.

 

No taka zdrowa 50 latka wyglądasz

 

Nie 🙁 staro

 

Wyglądasz jak matka Kardaszianek [Kristen Kardashian, 68 l. – przyp. red.]

 

Izabela Trojanowska be like (: [Izabela Trojanowska ma 69 l. – przyp. red.]

 

Myslalam, ze to mama Kardashianek tak sie odmlodzila… xD

 

Kris Jenner is here! [obecne nazwisko Kristen Kardashian – przyp. red.]

 

Co takiego stało się celebrytce?

Otóż Natalia obcięła swoje długie włosy i teraz ma krótką fryzurkę. W krótkich włosach faktycznie wygląda zupełnie inaczej – bardziej drapieżnie, a mniej dziewczęco niż dotychczas.

Jak Wam się podoba? Foto poniżej.

 

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/
https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NtH (@nataliasiwiec.official)

Klaudia Halejcio ma swój sposób na ominięcie korków! Jest na bogato!

Od kilku dni Klaudia Halejcio przebywa na wakacjach w Turcji.

Kraj ten uznawany jest jako niezbyt droga destynacja. Jednak aktorka wybrała 5* hotel Regnum Carya, gdzie ceny za jedną dobę zaczynają się od około 3 tysięcy złotych.

Jest to w ostatnim czasie ulubiony obiekt polskich gwiazd i celebrytów – bywa tam Małgorzata Rozenek z rodziną, czy Anna i Robert Lewandowscy.

I właśnie w Turcji, aktorka postanowiła pokazać swój sposób na korki.

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

 

Regnum Carya Turcja

Klaudia Halejcio, która na co dzień mieszka w willi za 9 milionów złotych, z pewnością musiała wyjechać do hotelu, by móc naprawdę odpocząć 🙂

Wiadomo, że stanie w korkach to bardzo denerwująca rzecz, której najlepiej uniknąć na wakacjach, więc gwiazda podzieliła się swoim sposobem na ten problem.

Rozwiązanie jest bardzo proste – wystarczy wynająć helikopter!

 

Jak podróżować w Turcji, żeby zobaczyć wszystko, a nie utknąć w korkach?

– napisała Klaudia, oczywiście puszczając oczko do swoich obserwatorów.

 

Niektórzy jednak bardzo się unieśli pomysłem milionerki.

 

to jakaś forma chwalenia się czy o co chodzi? Większość ludzi to leci do Turcji, bo odkłada cały rok i nikogo taka zachciankę nie stać. Ani to inspirujące ani ciekawe.

 

Jak zanieczyszczac nasze powietrze swoimi zachciankami bardzo Was lubi, ale jak widze tak rzeczy i promowanie tego to az przykro patrzeć :((

 

Przeciętny Polak może sobie na to pozwolić?? Chyba nie, zwiedzanie żeby coś zobacz wygląda zupełnie inaczej, lubię Cie ale takie chwalenie nie jest czymś fajnym

– pisali oburzeni.

 

Inni jednak weszli w konwencję żartu, bo zapewne o to Klaudii Halejcio chodziło.

I ci drudzy komentowali:

 

I właśnie o to chodzi, żeby brać z życia jak najwięcej i żeby przeżywać je jak najpiękniej

 

Muszę kupić, przyda się aby odwozić dzieci do szkoły

 

I pomyśleć, że ja jeszcze pociągiem nie jechałam a Ty w Turcji zwiedzasz helikopterem to ja też poproszę o tą adopcję

 

A jak Wam się podoba pomysł omijania korków na bogato?

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/
https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Idealne życie Agnieszki Kaczorowskiej legło w gruzach. Wymowny komentarz aktorki!

Agnieszka Kaczorowska (32 l.) to aktorka, której życie wydawało się wręcz idealne.

Teraz jednak, gdy gruchnęły wieści o rozstaniu z mężem Maciejem Pelą, Kaczorowska zamieściła wymowny post.

 

https://www.instagram.com/agakaczor/?hl=pl

 

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska od 6 roku życia trenuje taniec towarzyski i jest zawodową tancerką, a od 1999 roku gra Bożenę w serialu TVP1 Klan. W 2018 poślubiła tancerza Macieja Pelę, z którym ma dwie córki: Emilię (ur. 2019) i Gabrielę (ur. 28 lipca 2021).

Życie, jakie aktorka prezentowała w social mediach wydawało się wręcz idealne, a ona sama przestrzegała przed modą na brzydotę [zobacz tutaj].

 

„Jestem żoną wymagającą”

W 2018 roku pisała, że jest żoną wymagającą:

 

Jestem żoną wymagającą. Nie lubię półśrodków, ale to jak w każdej dziedzinie życia…☺️ Więc jak jechać na wakacje to wymarzone, a jak urządzać dom to najpiękniej (…)

 

Jestem żoną, która się troszczy i czasem przytuli i pogłaszcze, a czasem stanowczo zachęci do działania zamiast gadania. (…)

 

Jestem żoną niezależną, która się spełnia zawodowo i uwielbia to związkowe partnerstwo.❤️

 

Natomiast Maciej Pela miał określić swoją żonę mało romantycznym komplementem. Stwierdził bowiem, że jest...”skrupulatna”.

 

Agnieszka Kaczorowska – rozstanie

Jak ustalił serwis Pudelek, Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela rozstali się po 6 latach małżeństwa:

 

Informację potwierdziła nam osoba z bliskiego otoczenia pary. Skontaktowaliśmy się zarówno z Agnieszką Kaczorowską, jak i Maciejem Pelą. Gwiazda „Klanu” oświadczyła, że nie będzie tego komentować. W podobnym tonie wypowiedział się także jej mąż, który stwierdził, że na ten moment nie chce rozmawiać o swojej sytuacji rodzinnej.

 

Jednak na profilu Kaczorowskiej pojawił się filmik z wymownym komentarzem.

Na nagraniu widzimy Agnieszkę bawiącą się z córkami na spacerze, a w poście czytamy:

 

Moje wszystko. Moje dwa cuda.❤️❤️

 

Lubię jesień. Choć bywa deszczowa i pochmurna, tak bywa też słoneczna i przyjemna.

 

Celebruję w życiu te słoneczne chwile.❤️

 

Wiele osób uznało ten film za nagranie „pod publiczkę” i skrytykowało Agnieszkę Kaczorowską. „Wypominano” jej wszelkie posty i wywiady, gdzie zapewniała o świetnej relacji z mężem i wzajemnej miłości.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

Roksana Węgiel wspomina swój ślub. Ale hipokrytka!

Pod koniec sierpnia 2024 r. Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub kościelny. Wcześniej zaś, wiosną 2024 r. ślub cywilny.

W najnowszym wywiadzie Roxie wspomina tę uroczystość, a internauci wytknęły jej hipokryzję.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej swój związek ujawnili na początku 2023 r. tuż po 18 urodzinach Roxie. Wiadomo zatem było, że znajomość została „skonsumowana” jeszcze wtedy, gdy Roksana nie była pełnoletnia.

Zwracano też uwagę na sporą różnicę wieku między Roxie, a Kevinem oraz sam fakt, że piosenkarka jest nadal młodziutką dziewczyną.

Oliwy do ognia dolała była partnerka Kevina – Malwina Dubowska, która ma z nim syna. Kobieta bowiem wyznała, że została wyrzucona z ich wspólnego domu [zobacz tutaj].

Tymczasem w najnowszym wywiadzie świeżo poślubiona Roksana wystąpiła z zaskakującym stwierdzeniem!

 

Roksana Węgiel – wiara

W najnowszym wywiadzie Roxie stwierdziła:

 

My jesteśmy bardzo wierzący, więc ślub był totalnie klasyczny, taki typowo kościelny (…)

 

To było dla nas najważniejsze. Wesele oczywiście było ważne, ale to nie było, to była drugorzędna kwestia. Chcieliśmy, żeby wszystko wypaliło, żeby była piękna pogoda bo to było jednak w plenerze, więc było dużo takiego ryzyka. Ale dostaliśmy piękny prezent z „góry” i wszystko pięknie się ułożyło.

 

To był piękny czas, piękny dzień, najpiękniejszy w moim życiu i wszystko było tak, jak sobie to zaplanowaliśmy.

 

Dla nas najważniejszy był ten moment przysięgi i po prostu sam ślub.

 

Internauci byli w szoku słysząc takie stwierdzenia i posypały się komentarze.

 

Szczególnie Kewin to prawdziwy katolik-zrobil dziecko ,zostawił A z dzieckiem się ożenił

 

Ciekawi mnie czy jak tak bardzo wierząca to zachowałam wianuszek do ślubu ?

 

Hipokrytka

 

Ale mieszkanie i spanie przed slubem jest katolickie ??

 

Bardzo wierzący a małżonek szanowny zostawił dziewczynę z maleńkim dzieckiem??? No, prawdziwie po katolicku! Prawość jak w całym KK gdzie pedofilia, pijaństwo i sex-party plus wyciągane kasy od biednych staruszek jest na porządku dziennym.

– pisano.

 

I nie sposób się nie zgodzić z tymi stwierdzeniami, skoro Roxie co innego mówi, a co innego robi…

 

 

Celebrycki baby shower! Tak Marcin Hakiel i Dominika ujawnili płeć dziecka!

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika najwyraźniej mają celebryckie zapędy. Właśnie urządzili wystawny baby shower i ujawnili płeć dziecka.

Marcin Hakiel z Katarzyną Cichopek ma dwójkę dzieci: syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013). Natomiast pod koniec maja 2024. r. ujawnił, że razem z obecną partnerką Dominiką także spodziewają się dziecka.

Obecnie Dominika jest już w zaawansowanej ciąży i przyszedł czas na gender reveal (ujawnienie płci).

 

https://www.instagram.com/_de_bonbon_/

 

Para zorganizowała wystawny baby shower i goście zapewne już wcześniej wiedzieli, jakiej płci będzie trzecie dziecko tancerza. Natomiast do sieci ta informacja trafiła dopiero wczoraj.

 

Marcin i Dominika pokazali w sieci zdjęcia z przyjęcia. Sądząc po liczbie miejsc przy stole oraz ilości… jedzenia, gości było kilkadziesiąt. Przyszli rodzice nie pokazali jednak gości, a salę i wystrój jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Jak jednak czytamy, był to baby shower „na bogato”. Nie zabrakło bowiem profesjonalnych dekoracji, cateringu czy słodkości ze znanej cukierni, tortu z innej, a także fotografa i fryzjerki.

 

Nie odbyłoby się to jednak, w tak wspaniałej atmosferze, bez aspektów kulinarnych, wizualnych oraz magicznego miejsca i nieocenionej pomocy ✨
Serdeczne podziękowania dla:
Restauracji @bialazyrafa_ za możliwość skorzystania z przepięknej przestrzeni !
Cateringowi @partyboxbyprzelom za obłędnie pyszne i świeże przekąski w różnej postaci !
@alexdekoracje oraz @alexbalony za stworzenie bajkowej atmosfery !
@urszi_i, @urszicakes za niebanalne słodkości zarówno wizualnie jak i smakowo !
@blendedandcowarsaw za najpiękniejszy tort jaki widziałam !
Przepiękne zdjęcia by @mikafotografiadziecieca !
A to wszystko za sprawą @kasia_szafranska, bez której nie wiedziałabym nic o organizacji takiego przedsięwzięcia ❤️
Włosy i fryzka jak zawsze @aleksandraszczepanek ✨

– wymieniała Dominika.

 

A wszystko to przygotowano na cześć potomka pary i dumnie obwieszczono „It’s a boy”. Marcin i Dominika będą zatem mieli synka.

 

 

https://www.instagram.com/_de_bonbon_/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @_de_bonbon_

Wiadomo jak będzie się nazywać córka Królikowskiego! Piękne imię!

Antoni Królikowski i Izabela Banaś związani są ze sobą od 2021 roku, a latem 2024 r. ujawnili, że spodziewają się dziecka.

Niedawno aktor przyznał, że urodzi im się dziewczynka [zobacz tutaj], a teraz powiedział, jak będzie miała na imię.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Antoni Królikowski rozwód

Aktor latem 2021 roku poślubił Joanną Opozdę, a już w lutym 2022 roku rozstali się z hukiem. Królikowski miał bowiem zdradzać Joannę jeszcze w czasie ciąży i porzucić tuż przed narodzinami ich syna Vincenta.

Ich sprawa rozwodowa toczy się już bardzo długo, ale to tej pory nie zapadło żadne rozstrzygnięcie.

 

…niektóre kwestie wymagają czasu, więc uzbroiłem się w cierpliwość. Sąd zapoznaje się z dowodami, przesłuchuje świadków, a tych jest wielu, więc to może potrwać. Oczywiście kiedy zostanę wezwany przez sąd, który uzna, że jestem potrzebny, czy będzie miał pytania, to się stawię. Jednak, gdy potrzebny nie jestem, wolę skupić się na pracy i życiu, a kwestie prawne pozostawić mojemu pełnomocnikowi.

– opowiadał Królikowski w rozmowie z Super Expressem.

 

Antoni Królikowski – Izabela Banaś

Obecnie Królikowski gra w serialu „Uroczysko”. Film jest kręcony w okolicach Wrocławia i aktor razem z partnerką zamieszkał w tym mieście. Jak twierdzi ma tam większą prywatność, co służy jego związkowi.

Izabela Banaś lada dzień będzie rodzić, a Antoni jest przekonany, że będzie ona świetną mamą:

 

Jest bardzo rodzinna, troskliwa i opiekuńcza, więc wiem, że świetnie sobie poradzi. Sam się jakoś tak uspokoiłem, cieszymy się codziennością i wspólnym czasem. Wiem, że stworzymy cudowny dom.

 

Córka Królikowskiego

Aktor przyznał też, że razem z Izabelą nie mieli problemu z wyborem imienia dla córeczki.

 

…od dawna wiedzieliśmy, że to będzie dziewczynka. Od początku byliśmy zgodni co do imienia, tak się składa, że nasze babcie mają tak samo na imię i obie się bardzo ucieszyły!

 

Przypomnijmy, że mama śp. Pawła Królikowskiego to Jadwiga, a mama Małgorzaty Ostrowskiej Królikowskiej to Elżbieta.

Zapewne więc córeczka Antka Królikowskiego będzie nosić któreś z tych imion 🙂

 

*źródło: SE.pl

 

Majka Jeżowska w żałobie! „moje serce dzisiaj pęka z bólu”

64-letnia Majka Jeżowska miała dwóch mężów, następnie związana była z „Żukiem”.

Niestety jeden z mężczyzn jej życia nie żyje.

 

https://www.facebook.com/majka.jezowska.50

 

 

Majka Jeżowska związki

W młodości, jeszcze jako studentka, Jeżowska poślubiła muzyka Janusza Komana. Z tego małżeństwa w 1981 roku urodził się jej syn Wojciech.

Następnie poślubiła gitarzystę Toma Logana. Małżeństwem byli przez 12 lat, później zaś poznała Dariusza Staśkiewicza.

Staśkiewicz został menedżerem Majki Jeżowskiej, prowadzili więc i wspólne życie i biznesy – razem bowiem założyli wytwórnię Ja-Majka Music. Początkowo gwieździe nie zależało na ślubie, ale po śmierci jej mamy, poczuła, że to jest czas na zawarcie małżeństwa.

 

…wtedy zaczęłam mówić o ślubie. Potrzebowałam jakiegoś pozytywnego zdarzenia w naszym życiu, wsparcia partnera. Gdybyśmy wtedy ustalili datę, zajęłabym się przygotowaniami i zaczęlibyśmy nowy rozdział.

 

Usłyszałam wtedy: »To nie jest dobry moment«. »Dlaczego?«. »Nie wiem…«.

 

(…) byłam rozgoryczona, że nie zrozumiał mojego stanu ducha. Facet, który mówił, że nie mógłby beze mnie żyć, nie mógł zdobyć się na słowo »tak« wobec prawa?

– mówiła*

 

Majka Jeżowska – Dariusz Staśkiewicz

W tamtym też czasie Staśkiewicz zaczął też realizować się jako menedżer innych gwiazd i finalnie doszło do rozstania z Majką Jeżowską.

Jednak pomimo tego, że od ich rozstania minęło wiele lat, Majka Jeżowska mocno przeżyła śmierć „Żuka”.

 

Dzisiaj odszedł od nas Darek… czyli Żuk

 

Był moim partnerem życiowym przez 21 lat, moją wielką miłością i przyjacielem i chociaż rozstaliśmy się prawie 10 lat temu moje serce dzisiaj pęka z bólu.

 

Takim Cię zapamiętam…

– napisała 17 września 2024 r.

 

 

*cyt. za Onet