Marcin Hakiel i Dominika nabrali wszystkich. Teraz wyszło na jaw, jak nazywa się ich syn!

Marcin Hakiel i Dominika Serowska na początku grudnia zostali rodzicami.

Parze urodził się syn i jest to trzecie dziecko Marcina oraz (najprawdopodobniej) pierwsze Dominiki. Potomstwo Hakiela z małżeństwa z Kasią Cichopek ma klasyczne imiona. Syn to Adam, a córka to Helena.

Zagadką jednak pozostawało imię najmłodszego synka. I jak się okazuje, Marcin i Dominika nabrali wszystkich!

 

https://www.instagram.com/_de_bonbon_/

 

Jeszcze przed narodzinami dziecka, para urządziła wystawny baby shower [zobacz tutaj] i ujawniła, że urodzi im się synek.

Gdy dziecko już przyszło na świat, Hakiel i Serowska nie podali imienia dziecka. Zamieścili jednak inicjały RH. A ponieważ wcześniej mówili, że syna chcą nazwać Radzimir albo Jeremi, to sądzono, że jest to właśnie Radzimir.

Teraz jednak Dominika zamieściła nowe zdjęcie dziecka i ujawniła zagadkę.

https://www.instagram.com/_de_bonbon_/

Otóż chłopiec ma na imię Romeo!

 

Internauci zachwycali się wyglądem chłopczyka. Natomiast samo imię wzbudziło konsternację:

 

Romeo czy Romek po prostu?

 

Śliczny chłopczyk i dużo zdrówka dla was . ale ze Romeo ? trochę przesada z tymi imionami

 

Romeo???? O mamo, co za krzywda dla dziecka

 

Serio? Romeo??? Z wiosek mamusie tak nazywaly swoje dzieci…Dżeskia,Brajanek a tu Romeo!…

 

Romeo? Chyba jakis zart. Bardzo przesadzone. Typowe u celebrytow. Im dziwniej tym myslą ze fajniej

– pisali.

 

Odpowiednie, czy nie. Jedno jest pewne, mały Hakiel nazywa się bardzo oryginalnie 🙂

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @_de_bonbon_

Czarna seria w rodzinie Tolaków. Dwie operacje, a teraz TO!

Jakub Tolak (42 l.) to aktor znany z „Klanu” i „Barw Szczęścia”, który kilka lat temu przerwał swoją karierę aktorską, zamieszkał w kamperze i został youtuberem.

W sierpniu 2024 r. Tolak przeszedł operację tętniaka aorty. Niedługo później również jego żona – Zofia Samsel miała operację na serce.

 

Dalej nie wiem jak to możliwe, że się tak dobraliśmy, że nie dość że musieliśmy mieć operowane serce, to jeszcze w tak mało odległym czasie. (…)

 

P.S. Miałam wymienianą zastawkę mitralną i łatane dziury w sercu.

– pisała we wrześniu 2024 r.

 

Później para pokazała swoje pooperacyjne blizny, żartując z takiej „pamiątki” [zobacz tutaj]. Teraz jednak parze nie jest do śmiechu, bo mają kolejne problemy!

 

https://www.instagram.com/foxesineden/

 

Czarna seria w rodzinie Tolaków

Wyraźnie przybita Zofia Samsel poinformowała, że znów trafiła do szpitala.

 

Nie mogę wyjść na prostą, mimo szczerych chęci i działań zgodnych z zaleceniami. Rehabilitacja miała być ostatnim medycznym etapem zabiegu, niestety muszę ją przerwać. Znów pojawiło się zapalenie. Zespół pokardiotomijny, po operacji serca pojawia się często, acz nie u każdego. Na szczęście Kubę ominęło. Chociaż w 50% jesteśmy wygrani. ❤️

 

Ma jednak nadzieję, że na święta wyjdzie ze szpitala:

 

Ciągle liczę na magiczne, zdrowe święta bez okablowania.

 

Zespół pokardiotomijny co to?

Zespół pokardiotomijny to komplikacja występująca po zabiegu kardiochirurgicznym.

 

Objawia się powstaniem ogniska zapalnego w płucu, wysiękiem do opłucnej oraz gorączką. Laboratoryjnie stwierdza się wzrost OB, wzrost liczby leukocytów oraz obecność przeciwciał przeciw mięśniowi sercowemu. [Wikipedia]

Tomasz Jakubiak o izraelskim szpitalu. „Kosmos totalny”!

Tomasz Jakubiak choruje na rzadki rodzaj nowotworu, a w ostatnich miesiącach mogliśmy obserwować pogarszający się stan słynnego kucharza.

Niedawno jednak Jakubiak poinformował o „światełku w tunelu” oraz o szansie podjęcia leczenia w Izraelu [czytaj tutaj].

Wyjazd za granicę był możliwy dzięki zbiórce gdzie zebrano ponad 1,4 miliona złotych. I tak juror Masterchefa 3 grudnia 2024 r. poleciał do Izraela.

Jak ocenia tamtejsze warunki?

 

https://www.instagram.com/basia_official_/

 

Tomasz Jakubiak w Izraelu

Na nagraniu widać, że prezenter jest jeszcze bardziej zmieniony, ale zachowuje optymizm. Po przyjeździe był pozytywnie zaskoczony warunkami w szpitalu.

 

Po całym dniu spędzonym w izraelskim szpitalu stwierdzam, że przeniosłem się zupełnie w jakiś kosmos totalny.

– zaczął.

 

I wyjaśnił:

 

Tutaj opieka wygląda stanowczo inaczej. Ja mam swój pokoik, w którym jestem leczony. Moja rodzina mieszka dwa piętra wyżej w hotelu, więc na noc mogę spokojnie do nich chodzić. Też ze mną przebywają w ciągu dnia, całkiem sporo czasu. Wszystko jest fajnie poukładane.

 

Co do samego leczenia, to podjęto już pierwsze działania:

 

Przeszedłem już dzisiaj pierwsze badania, czekam na kolejne plus na wyniki, no i zobaczymy, co będzie się działo.

 

Jakubiak zapewnił też, że będzie informował o dalszych krokach.

Daria Ładocha żegna Tomasza Jakubiaka! „Leć Braciszku”

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez barbara_official_ (@basia_official_)

To już! Cichopek i Kurzajewski ogłosili radosną nowinę!

Katarzyna Cichopek (42 l.) i Maciej Kurzajewski (51 l.) początkowo ukrywali swój związek, a gdy w październiku 2022 r. ogłosili, że są parą – wybuchło wielkie oburzenie.

Od tych wydarzeń jednak upłynęło sporo czasu, a teraz Kasia i Maciej ogłosili radosną nowinę.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

„Kurzopki” mają już dzieci z poprzednich związków. Katarzyna syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013). Natomiast Maciej ma dwóch dorosłych synów Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006).

Przy czym starszy z nich w 2022 roku wykonał znaczący gest. Najwyraźniej bowiem postanowił się odciąć od swojej polskiej rodziny i zmienił nazwisko [zobacz tutaj].

 

Kasia i Marcin układają więc sobie życie na nowo, a po zwolnieniu z TVP, znaleźli bezpieczną przystań w Polsacie. Prowadzą tam program śniadaniowy „Halu tu Polsat” i jako prowadzący zbierają bardzo dobre recenzje.

 

Najwyraźniej także ich życie osobiste dobrze się układa, bo właśnie przekazali radosne wieści! Wygląda bowiem na to, że para kupiła nowy, wspólny dom!

 

Nasz wymarzony dom nareszcie! #naszdom #razemnajlepiej #homesweethome

– napisali publikując zdjęcie z remontowanego lokum.

 

A skoro jest dom, to może zdecydują się także na wspólne dziecko…?

 

 

Emilia Komarnicka i Stefano Terrazzino udzielili wywiadu. „To oni są razem?”

Emilia Komarnicka i Stefano Terrazzino udzielili wspólnego wywiadu, a w komentarzach zawrzało.

Internauci dopytują, czy Emilia Komarnicka rozstała się z mężem?

 

https://www.instagram.com/demakijaz/

 

Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra

Emilia Komarnicka (39 l.) w 2017 roku poślubiła Redbada Klynstra. Para ma dwóch synów Kosmę (ur. 2018) i Tymoteusza (ur. 2020 r.). Jeszcze do niedawna wydawało się, że ich związek kwitnie. Para „wymieniła się: nazwiskami. Ona nazywała się Komarnicka-Klynstra, a on Klynstra-Komarnicki.

Emilia i Redbad publikowali wspólne zdjęcia, zdjęcia z dziećmi, a spoty aktorki dotyczyły nie tylko pracy, ale i życia rodzinnego.

Obecnie na profilu Emilii Komarnickiej trudno uświadczyć zdjęcie z mężem, czasem pojawi się jakieś z synami. Za to jest mnóstwo fotografii ze Stefano Terrazzino.

Oficjalnym powodem ma być współpraca aktorki z tancerzem i wystawianie wspólnego spektaklu. Jednak znaczące są tutaj proporcje…

 

Komarnicka-Klynstra zmiana nazwiska

W lipcu 2024 r. Emilia i Redbad opublikowali post, w którym informują, że każde z nich wraca do swojego nazwiska. Nie będą więc posługiwać się już dwuczłonowymi nazwiskami.

 

Każdy z nas ma swój zawodowy tor.
Od teraz artystycznie posługujemy się własnymi nazwiskami.

– napisali [więcej tutaj]

 

I co znaczące, od tej pory na profilu Redbada nie pojawił się już żaden post.

 

Emilia Komarnicka i Stefano Terrazzino są parą?

Pod koniec 2024 roku Emilia Komarnicka i Stefano Terrazzino wystąpili w programie „Demakijaż”. Jest to format prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, a goszczą w nim pary – czy to życiowe czy rodzinne np. matka i córka, brat i siostra.

 

W niezwykle szczerych rozmowach odkryją swoje tajemnice i podzielą się swoimi przemyśleniami, goszcząc w programie w towarzystwie bliskiej sobie osoby, która odsłoni ich prywatne oblicze.

– czytamy w opisie programu „Demakijaż”.

 

I tak Emilia pojawiła się w towarzystwie bliskiej(?) sobie osoby czyli Stefano Terrazzino.

Internauci byli mocno zdezorientowani i dopytywali:

 

To oni są razem?

 

Oni są razem??

 

To jest życiowa para??

 

To ona zmieniła męża bo tylko z nim jest wszędzie???

 

A jak Wy sądzicie? Czy Emilia i Stefano są parą?

>>>Zaskakujące informacje od Stefano Terrazzino! W końcu TO potwierdził!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Polsat Box Go (@polsatboxgo)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)

Marianna Schreiber ma nowego partnera. To kontrowersyjny polityk Zjednoczonej Prawicy!

Marianna Schreiber (32 l.) od 2015 roku była żoną Łukasza Schreiber – polityka PiS i ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego.

W marcu 2024 r. para potwierdziła rozstanie. Teraz jednak Marianna pokazała się z innym politykiem Prawa i Sprawiedliwości.

 

https://www.instagram.com/marysiaschreiber/

 

Marianna Schreiber kto to?

W 2021 roku Marianna Schreiber zaistniała w przestrzeni publicznej dzięki udziałowi w programie „Top Model”. W kolejnych latach podejmowała bardzo różne inicjatywy od prowadzenia kanału dla jednego z portali, poprzez odbycie służby wojskowej a na freak fightach kończąc.

Kobieta chętnie udzielała się i wypowiadała w mediach i stąd też można wywnioskować, że poza problemami osobistymi, z mężem różniły ją także poglądy polityczne.

Tym samym dziwi, że obecnie nawiązała znajomość z kolejnym politykiem PiS.

 

Marianna Schreiber, Przemysław Czarnecki

Po tym, jak została przyłapana przez paparazzi z Przemysławem Czarneckim, sama potwierdziła swój nowy związek. W odpowiedzi na liczne komentarze napisała:

 

Ludzie, niektóre Wasze komentarze są naprawdę okropne. Nigdy nie sądziłam, że można osiągnąć taki poziom okrucieństwa, obrzydliwych sformułowań, obraźliwych tekstów.
Nie mam słów by wyrazić swoje ubolewanie nad tym co się dzieje w moim kierunku. To wszystko nie pozwala mi żyć na własnych zasadach, do czego mam przecież prawo.
Jest to jednym słowem – obrzydliwe.
Jest mi tak po ludzku przykro.

 

I dalej odniosła się do swojego nowego partnera:

 

Przeczytałam kilkadziesiąt artykułów na swój temat, wypowiedzi znawców i psychologów. To, że jestem z kimś dla korzyści albo nie jestem. To, że ktoś jest czemuś winny albo i nie. Naprawdę tak nisko upadliśmy jako społeczeństwo?

 

Za te osoby będę się po prostu modlić. A życzliwym i szanującym moje uczucia z całego serca Bóg zapłać.

 

PS dziękuję tutaj Ryszardowi Czarneckiemu @ryszard.czarnecki.europosel za wsparcie. Jest Pan, Panie Pośle – wspaniałym Ojcem i ostoją.

 

Przypomnijmy, że Przemysław Czarnecki, który obecnie jest radnym Sejmiku Dolnośląskiego, w 2020 roku oskarżony był o uszkodzenie ciała. W 2022 roku został znaleziony nietrzeźwy na przystanku autobusowym i trafił na izbę wytrzeźwień. Miał też sprawę o znęcanie się nad żoną Łucją, lecz postępowanie zostało umorzone. Co więcej, polityk najprawdopodobniej nadal jest żonaty.

Czy zatem ten związek dobrze rokuje…?

 

AKTUALIZACJA

Przemysław Czarnecki żona Łucja

Polityk wydał oświadczenie dotyczące jego małżeństwa:

 

Niecałe 6 lat temu WSPÓLNIE z żoną podjęliśmy decyzję o rozejściu.
Od tego czasu nie mieszkamy razem.
Moja małżonka od dłuższego czasu ma nowego partnera, zresztą nic mi do tego – jest wolnym człowiekiem i może robić co chce w zgodzie z własnym sumieniem.
Tak jak i ja.

 

Rozwodu kościelnego nie będzie – wszak nie było ślubu kościelnego.
Rozwód cywilny – będzie (oboje mamy nadzieję, iż niedługo)
Do tej pory nie miałem po prostu z różnych względów potrzeby to uregulować.
Tak wiem, była to ma-nasza lekkomyślność, kto wie może i nawet głupota.
Ale nie było to, nam na tamten czas do niczego potrzebne.

– napisał na platformie X.

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Maciej Pela ma urodziny. Złożył sobie wymowne życzenia!

Odkąd ujawniono rozstanie Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Pela, tancerz znacznie zyskał na popularności.

Jak przyznawał w wywiadach, dla Agnieszki i dzieci poświęcił własną karierę. Nic więc dziwnego, że był zdruzgotany gdy (najprawdopodobniej) został porzucony przez żonę, i to z uśmiechem na ustach.

Dziś Pela obchodzi urodziny i złożył sobie wymowne życzenia.

 

https://www.facebook.com/maciek.pela

 

Maciek Pela, podobnie jak Marcin Hakiel, w czasie małżeństwa żył w cieniu żony. Po rozstaniu, zarówno jeden, jak i drugi, stał się bardzo aktywny w social mediach i wykorzystują zwiększone zainteresowanie swoją osobą.

Pela chętnie dzieci się relacjami z opieki nad córkami – wspólnymi zabawami czy gotowaniem. Zasugerował też, że prowadzi rozmowy z TVN’em. Być może więc pojawi się także w telewizji.

 

W dniu swoich 35 urodzin Maciej Pela sam sobie złożył życzenia.

 

W dniu swoich 35. urodzin życzę sobie żebym nigdy więcej nie zapomniał o sobie.

– napisał znacząco.

 

I dodał:

 

@bitamina.vito.bambino dziękuję, że pomogłeś mi swoją muzyką przebrnąć przez 2 ostatnie miesiące.

 

Tym samym można też wnioskować, że do rozstania doszło pod koniec września 2024 r.

Co stało się po finale TzG? To dlatego do Vanessy wezwano pogotowie!

Vanessa Aleksander (28 l.) i Michał Bartkiewicz wygrali 15. edycję programu „Tańca z Gwiazdami”.

Jednak młoda aktorka, zamiast świętować swoje zwycięstwo, potrzebowała pomocy medycznej.

Co stało się po finale TzG?

 

https://www.instagram.com/vanessaalxndr/

 

Jak przekazano, tuż po zakończeniu programu, w studio znajdowało się wielu gości i dziennikarze. Wtedy Vanessa Aleksander źle się poczuła i trzeba było wezwać pogotowie [więcej na ten temat tutaj]

 

Teraz głos zabrał menedżer aktorki, który potwierdził, że powodem zasłabnięcia było wycieńczenie i dolegająca kontuzja:

 

Zasłabła z powodu różnych czynników. Przede wszystkim przez bardzo intensywny czas i przez kilkumiesięczne codzienne treningi. Dodatkowo w ostatnich dniach jeszcze ta kontuzja — ona też nie pomogła

– powiedział w rozmowie z Plejadą*

 

Zapewnił też, że obecnie 28-latka czuje się już lepiej:

 

Jest lepiej. Musi po prostu trochę odpocząć

.

Najwyraźniej jednak Vanessa potrzebuje jeszcze trochę czasu, bo jak do tej pory milczy na instagramie.

 

*cyt. plejada

Kaczorowska z dwoma Mikołajami. Zadała kuriozalne pytanie!

Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie z planu serialu „Klan”.

Najprawdopodobniej kręcono świąteczny odcinek, więc aktorka zrobiła sobie zdjęcie z Mikołajami.

Jednak pytanie, jakie zadała, wywołało lawinę komentarzy!

 

https://www.instagram.com/agakaczor/

 

W tym roku podwójny dylemat czy byłam grzeczna…

 

Pozdrowienia z nieśmiertelnego niczym Mikołaj planu Klanu.

– napisała.

 

Jak jednak wiadomo, aktorka rozstała się ze swoim mężem – Macieje Pela. I najprawdopodobniej to ona zakończyła ich wieloletni związek.

Obecnie sympatia internautów jest raczej po stronie Maćka, a w komentarzach czytamy:

 

No w tym roku raczej nie,także będzie rózga

 

Nie byłaś. Sorry

 

Nie byłaś oj nie byłaś

 

Rozga juz czeka

 

Oj Agnieszka, ty mały diabełku. W tym roku zdecydowanie rózga!

 

Dla mnie to jest szok, że Pani po rozstaniu i tym co zrobiła mężowi, opatruje zdjęcia takim komentarzem…

 

A podobno mialo byc mniej Prywaty,zycie ci sie sypie kobieto a ty cos takiego wstawiasz .zenujace

 

Niektórzy jednak komentowali sam wygląd Agnieskzi i zachwycali się jej nogami…

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

Paulina Młynarska ujawniła kim jest jej „tajemniczy” mąż!

54-letnia Paulina Młynarska to dziennikarka, aktorka i instruktorka jogi, która jest także bardzo aktywna w social mediach. Młynarska chętnie komentuje wydarzenia społeczne i polityczne, dzieli się także swoim życiem prywatnym.

W lipcu 2024 r. po raz piąty (!) wyszła za mąż. Teraz zaś ujawniła, kim jest Kenneth Hume!

 

https://www.instagram.com/mlynarskapaulina/

 

Paulina Młynarska mąż

Swoim wpisem dziennikarka w ironiczny sposób odniosła się do różnych medialnych publikacji.

 

Właściwie nie w odpowiedzi na publikacje w portalach, a w reakcji na komentarze dotyczące mojego męża. Ken nie jest żadną „tajemniczą” postacią.

 

Dalej Paulina Młynarska wyjaśnia, kim jest jej mąż:

 

Można go śmiało znaleźć on line. Można dowiedzieć się, że pół zawodowego życia spędził jako oficer w brytyjskim wojsku, zaś drugie pół pracując dla największych organizacji humanitarnych niosących pomoc. Głównie w obszarach dotkniętych konfliktami zbrojnymi. W sumie, ponad 3 dekady służby w różnych miejscach globu dotkniętych katastrofami i wojną.

 

I kwituje:

 

Oto zagadka wyjaśniona. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkim, aby im było razem tak fajnie jak nam.

 

I faktycznie, po gorliwych poszukiwaniach można Kennetha znaleźć w sieci np. na Facebooku. Figuruje tam jednak jako Ken i nie jest aktywny w sieci, tak jak jego małżonka.