Bachleda-Curuś pokazała syna. 15-letni Henry to prawdziwa klasa!

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell najwyraźniej szykują syna do medialnego życia, ponieważ nastolatek coraz częściej pojawia się publicznie.

Tym razem Bachleda-Curuś zamieściła zdjęcie byłego partnera z synem, a dotyczy ono premiery nowego serialu z Farrell’em.

 

https://www.instagram.com/alicjabc/

 

Colin Farrell pojawił się z synem na prezentacji serialu „The Penguin”

„The Penguin” to 7-odcinkowy serial spin-off (czyli telewizyjna wersja) filmu „Batman”. Colin Farrell  gra tam Oza Cobba, znanego również jako „Pingwin”. Serial można będzie oglądać na platformie Max.

 

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie 15-letniego Henry’ego z Collinem.

Pod fotografią napisała:

 

Staje się w tym profesjonalistą! Wszyscy dorośli @thebatman Co za świetny show!

– mając na myśli zapewne syna, a nie byłego partnera.

 

Na zdjęciu Henry jest bardzo elegancko ubrany i wysoki tak jak tata. Mimo podobieństwa do ojca, internauci i tak pisali, że bardziej przypomina mamę:

 

Cała Alicja

 

Henry całą mama!

 

Alicja twoj syn to cala Ty❤️

 

Bardzo przystojny. Wygląda jak ty x

 

Omg, wygląda jak ty

 

Zdjęcie poniżej.

 

 

https://www.instagram.com/alicjabc/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

 

 

 

Zabrała córkę do gabinetu medycyny estetycznej! Ma już 4 lata – tłumaczy.

Katarzyna Ankudowicz (43 l.) zamieściła zaskakująca nagranie. Aktorka poinformowała, że poszła ze swoją 4-letnią córką do gabinetu medycyny estetycznej.

Z dalszej części wypowiedzi wynika, że nie jest to żart i faktycznie dziecko miało wizytę w gabinecie. Tylko po co?!

 

https://www.instagram.com/ankudowiczkasia/

 

Katarzyna Ankudowicz to aktorka znana z seriali „Bulionerzy”, „O mnie się nie martw” czy „BrzydUla 2”. Ankudowicz ma zacięcie komediowe i często obsadzana jest w zabawnych rolach.

A jednak jeśli chodzi o 4-letnią Konstancję, to całkiem na serio poszła z nią do gabinetu medycyny estetycznej.

 

No i dobra, zabrałam wreszcie córkę do gabinetu medycyny estetycznej, ma już 4 i pół roku i dalej jest niepokojąco podobna do swojego ojca. A przecież „like mother like daughter”. Nie?

 

Tak, dlatego botoks, wypełniacze, lasery i już troszkę wygląda jak ja…

 

Dobra, żart!

– przyznała.

 

Dalej wyjawiła, po co faktycznie poszła do gabinetu, a chodziło o sprawdzenie pieprzyków po lecie!

 

Sprawdzałyśmy znamiona, pieprzyki (…) uważam, że to ważne.

 

Internauci byli szczerze rozbawieni nagraniem Katarzyny. Przyznawali też, że bardzo ważne są takie badania i ewentualne wczesne wykrycie raka czerniaka.

Video poniżej.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kasia Ankudowicz (@ankudowiczkasia)

Majka Jeżowska z laską w TzG. Co się stało!?

Majka Jeżowska (64 l.) to jedna z uczestniczek najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

W niedzielę 15 września 2024 r. wyemitowano pierwszy odcinek tanecznego show, a piosenkarka na scenie pojawiła się z laską.

Co się stało Majce Jeżowskiej?

 

https://www.youtube.com/watch?v=KDKBqgaMNMw

 

Majka Jeżowska – Taniec z Gwiazdami

Majka Jeżowska jest najstarszą uczestniczką tej edycji TzG. Tak więc gdy ujawniono, że to ona będzie tańczyć w słynnym programie, wiele osób wyraziło swoje niezadowolenie. Piosenkarce wytykano między innymi jej wiek [zobacz tutaj]

 

Tak więc, gdy Majka pojawiła się na parkiecie z laską, wywołało to spore zaskoczenie. Potem jednak piosenkarka odrzuciła podporę i żwawo zaczęła tańczyć cha-chę!

 

Po ogłoszeniu udziału Majki jako uczestniczki widziałem dużo komentarzy, że nie powinna brać udziału z powodu wieku. Tym tańcem pokazała, że ma dryg i umiejętności. Wiek nie ma znaczenia.

 

Bomba! I to jest show o jakie chodzilo! Oprocz opanowanej techniki widac tu swietna charyzme, ogorn i osobowosc! bede kibicowac!

 

Mega zaskoczenie , raczej większość się nie spodziewała takiego tańca!
Tyle radości i energii w tym wszystkim ,aż miło się patrzy !

– zachwycano się w serwisie YouTube.

 

Najwyraźniej więc gwiazda jest w świetnej formie. Postanowiła jedynie utrzeć nosa krytykantom i zażartować ze swojego wieku.

Nagranie poniżej.

 

Paulina Smaszcz wylądowała w dżungli! Bez bieżącej wody, higiena na otwartym polu

Paulina Smaszcz (51 l.) to była żona Macieja Kurzajewskiego. Pracowała w TVP i w TVN następnie realizowała się w branży public relations. Prowadzi także autorskie szkolenia.

O Paulinie Smaszcz znów zrobiło się głośno w 2022 roku, gdy Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ujawnili swój związek. Wówczas Smaszcz poczuła się bardzo urażona i oburzona „nielojalnością” byłego męża i ostro krytykowała go w sieci. Tego typu postawa przez wiele osób została uznana za kompromitację kobiety, która przecież już dawno była po rozwodzie.

Tymczasem teraz 51-latka została gwiazdą programu w TVN7. Czy jej osoba przyciągnie widzów?

 

https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/

 

„Królowa Przetrwania” co to za program?

Smaszcz została jedną z uczestniczek programu „Królowa Przetrwania”. Na czym polega ten format?

 

Kobiety znane z Internetu i programów telewizyjnych typu reality spotkają się w niecodziennych dla siebie okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów. (…)

 

W sercu dżungli sprawdzą, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i potrafią dogadać się w kobiecym gronie. Uczestniczki na kilka tygodni zostawią swoich bliskich, followersów i codzienne przyjemności – opuszczą swoją strefę komfortu na rzecz przygody. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej.

– czytamy na stronie TVN7.

 

Paulina Smaszcz „Królowa Przetrwania”

Program został już nagrany, a Paulina Smaszcz w rozmowie dla „Mówię Wam” przyznała, że udział w reality show był dla niej wielkim wyzwaniem:

 

…nigdy nie pomyślałam w swoim życiu telewizyjnym, że pozbawiona bieżącej wody, bardzo małą ilość jedzenia, higiena na otwartym polu, spanie pod daszkiem, w którym leje się w nocy deszcz i z dziewczynami, których nie znam, a każda z nas była z zupełnie innej bajki, z innymi poglądami i przeżyciami (…)

 

(Nie pomyślałam, że) tak bardzo się (z nimi) zaprzyjaźnię i do tej pory trzymam się z nimi i trzymam za nie kciuki, bo to było naprawdę wyzwanie przeżyć razem.

 

Będziecie oglądać?

 

 

Wielki sukces Sary James. Oto co będzie robić w USA!

16-letnia Sara James, dwa lata temu wystąpiła w amerykańskim talent show i przeszła tam do finału.

Teraz, pod dwóch latach Sara wróciła do USA. Wiadomo, co będzie tam robić!

 

https://www.instagram.com/sara_james_music/

 

Sara James AGT

We wrześniu 2022 r. Sara Egwu James dostała się „America’s Got Talent” (AGT) [video tutaj]. Jej występ był oceniony bardzo wysoko i Polka dostała się do finału, ostatecznie jednak nie zajęła żadnego z miejsc „na podium”.

Najwyraźniej jednak Sara wciąż miała kontakt z produkcją AGT i znów pojawi się w programie. Tym razem jednak w innej roli, bo jako wokalistka prezentująca swój nowy singiel.

 

Sara James SUNSHINE STATE OF MIND

Jak napisała na instagramie:

 

Lubię Was zaskakiwać, dlatego na maxa się jaram, że mogę Wam to już wreszcie ogłosić❤️

 

Oficjalna premiera mojego nowego singla ,,SUNSHINE STATE OF MIND” odbędzie się już w ten czwartek (w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu [12/13 września 2024 – przyp. red]) na żywo w półfinale @agt ✨

 

Jestem na maksaaa wdzięczna za to zaproszenie i już nie mogę się doczekać! ❤️Bądźcie ze mną i oglądajcie jeśli tylko możecie!

 

To z pewnością wielkie wyróżnienie dla Sary. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

Dopiero co wzięła ślub, a tu takie wieści! Roksana Węgiel będzie…!

Pod koniec sierpnia 2024 r. Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub kościelny, a wcześniej – na początku roku – ślub cywilny.

Ze swojego ślubu oraz wesela pokazali nagranie, które bardzo wzruszyło fanów Roxie [zobacz tutaj].

I nie minęło kilka dni od publikacji tego filmu, gdy pojawiły się nowe informacje o młodej piosenkarce!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

19-latka ma na swoim koncie kilka przebojów, między innymi „Anyone I want to be”, „Dobrze jest jak jest”, „Żyj”, „Lay low” czy „Miasto”.

Teraz jednak czeka nas prawdziwa gratka, bo Roksana Węgiel będzie śpiewać z ikoną polskiej muzyki!

 

Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel

Kilka dni temu Maryla Rodowicz zapowiadała duety i napisała:

 

Pierwsza „klientka” Zgadniecie kto to?

 

Dziś ujawniła, że chodzi o Roksanę:

 

Dobrze zgadywaliście! @roxie_wegiel i @mary_la_la we wspólnym utworze “Damą być”. Premiera już jutro!

 

Piosenka “Damą być” to utwór z 1976 roku, a Maryla śpiewała ją już w bardzo wielu wydaniach. Między innymi także z Dodą i Cleo (nagranie poniżej).

Ciekawe zatem jak wypadnie duet z Roxie!

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maryla Rodowicz (@mary_la_la)

Patricia Kazadi wraca do gry! Dostała własny program!

Przez kilka ostatnich lat 36-letnia Patricia Kazadi mało udzielała się w mediach, głównie z powodów zdrowotnych, cierpi bowiem na endometriozę. Mówiło się też, że aktorka i wokalistka w czasie pandemii miała depresję.

Od czasu do czasu pojawiała się w kilku projektach medialnych jednak teraz zobaczymy ją aż w dwóch programach. Po pierwsza jest uczestniczką show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a po drugie właśnie dostała własny program.

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

Jak przekazała stacja Polsat, nie tylko Patricia wraca do gry, ale też po kilkuletniej przerwie wraca znany program muzyczny. Chodzi o „Must Be the Music. Tylko muzyka”, którego emisji zaprzestano w 2016 roku. Jednak Edward Miszczak zdecydował się na reaktywację tego formatu.

 

Patricia Kazadi „Must Be the Music”

Patricia Kazadi została jedną z prowadzących „Must Be the Music”, a towarzyszyć jej będą Maciej Rock i Adam Zdrójkowski. Fotele jurorów zajmą Natalia Szroeder, Sebastian Karpiel-Bułecka i Dawid Kwiatkowski.

 

Moja mina chyba mówi wszystko
Jestem przeszczęśliwa, że po 8 latach wracam ze zdwojoną siłą jako prowadząca talent show – i to jakiego‼️ Legendarnego MUST BE THE MUSIC
To był dla mnie wyjątkowy dzień i nie byłby taki gdyby nie profesjonalizm naszej produkcji, stacji POLSAT ale przede wszystkim wsparcie i dobra energia moich promyczków – Maciej Rock, Adam Zdrójkowski – dziękuję
Dziękuję również całej mojej ekipie, która od stóp po moją głową dołożyła wszelkich starań aby ten dzień był dla mnie wyjątkowy.
Kocham Was

– napisała wzruszona Patricia.

 

Program ma być emitowany w 2025 roku. Natomiast obecnie trwają castingi do „Must Be the Music. Tylko muzyka” stacjonarnie lub online.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PATRICIA KΛZΛDI (@kazadi_official)

Wielki powrót Anny Lewandowskiej! Gdzie pojawi się trenerka?

W 2022 roku Lewandowscy przeprowadzili się do Hiszpanii. Od tej pory Anna Lewandowska jest coraz rzadziej widziana w Polsce. Teraz jednak będzie okazja ją zobaczyć.

Gdy Anna Lewandowska razem z rodziną mieszkała w Niemczech, często odwiedzała Polskę. Po przeprowadzce do Hiszpanii stwierdziła jednak, że to tamtejszy styl życia i temperament bardziej jej odpowiadają i w Hiszpanii zaczęła organizować różne eventy oraz lokalizować swoje biznesy.

Zdecydowała się jednak także na udział w pewnym projekcie w Polsce. Co to takiego?

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/?hl=pl

 

Lewandowska to nie tylko trenerka, ale i piękna kobieta, która często występuje na oficjalnych galach. Wówczas zakłada stylowe kreacje i widać, że z modą jest jej po drodze.

Nic więc dziwnego, że już w 2020 roku Ania Lewandowska pojawiła się jako gość specjalny w programie „Top Model”. Teraz zaś zaliczy wielki come back do tego formatu!

 

Anna Lewandowska „Top Model”

Jak informuje „Plejada”, w nowej edycji modowego show wprowadzono sporo zmian:

 

To będzie najbardziej zaskakująca edycja tego programu. Nowe zasady, nowe zadania, nowi uczestnicy i nowa współprowadząca – Sofia Konecka-Menescal. A do tego mnóstwo gwiazd w każdym odcinku, m.in. Żabson, Alexi Lubomirski, Mery Spolsky, Helena Englert, Anna Lewandowska i Arkadius.

 

Gdy trenerka pojawiła się w programie w 2020 roku dostała zadanie oceniania uczestników, którzy pod wodą mieli nagrać film:

 

uczestnicy otrzymali ekstremalne wyzwanie. Musieli zanurzyć się w basenie i pod wodą nagrać fashion film. Dobrani w pary walczyli o jak najlepsze efekty podczas tej niezwykle trudnej misji. Ich dokonania na panelu oceniała Anna Lewandowska.

– pisało TVN.

 

Ciekawe zatem, jaką tym razem Lewandowska dostanie rolę?

 

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins wydali komunikat! „3 miesiące max”

Sylwia Bomba (36 l.) i Grzegorz Collins (37 l.) w październiku 2023 r. ujawnili, że są parą, a ta wiadomość wywołała spore zaskoczenie.

Nikt bowiem nie spodziewał się, że celebrytka i gwiazda Googlebox stworzy związek z przedsiębiorcą i działaczem społecznym, kojarzonym z branżą motoryzacyjną.

 

Dobry wieczór! To my: Gruba i Łysy Stara Mamuśka i Młodociany Synek Czy wyglądamy DOLLARSOWO?
Wiemy że to największy coming out tego roku – udźwigniemy ciężar SHOW BIZNESU tylko czy Show Biznes jest gotowy na taki Bombowo Collinsowy zestaw

– pisała wtedy Sylwia Bomba.

 

Nie minął jednak nawet rok od publikacji tego posta, a celebrytka wydała komunikat.

 

https://www.instagram.com/sylwiabomba/

 

Jak się okazuje, po ujawnieniu, że są parą, Sylwia i Grzegorz spotkali się z wieloma krytycznymi komentarzami. Internauci pisali przede wszystkim o tym, że ten związek nie przetrwa próby czasu.

 

Teraz celebrytka zwróciła się właśnie do tych osób i oświadczyła, że z Grzegorzem już rok są razem.

 

Dzisiaj mija nam rok wspólnego życia ❤️ dwie osoby z różnymi doświadczeniami stworzyły rodzinę. Gdy to ogłosiliśmy niektórzy dawali nam „3 miesiące max”

– napisała w komunikacie.

 

I dodała:

 

Dziękuję Ci kochanie za ten rok. Dziękuję z całego serducha wszystkim którzy życzyli nam dobrze i trzymali kciuki za nas ❤️ a na koniec pozdrawiam wszystkie „miłe” osoby, które wystąpiły na końcu rolki ze swoimi komentarzami ściskamy Bombowe Collinsy

 

Tym razem większość komentarzy była bardzo pozytywna. Choć trafiło się i paru amlkonetnetów:

 

Co to jest rok…. Czas pokaże.

 

Po prostu nie ma się czym wielce podniecać. Te związki znanych ludzi tak samo się szybko kończą jak zaczynają. Cieszyć się, że się rok ze sobą wytrwało to po prostu żaden wyczyn.

 

A jak Wy sądzicie, rok to długo czy krótko?

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Izabella Krzan z mężczyzną. Prezenterka przekazała radosne wieści!

W życiu Izy Krzan ostatnio miało miejsce sporo zmian. Po zwolnieniu z TVP, prezenterka rozpoczęła pracę w Kanale Zero, a od września 2024 r. w wieczornym programie w TVN.

Jeśli zaś chodzi o życie osobiste, to od 4 lat Krzan związana jest z Dominkiem Kowalskim. Teraz jednak pokazała się z innym mężczyzną i przekazała radosne wieści.

 

https://www.instagram.com/izabellakrzan/?hl=pl

 

Wpis prezenterki brzmiał mocno tajemniczo. Dziś jednak wszyscy wiemy, o kogo chodzi i co miały oznaczać słowa Izabelli Krzan.

 

Jedni znają Piaska, inni wyrabiają paszport.

 

#staytuned #Chłopakiniepłaczą #Krzamel

– napisała pod swoimi zdjęciami z Tomaszem Kammelem.

 

Przypomnijmy, że Izabela i Tomasz tworzyli duet prowadzących w „Pytaniu na Śniadanie” i nazywali siebie wówczas „krzamel”.

Tak więc gdy teraz Iza Krzan przypominała to dawne przezwisko oznaczało to powrót Kammela do mediów. Konkretnie przejście do Kanału Zero, gdzie jego młodsza koleżanka pracuje już od ponad pół roku.

 

Izabella Krzan i Tomasz Kammel – Kanał Zero

 

W telewizji zrobiłem już wszystko, wszedłem na szczyt. Jeśli ma być przełom to niech to będzie próba od zera. I dlatego zaczynam od zera w Kanale Zero*

– powiedział Kammel.

 

Krzan i Kammel mają razem prowadzić poranny program “7:00”:

 

To ma być program, który stanie się realną konkurencją dla poranków telewizyjnych. Nie mogę doczekać się powrotu do duetu z Izą (Izabella Krzan, prowadzili razem “Pytanie na śniadanie” – przyp.red.)

– przyznał prezenter.

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

 

*cyt za Wirtualne Media