Słuch to zmysł bardzo ważny dla każdego człowieka, jednak dla piosenkarza czy muzyka, jest też narzędziem pracy. Tak więc utrata słuchu to prawdziwy dramat.
Niestety z takim problemem mierzy się jeden z polskich piosenkarzy, który dziś napisał:
Już prawie nie słyszę więc…
Teraz więc chwycił się ostatniej szansy, a fanów poinformował o swojej decyzji.
Doda zaskoczyła nowym pomysłem, bo właśnie poinformowała, że organizuje własny obóz. I choć na stronie czytamy „To nie jest zwykły obóz fitness”, trudno tego eventu nie porównywać do wydarzeń firmowanych przez Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską.
https://www.instagram.com/p/DYrQYRSNt26/
Doda organizuje własny obóz
Obóz Dody nosi nazwę Doda Mega Camp i co ciekawe, nie jest dla wszystkich.
Tylko i wyłącznie dla ludzi uprawiających sport.
– zaznaczono na stronie.
Dalej zaś czytamy:
To nie jest zwykły obóz fitness.
To transformacja.
W programie przewidziano treningi z topowymi trenerami, ale też ćwiczenia oddechowe, warsztaty „o zdrowiu fizycznym, emocjonalnym, ziołolecznictwie i suplementacji” oraz „porady prawne, psychologiczne, dietetyczne”.
Camp Dody odbędzie się luksusowym Heron Live Hotel, gdzie będą serwowane zdrowe posiłki. Ponadto uczestnicy mają otrzymać „napary oraz witaminowe shoty”, będą też mogli skorzystać ze SPA i zabiegów kosmetycznych.
Drożej niż u Lewandowskiej i Chodakowskiej?
Obóz Dody odbędzie się w dniach 12-17.07.2026 i obejmuje 5 noclegów. Cena wynosi 7500 zł w przypadku zakwaterowania w pokoju dwuosobowym. Jeśli ktoś chce spać w „jedynce”, musi dopłacić 2640 zł.
Dla porównania, obóz o Anny Lewandowskiej to wydatek ok 6 tysięcy, a u Ewy Chodakowskie ok 6-8 tys. (w zależności od długości.
Informację o obozie Doda podała dziś rano [23.05.2026], a teraz na stronie wydarzenia widniej komunikat, że pula miejsc została już wyczerpana.
Obydwie córki Lewandowskich urodziły się w maju i właśnie świętowały swoje urodziny. Anna Lewandowska opublikowała z tej okazji filmik z dziewczynkami i tortem. Córki słynnej trenerki mają na sobie nietypowe stroje!
https://www.instagram.com/annalewandowska/?g=5
Klara Lewandowska
Klara urodziła się 4 maja 2017 roku i jako pierwsza córka Ani i Roberta, często pojawia się na profilu słynnej mamy.
Już jako 4-latka dziewczynka piekła ciasto pod opieką mamy [zobacz tutaj]. Ponadto Klara podziela sportową pasję swoich rodziców i zachwyca świetną formą [zobacz tutaj]
Laura Lewandowska
Natomiast Laura na świat przyszła 6 maja 2020 r. Dziewczynki więc dzielą trzy lata różnicy wieku, ale tylko kilka dni jeśli chodzi o urodziny.
Nic więc dziwnego, że rocznicę urodzin świętują razem.
Urodziny Klary i Laury Lewandowskiej
Z okazji urodzin córek, Anna Lewandowska napisała:
Podwójne urodziny, dwa małe serduszka, jedna wielka miłość 🤍
Moje piękne dziewczynki…
Klara kończy dziś 9 lat.
Moja troskliwa, silna, piękna dziewczynka.
A moja maleńka, która wkrótce skończy 6 lat –
pełna światła, radości i nieskończonej wyobraźni ✨
Obserwowanie, jak dorastacie, to najwspanialszy dar mojego życia. Jesteście tak różne, a jednocześnie tak idealnie ze sobą połączone.
Życzę Wam obojgu życia pełnego odwagi, życzliwości, śmiechu i marzeń.
Bądźcie ciekawe świata, bądźcie wierne sobie i zawsze pamiętajcie, jak głęboko jesteście kochane.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MOJE DZIEWCZYNKI, MAMA ❤️
Dziewczynki mają nietypowe stroje
Do wpisu dołączyła filmik z dziewczynkami i Robertem, a uwagę zwracają „kreacje” Klary i Laury. Często bowiem osoby znane, gwiazdy czy celebryci, organizują na różne okazje przyjęcia niczym wesela [zobacz tutaj].
Tymczasem małe Lewandowskie swoje urodziny świętowały w strojach kąpielowych!
Najwyraźniej więc wszystko odbyło się na luzie. A nawet jeśli organizowano przyjęcie dla dziewczynek, to Lewandowscy nie pokazywali go w sieci.
W samą Wielkanoc czyli Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, polska influencerka obwieściła swoją ciążę.
zdjęcie ilustracyjne pixabay
30-letnia celebrytka zamieściła zdjęcie ze swoim partnerem i napisała:
Najcichszy sekret, a jednocześnie najgłośniejsze szczęście… już niedługo ktoś nazwie nas mamą i tatą. ♥️
Tak więc Jessica Ziółek i Miłosz Mleczko już wkrótce zostaną rodzicami, a pod radosną nowiną posypały się gratulacje.
Jessica Ziółek kto to
Urodziła się w 1995 roku w Siemianowicach Śląskich i przez wiele lat była związana z piłkarzem Arkadiuszem Milikiem.
Poznali się jeszcze jako nastolatkowie, a 2019 roku para zaręczyła się. Do ślubu nie doszło, a finalnie ich relacja zakończyła się w 2021 roku. Jednocześnie jednak Jessica Ziółek zdobyła popularność dzięki związkowi ze znanym piłkarzem z reprezentacji Polski.
Obecnie 30-latka związana jest z innym piłkarzem – Miłoszem Mleczko (27 l.).
Jessica pozostaje jedną z bardziej rozpoznawalnych influencerek związanych ze środowiskiem piłkarskim w Polsce. Jest także autorką Jest autorką książki „WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy” [Wives and Girlfriends (żony i dziewczyny) znanych piłkarzy – przyp. red.] w której swoje doświadczenia związane ze światem piłki nożnej.
Julia Dybowska (35 l.) to polska modelka, influencerka, nazywana „polską Barbie” lub „Barbie 2.0”.
https://www.instagram.com/juliadybowska/
Julia Dybowska popularność zyskała po tym, jak związała się z około 30 lat starszym od siebie irańskim miliarderem, Robertem Tchenguizem ( inwestor na rynku nieruchomości, akcjonariusz) i zaczęła relacjonować luksusowe życie oraz podróże.
Polska Barbie najwyraźniej przeszła wiele operacji plastycznych, bo bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. I obecnie prezentuje nie tylko „bogaty”, ale i perfekcyjny look.
Ostatnio jednak zamiast zachwytów, jej zdjęcia wzbudziły niepokój. Obserwatorzy Julii Dybowskiej uważają, że celebyrtka potrzebuje pilnej pomocy. Jest bowiem skrajnie wychudzona!
Niestety droga Julio to już nie jest ładna, natomiast jest to chora sylwetka, wychudzone ciało i zmęczony pogonią Za ideałem umysł….
Tu jest potrzebna na pomoc. Piękna ale zanika 😢
Zalecany kontakt z dobrym psychiatrą i psychoterapeutą symultanicznie.
Dziewczyno, jaki ty masz poziom tłuszczu w organizmie? Kobiece ciało powinno się składać z 20-32% tłuszczu, patrząc na Twoje ciało, dłonie, twarz na próżno szukać zdrowej tkanki tłuszczowej. To bardzo krótka droga do ⚰️ czy ci się podoba czy nie, prędzej czy później zapłacisz za to jak wyglądasz
Każdy kto pisze że piękna śliczna i wow jest współodpowiedzialny za to że ona niedługo umrze. Anoreksja to choroba śmiertelna. Zamiast pomóc utwierdzanie ja ze jest dobrze. Śmierć na oczach tysięcy ludzi. 😢
– pisano w komentarzach.
Jednak sama Julia Dybowska nie odnosiła się do tych wpisów.
„Kołodka z Radia” przez 17 lat pracowała w Radiu Zet, jednak w listopadzie 2025 r. podjęła decyzję o zakończeniu tej współpracy.
Chcę być bardziej elastyczna i przestać odmawiać innym propozycjom, które często się pojawiają. Ze względu na typowo etatową pracę wielu rzeczy nie mogłam robić.
– mówiła wtedy magazynowi Press.
I dodała:
Nie sądzę, żebym powiedziała w radiu ostatnie słowo. Za bardzo lubię tę pracę, ale nie wiem, czy nie zrobić sobie dłuższej przerwy.
Jeśli pojawi się sensowna propozycja, uszyta na miarę i – co ważne dla mnie – elastyczna, to pewnie ją rozważę. To nie jest tak, że odchodzę, bo podkupiła mnie jakaś konkurencja.
I najwyraźniej taka właśnie propozycja się pojawiła, bo Agnieszka Kołodziejska podała informację o swojej nowej pracy.
Zrobiła to w zabawny sposób bo na Instargramie stwierdziła, że dostaje „dziwne” wiadomości. Ich treść dotyczyła zmiany nicka. Internauci pytali dlaczego nie zmieni nazwy swojego profilu 'Kołodka z Radia’ i uważali, że powinna to zrobić, skoro nie pracuje już w radiu.
W ostatnim czasie doszło do dwóch głośnych rozstań w polskim show biznesie. Teraz kolejna para szykuje się do definitywnego zakończenia swojego małżeństwa.
Niedługo później gruchnęły wieści o rozstaniu Michała Wiśniewskiego z Polą, którą poślubił w 2020 roku. Para jeszcze nie uzyskała rozwodu, ale jak wynika ze słów piosenkarza, są już podjęte kroki w tym kierunku. Co więcej, Wiśniewski zaczął już „monetyzować” rozstanie z piątą żoną [zobacz tutaj]
Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra
Teraz zaś potwierdziło się rozstanie, o którym spekulowano już od dawna. Chodzi o Emilię Komarnicką i Redbada Klynstra.
Po ślubie w 2017 roku małżonkowie przyjęli podwójne nazwiska. Jednak w 20224 roku ogłosili, że każde z nich wraca do swojego własnego nazwiska, a w oświadczeniu stwierdzili:
Każdy z nas ma swój zawodowy tor.
Od teraz artystycznie posługujemy się własnymi nazwiskami.
Jednak późniejsze zachowanie Emilii świadczyło o tym, że nie tylko o „zawodowy tor” chodzi [zobacz tutaj].
Teraz zaś potwierdzono informacje o rozstaniu.
Emilia Komarnicka rozwód
Do tej pory para unikała publicznych komentarzy na temat swojego małżeństwa. Jednak według informacji „Faktu”, pozew o rozwód został złożony w 2025 r., a pierwsza rozprawa odbędzie się w czerwcu 2026 r.
Aktorzy Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra rozwodzą się na początku czerwca 2026 r. w jednym z warszawskich sądów. „Fakt” potwierdził, że pozew został złożony jeszcze w 2025 r.
– czytamy w serwisie.
Pozostaje zatem tylko pytanie, czy zakończenie małżeństwa odbędzie się w spokojny, ugodowy sposób czy też para będzie walczyć o dzieci (mają dwóch synów Kosmę ur. 2018 i Tymoteusza ur. 2020) lub majątek.
Lil Masti czyli Aniela Woźniakowska (35 l.) urodziła swoje drugie dziecko.
Jakiej jest płci i jak ma na imię?
screen https://www.instagram.com/lilmasti/
Lil Masti to polska youtuberka, influencerka i freak fighterka. Aniela Woźniakowska (z domu Bogusz) od kilku lat związana była z Tomaszem Woźniakowskim, a w 2023 r. para wzięła ślub.
Ich pierwsze dziecko to córka Aria (ur. 24 sierpnia 2023), a drugie właśnie przyszło na świat.
Lil Masti urodziła
Aniela Woźniakowska urodziła się 3 kwietnia 1990 r. tak więc tuż przed 36 urodzinami powitała swoje drugie dziecko. Tym razem jest to chłopiec o szczególnym imieniu – Hektor.
Hektor Woźniakowski 💪🏻🔥 03.03.2026 r.
Witaj na świecie, maluszku! 🩵
Lil Masti poinformowała, że udało jej się urodzić syna poprzez poród naturalny i choć było to trudne, to czuje dużą satysfakcję.
Spełniło się moje marzenie – urodziłam siłami natury! 😭 To było nie tylko bolesne, ale i niesamowicie piękne doświadczenie. Ból, który odczuwałam, był tak intensywny, że wydawało się, jakby moje ciało miało się rozerwać. Ale każda sekunda tej walki była tego warta!
Owocem tej drogi jest cudowny, zdrowy i silny Hektor. 10 na 10 punktów w skali Apgar – to dla mnie największy powód do dumy! 🌟
Hektor znaczenie imienia
Celebryta nadała synowi szczególne imię. Hektor to wojownik, a samo imię oznacza „obrońcę”, „niezłomnego” lub „tego, który mocno trzyma”.
Kojarzone jest ze stabilną osobowością, siłą, rycerskością oraz szlachetną postawą.
Polski ksiądz odniósł się do sytuacji na Bliskim Wschodzie oraz tego, że wielu polskich influencerów utknęło w Dubaju.
zdjęcie ilustracyjne pixabay
Wielu influencerów upodobało sobie Dubaj jako synonim luksusu i wystawnego życia. Jednocześnie to miasto kojarzone jest z blichtrem i widać to po relacjach „influ” po irańskim ataku na Dubaj.
W sieci pojawiły się materiały influencerów, gdzie żalą się, że np. nie mogą iść do restauracji lub że zamknięto galerie handlowe. Jeden z celebrytów stwierdził też, że nie widział o zagrożeniu, bo tego nie było na Tik Toku…!
Komentując taką postawę, politolog Marek Migalski podśmiewał się:
Nie do zniesienia są cierpienia i męki polskich influencerów uziemionych w Dubaju.
Czy polskie MSZ nie mogłoby zorganizować im jakiegoś czarteru?
Oczywiście z szampanem i ostrygami na pokładzie privet jeta, żeby to jakoś wyglądało na fotkach.
A do tych słów odniósł się polski duchowny, katolicki dziennikarz i rezydent parafii rzymskokatolickiej św. Aleksandra w Warszawie.
Mam podobne uczucie.
Przy okazji dodałbym jeszcze jakąś skromną gratyfikację, ale tylko dla tych którzy zapisali się do systemu Odyseusz [program rejestracji podróży prowadzony przez MSZ – przyp. red.] w sobotę rano. To ponoć ok. 10 tys osób.
Żadne tam zgłoszenia wcześniejsze, nie daj Bóg jeszcze przed wylotem z kraju
– zadrwił Kazimierz Sowa.
Jak widać, nie ma współczucia dla „influ”, którzy wiadomości konsularnych szukali na Tik Toku!
Anita Włodarczyk znalazła się bardzo bisko miejsca irańskich ataków.
Jestem od 10 dni w Doha, w Katarze.
Wczoraj będąc na treningu na rzutni otrzymaliśmy pierwszy alert o możliwym ataku Iranu ( na bazę amerykańską w Katarze ) z informacją aby udać się do domów itp nie minęło 20 -30 min i usłyszeliśmy dwa wybuchy więc odrazu wróciliśmy do hotelu .
Przez cały dzień było słychać wybuchy, sytuacja nie była normalna, to co się działo na niebie to było straszne, widzicie na filmikach jaki miałam widok z pokoju w hotelu 🙈
– napisała i opublikowała nagrania z ataków.
Stwierdziła też, że jest bezpieczna.
Kochani, dostaje od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem, czy jestem bezpieczna ❤️
Tak — ,,jestem bezpieczna. “
Później jednak przyznała, że trudno nazwać bezpieczeństwem sytuację, gdy cały czas znajduje się w strefie zagrożenia.
Zamknięta przestrzeń powietrzna nad Katarem
Obecnie Anita Włodarczyk jest „uwięziona” w Katarze, ponieważ jak informuje Ambasada RP w Dosze:
…władze Kataru podjęły decyzję o czasowym zamknięciu przestrzeni powietrznej państwa dla ruchu cywilnego. Skutkuje to wstrzymaniem startów i lądowań samolotów pasażerskich w porcie lotniczym im. Hamada do odwołania.
Polakom przebywającym w Katarze, polska Ambasada zaleca:
* pozostanie w znanym, bezpiecznym miejscu pobytu i ograniczenie wychodzenia z domu do sytuacji absolutnie koniecznych,
* unikanie miejsc o znaczeniu strategicznym (w szczególności okolic instalacji wojskowych, obiektów o przeznaczeniu obronnym oraz innych kluczowych elementów infrastruktury),
* bieżące śledzenie komunikatów władz katarskich, MSZ RP oraz Ambasady RP w Dosze (strona internetowa oraz profile w mediach społecznościowych).
Poniżej nagrania z okien hotelu, w którym przebywa Anita Włodarczyk.