Gwiazdor „M jak miłość” w żałobie! Frapująca treść pożegnania!

Aktor znany z serialu „M jak miłość” poinformował o śmierci bliskiej osoby.

Jednak treść pożegnania jest frapująca.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Jacek Kopczyński to aktor znany z seriali takich jak „Pensjonat pod Różą”, „Samo życie”, „M jak miłość” czy „Leśniczówka”.

54-letni Kopczyński ma za sobą wiele związków. Był żonaty i ma syna Maksymiliana (ur. 2003). Następnie od 2007 do 2022 tworzył parę z Patrycją Markowską, z którą ma syna, Filipa (ur. 2008). Przez pewien czas spotykał się z Klaudią Kardas, a obecnie z Agnieszką Kustosz.

O Jacku Kopczyńskim było też ostatnio głośno, gdy w maju 2025 r. brał udział w awanturze w restauracji Hotelu Poselskiego.

 

Jacek Kopczyński w żałobie

13 grudnia 2025 r. aktor opublikował wpis, w którym informuje o śmierci bliskiej osoby.

 

Dziękuję za Twoją miłość, za Twoją wyrozumiałość, opiekę i mądrość . Dziękuję za 43 lata ojcostwa , żegnaj Tato Marian Błaszczyk (79 lat )

– napisał.

 

Na pierwszy rzut oka można by sądzić, że chodzi o tatę aktora. Mowa jest jednak o 43 latach ojcostwa, a Jacek Kopczyński ma 54 lata. Ponadto zmarły nosi inne nazwisko niż aktor.

Kopczyński nie udzielał wywiadów na temat swojej rodziny oraz rodziców. Można się jedynie domyślać, że zmarły to nie tata, a ojczym aktora.

Jacek Kopczyński https://www.instagram.com/kopczynski.jacek/

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jacek Kopczyński (@kopczynski.jacek)

Nie żyje mąż Małgorzaty Ostrowskiej. Zmarł w hospicjum!

Małgorzata Ostrowska poinformowała o śmierci męża.

Na co chorował Jacek Gulczyński i dlaczego zmarł w hospicjum?

 

screen https://www.instagram.com/ostrowska.official/

 

Małgorzata Ostrowska mąż

Małgorzata Ostrowska (67 l.) to słynna polska piosenkarka, przez wiele lat związana z zespołem Lombard, a następnie artystka solowa. Znana z głosu o charakterystycznej barwie i przebojów takich jak „Mister of America”, „Meluzyna” czy „Szklana pogoda”.

Artystka należy do osób chroniących swoje życie prywatne. Wiadomo jednak, że wyszła za mąż za fotografika Jacka Gulczyńskiego oraz, że ma syna Dominika Ostrowskiego (37 l.).

 

Mąż Małgorzaty Ostrowskiej nie żyje

Mąż piosenkarki, Jacek Gulczyński, zmarł 5 grudnia 2025 r. o czym gwiazda poinformowała w mediach społecznościowych.

 

Z głębokim żalem informujemy, że wczoraj wieczorem, w Hospicjum Palium [hospicjum w Poznaniu – przyp. red.], odszedł mój mąż i nasz tata, Jacek Gulczyński.

 

Był niezwykle utalentowanym Artystą: malarzem, grafikiem i fotografikiem. Współpracował z szerokim środowiskiem artystycznym Poznania. To właśnie on stworzył moje najpopularniejsze fotografie portretowe. W ostatnich latach pasjonował się fotografowaniem przyrody, a mini wystawę jego fotografii można jeszcze oglądać w Hospicjum Palium.

 

Małgorzata Ostrowska nie poinformowała, na co chorował jej mąż. Można się tylko domyślać, że stan zdrowia uniemożliwiał sprawowanie opieki domowej, a fotograf wymagał specjalistycznej opieki medycznej i dlatego przebywał w hospicjum.

 

Jacek Gulczyński pogrzeb

Artystka przekazała też informację o pogrzebie

 

Pożegnanie Jacka odbędzie się 11 grudnia 2025 roku w Lesie Pamięci na Cmentarzu Junikowskim w Poznaniu, o godz. 14:30.

 

Jacek bardzo cenił przyrodę, dlatego wdzięczni będziemy za skromne formy wyrażenia pamięci zamiast wielkich bukietów kwiatów i wieńców.

 

Dziękujemy za zrozumienie.
Małgorzata z Rodziną

– zakończyła.

Zobacz też: Tragiczne wieści! Nie żyje jeden z najbogatszych Polaków!

Ale suknia! Anna Mucha ledwo oddychała! [FOTO, VIDEO]

Anna Mucha wzięła udział w jubileuszu 25-lecia serialu „M jak Miłość”. Jednak kreacja aktorki wzbudziła ogromne kontrowersje.

Na co zwrócili uwagę internauci? Zobacz poniżej.

 

https://www.instagram.com/telewizjapolska/reel/DRz79AoAhcg/

 

Wiele osób zachwycało się wyglądem Anny Muchy. Inni jednak uważali, że gorset od sukienki jest nazbyt obcisły, ponadto bardzo winduje biust do góry, co dało przesadny efekt.

 

Ledwo chyba oddycha

 

ten gorset dziwnie wygląda.. nie wyszłabym tak. Wygląda jakby się dusiła. Z całym szacunkiem do niej

 

Trochu za mocno gorset zcisniety,aż piersi pod brodę wyszły

 

Mam wrażenie że zaraz wybuchnie

– pisano w komentarzach.

 

Zwrócono też uwagę na bujną fryzurę z siwymi pasmami. Twierdzono, że 45-letnia aktorka przez tę stylizację wygląda nie tylko potężnie, ale też i na więcej lat.

A co Wy sądzicie? Zdjęcie i nagranie poniżej.

Zobacz też: Szokujące wyznanie Anny Muchy: „Powiększyłam swoją powierzchnię erotyczną”

https://www.instagram.com/telewizjapolska/reel/DRz79AoAhcg/

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polska (@telewizjapolska)

Partner Klaudii Halejcio przerwał milczenie! „Nie będę udawał, że wszystko jest idealne”

Partner Klaudii Halejcio czyli Oskar Wojciechowski, zamieścił znaczący wpis.

„Nie będę udawał, że wszystko jest idealne” – zapewnił i wydał oświadczenie.

 

screen https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/reel/DRU53DHjTBX/

 

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski tworzą parę od 2020 roku i mają córkę Nel (ur. 2021). Oskar opisywany jest przez media jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca, działający w branżach związanych z marketingiem czy inwestycjami.

 

Partner Klaudii Halejcio bardzo często pojawia się na jej instagramie w różnych, zabawnych filmikach. Para chętnie także prezentuje swoje uczucie i „idealne” życie (przykłady rolek poniżej).

Wcześniej jednak sam Oskar nie prowadził własnego konta i nie publikował odrębnych treści. Aż do teraz!

Na profilu oskar_selfmade pojawiło się oświadczenie Wojciechowskiego, w którym zapowiedział, że wkracza do świata instagrama.

 

Ostatnio usłyszałem zdanie:

 

„Czy świat potrzebuje kolejnych influencerów?
W żadnym wypadku – NIE.
Ale jak najwięcej rozsądnych ludzi powinno jak najszybciej zostać influencerami”.

 

I coś mi wtedy kliknęło.

 

Oskar Wojciechowski postanowił dzielić się w sieci swoimi przeżyciami i doświadczeniami:

 

…zorientowałem się, że dorosłem.
Że patrzę inaczej (…)

 

I dotarło do mnie coś prostego:
chcę się tym wszystkim dzielić.

 

Nie będę udawał, że wszystko jest idealne

Partner Klaudii Halejcio stwierdził, że chce być człowiekiem, który:

 

Opowiada o tym, czego się uczy, co go rusza, co spieprzył, a co naprawił.

 

I zapewnił:

 

Nie będę udawał, że wszystko jest idealne.
Będę pokazywał normalność, codzienność, gorsze dni.
Bo właśnie w tym dziś jest siła.

 

Oświadczenie Oskara Wojciechowskiego zostało bardzo życzliwie przyjęte, a internauci czekają na treści na jego profilu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @oskar_selfmade

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Anna Lewandowska zaprasza na Healthy Day w Krakowie. Tyle kosztuje bilet!

Od czasu wyprowadzki do Hiszpanii, Anna Lewandowska znacznie ograniczyła swoją działalność w Polsce.

Teraz jednak zaprasza na „Healthy Day z Anną Lewandowską w Krakowie”.

 

screen https://www.instagram.com/annalewandowska/reel/DRsG9qoiL8T/?hl=pl

 

Lewandowska Healthy Day

To jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się 9 maja 2026 r. w Krakowie w Tauron Arena (Stanisława Lema 7). W ramach Healthy Day uczestnicy wezmą udział w treningach ze słynną trenerką i jej teamem oraz w wykładach i będą też mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Anną Lewandowską. Impreza rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do około godz. 17.

 

Healthy Day z Anną Lewandowską

Organizatorzy oferują trzy rodzaje biletów na Healthy Day. Pakiet standardowy obejmuje:

 

– udział w całodniowym Healthy Day (wykład / zumba / tańce latino / trening główny z Anną Lewandowską i Healthy Team’em)

 

– paczka niespodzianek od marek własnych Anny Lewandowskiej oraz partnerów

 

Pakiet premium to dodatkowo:

 

– pierwszeństwo podczas zdjęć z Anną Lewandowską i Healthy Teamem

 

Natomiast w ramach pakietu VIP mamy jeszcze:

 

– pierwszeństwo podczas zdjęć z Anną Lewandowską i Healthy Teamem

 

Healthy Day cena

Jeśli chodzi o ceny, to za pakiet standard zapłacimy 360,50 PLN, za pakiet premium 412,00 PLN.

Natomiast pakiet VIP obecnie nie jest dostępny na stronie wydarzenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowska)

Smutne wieści z Polsatu. To koniec!

Stacja Polsat wydała komunikat, który zasmucił wiernych widzów. W komentarzach internauci pisali o swoim smutku i niedowierzaniu.

Przeczytaj, czego dokładanie dotyczyła ta informacja!

 

https://www.facebook.com/polsat

 

To jakieś jaja? Wszyscy czekamy na odpowiedzi na nieskończone wątki…

 

Ja się nie zgadzam !

 

Serio ? @polsatofficial Czy to nie strzał w kolano ?

 

To jakiś żart? Jestem bardzo zawiedziona.

 

Będzie mi bardzo smutno bez Was, jestem zżyta z przyjaciółkami które stworzyły historie na złe i dobre. Bez was już nigdy nie będzie tak samo

– pisali rozżaleni widzowie.

 

Stacja bowiem poinformowała o zakończeniu emisji serialu „Przyjaciółki”, który na antenie Polsatu był od 13 lat. Bo jak podano, „Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września 2012 roku”.

Zapowiedziano też emisję odcinka specjalnego, który ma kończyć serial.

 

Telewizja Polsat informuje, że podjęła trudną decyzję o zakończeniu emisji serialu fabularnego „Przyjaciółki”.

 

W wiosennej ramówce nie zobaczymy zatem kolejnego sezonu produkcji. Jest to decyzja trudna, gdyż kończy się jeden z ważniejszych „serialowych” rozdziałów w historii Telewizji Polsat. Stacja natomiast pracuje nad koncepcją odcinka specjalnego, kończącego przygody głównych bohaterek.

 

Dalej podziękowano aktorkom.

 

Szczególne wyrazy podziękowania Telewizja Polsat kieruje do tytułowych przyjaciółek – wspaniałych aktorek, które swoją osobowością i charyzmą zbudowały portrety postaci.

 

Wcielały się w nie: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.

 

Decyzja Polsatu jest dużym zaskoczeniem szczególnie, że „Przyjaciółki” były jednym z flagowych projektów stacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Roksana Węgiel wyprzedaje swoje ubrania. Ujawniła dlaczego!

Roksana Węgiel (20 l.) jeszcze przed „osiemnastką” została milionerką. Teraz jednak postanowiła zrobić wyprzedaż swoich ubrań.

Dlaczego to zrobiła?

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Roksana Węgiel jak wiele innych gwiazd i celebrytów, „monetyzuje” wiele zwykłych aktywności życia codziennego. Podobnie z ubraniami, których Roxie już nie używa, wystawiła je na Vinted.

Jednak nie sama z siebie, lecz w ramach współpracy reklamowej.

 

Zrobiłam porządek w swojej szafie i wyniosłam tak naprawdę chyba 7 worów rzeczy. Z tego tę partię wstawię Wam do mojej szafy na Vinted. Już za 2 dni będziecie sobiemohli obczaić, co dla Was przygotowałam.

– zapowiedziała.

 

I dodała;

 

Ostatni drop moich ciuchów na Vited się bardzo szybko wyprzedał.

 

W poście zaś napisała:

 

Uzupełniłam swoją szafę na @vinted
Trochę się tego nazbierało…wbijajcie na mój profil Roxie’s outfits i obczajcie nowości! #reklama

 

W ofercie Roksany Węgiel na Vited znajdziemy zarówno ubrania z sieciówek po dosłownie kilkadziesiąt złotych. Jak i ubrania znanych firm, projektantów czy stroje szyte na zamówienie.

Link tutaj

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Roksana Węgiel-Mglej (@roxie_wegiel)

 

Kombi w żałobie. Nie żyje ważny dla grupy człowiek!

Sławomir Łosowski z zespołu Kombi przekazał tragiczne wieści.

Nie żyje ważny dla grupy człowiek.

 

https://www.facebook.com/KombiLosowski

 

Kombi to zespół muzyczny, który powstał w 1976 roku. Kojarzymy go przede wszystkim z przebojami takimi jak „Słodkiego miłego życia”, „Black and white” czy „Nasze randez vouz”.

 

Twórca zespołu, Sławomir Łosowski, nie zapomniał jednak o człowieku, który wspierał grupę na początku jej drogi. Za pośrednictwem social mediów poinformował o śmierci Aleksandra Szostaka, który przyczynił się do popularności grupy Kombi.

 

Zmarł Aleksander Szostak, wieloletni dziennikarz Redakcji Muzycznej Radia Gdańsk, a następnie Telewizji Gdańsk.

– przekazał Łosowski.

 

I wspomniał zmarłego, który także dopingował zespół do tworzenia nowych utworów:

 

Pracując w Radiu Gdańsk wspomagał nasz zespół. Udostępniał studio nagrań na każdą moją prośbę i emitował na antenie nagrane utwory.

 

Nawet przynaglał mnie do nagrań, gdy utwory były jeszcze w trakcie prób lub trzeba było czekać na tekst do piosenki. Był autorem audycji Bałtyckie Forum Muzyczne 4 lipca 1976 roku, w trakcie której nastąpiła zmiana nazwy zespołu z AKCENTY na KOMBI.

 

W latach następnych, gdy pracował w Telewizji Gdańsk, powstało dzięki niemu kilka teledysków KOMBI i programów z udziałem zespołu.

 

Na koniec zaś napisał:

 

Świętej Pamięci Aleksander Szostak zrobił wiele dobrego dla KOMBI i pozostanie zawsze w mojej wdzięcznej pamięci.

– zapewnił Sławomir Łosowski.

 

W komunikacie nie podano informacji o wieku czy terminie pogrzebu zmarłego.

 

To ona wystąpi na Eurowizji Junior. Zobacz teledysk do piosenki Marianny!

12-letnia Marianna Kłos jest polską reprezentantką na konkurs Eurowizja Junior.

W sieci właśnie opublikowano teledysk do jej konkursowej piosenki pt. „Brightest Light”.

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=WArvwP8gtk8

 

Tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się w sobotę, 13 grudnia 2025 roku w Tibilisi (stolica Gruzji). Polską reprezentantką na ten konkurs jest Marianna Kłos.

12-letnia Marianna pochodzi z Warszawy. Od 2022 roku pracuje jako aktorka dubbingowa, a głos podkładała już w kilkudziesięciu produkcjach – filmach i serialach.

 

Jak podaje Eurowizja.org, Marianna Kłos to:

 

12-letnia wokalistka i aktorka teatralna oraz dubbingowa. Rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w ostatniej edycji programu The Voice Kids, w którym zajęła 2. miejsce.

 

(…) Z racji, że zwyciężczyni tegorocznej edycji programu nie spełnia wymogów regulaminowych JESC, to właśnie Mariannie TVP postanowiła dać przywilej zaprezentowania Polski w Tblisi.

 

W Tibilisi nasza reprezentantka wystąpi z utworem „Brightest Light”.

 

To piosenka jest o wewnętrznej sile, żeby się nie poddawać, żeby wierzyć w siebie, że nawet jak coś nie wychodzi, żeby iść dalej. I że każdy ma w sobie tę nadzieję i takie światełko.

– powiedziała Marianna.

 

Nagranie poniżej.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polska (@telewizjapolska)

Tiktoker okrutnie zadrwił z Kaczorowskiej i Rogacewicza! [VIDEO]

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz odpadli z „Tańca z Gwiazdami”, a ich zachowanie sparodiował jeden z tiktokerów.

Oto, co pokazał na nagraniu!

 

screen https://www.tiktok.com/@mateusz_walter/video/7565947992742677782

 

Agnieszka Kaczorowska, Marcin Rogacewicz

Przypomnijmy, że jesienią 2024 r. Agnieszka Kaczorowska rozstała się z Maciejem Pelą [zobacz tutaj]

Tancerka przez długi czas nie przyznawała, że związała się z kimś innym. Dopiero we wrześniu 2025 r. w programie „Taniec z Gwiazdami”, przestała kryć, że tworzy związek z Marcinem Rogacewiczem. Teraz jednak nie tylko nie kryła nowej relacji, ale też – jak twierdzili widzowie – para wręcz przesadzała ze zmysłowością i „migdaleniem się” w programie.

 

Podobne zachowanie rzucało się w oczy w czasie ogłaszania werdyktu w „Tańcu z Gwiazdami” i tuż po nim. Agnieszka i Marcin byli zajęci sobą, a takie zachowanie uznano za lekceważące dla innych uczestników oraz dla widzów show [nagranie tutaj]

 

Kaczorowska parodia

Tiktoker Mateusz Walter zadrwił z tego co działo się w TzG. Zamieścił parodię Kaczorowskiej, w której on sam odgrywa rolę Agnieszki, a odkurzacz – Marcina Rogacewicza.

Żeby nie było wątpliwości, o kogo chodzi, nagranie jest podpisane „ta jedna para w tańcu z gwiazdami be like”. Na nagraniu tiktoker czuli się do odkurzacza i mówi:

 

Ale bym ci wylizała „kasztany” ale nie mogę, bo jesteśmy na parkiecie.

 

Dalej zaś padają sparafrazowane cytaty z pożegnalnej wypowiedzi tancerki w „Tańcu z Gwiazdami” i jest jeszcze więcej wzajemnej czułości oraz ignorowanie otoczenia.

Parodia Agnieszki Kaczorowskiej jest więc ewidentna, a czy zabawna? Oceńcie sami – video poniżej.

 

@mateusz_walter uważam że odkurzacz zagrał bardzo dobrze swoją rolę #tzg #tanieczgwiazdami #dlaciebie #parodia #memy ♬ dźwięk oryginalny – mateuszwalter