Syn Anny Przybylskiej wkracza do show biznesu. Udany debiut Szymona Bieniuka!

Anna Przybylska żyła w latach 1978-2014 i pozostawiła po sobie trójkę dzieci: Oliwię (ur. 2002), Szymona (ur. 2006) i Jana (ur. 2011).

Oliwia już kilka lat temu pojawiła się w mediach – zaczęła pracować jako modelka, influencerka i wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”. Teraz 19-letni Szymon zaliczył udany debiut.

 

instagram.comamberifpl

 

Szymon Bieniuk wystąpił jako model na Amber Expo. Syn Anny Przybylskiej brał udział w pokazie mody dotyczącym biżuterii z bursztynu.

Samo wydarzenie miało wysoką rangę, o czym świadczyć może udział takich legend modelingu jak Bogna Sworowska, Lidia Popiel czy Robert Kupisz.

Tym samym debiut Szymona Bieniuka trzeba uznać za bardzo udany. On sam także świetnie prezentował się na wybiegu.

 

Elitarny Łobuz przestrzega: NIE ucz swojego dziecka biedy!

 

Młodego modela doceniła Bogna Sworowska:

 

Super kompan w pracy.

 

Przyjemność!

– napisała, publikując zdjęcie z Szymonem.

 

https://www.instagram.com/bognasworowska/

 

Nagranie w pokazu poniżej.

Szok w TzG! Faworyt programu odpadł jako pierwszy!

Ogromnym zaskoczeniem zakończył się drugi odcinek programu „Taniec z Gwiazdami”.

W pierwszym tradycyjnie wszyscy przeszli dalej, ale w drugim z tanecznego show odpadł  jeden z faworytów.

 

https://www.instagram.com/tanieczgwiazdami/

 

W 16. edycji „Tańca z Gwiazdami” udział biorą:

Blanka Stajkow i Mieszko Masłowski, Maciej Kurzajewski i Lenka Klimentova, Magda Mołek i Michał Bartkiewicz, Cezary Trybański i Izabela Skierska, Maria Jeleniewska i Jacek Jeschke, Tomasz Wolny i Daria Syta, Grażyna Szapołowska i Jan Kliment, Filip Gurłacz i Agnieszka Kaczorowska, Magdalena Narożna i Piotr Musiałkowski, Michał Barczak i Magda Tarnowska, Ola Filipek i Wojciech Kucina, oraz Adrianna Borek i Albert Kosiński.

 

I podobnie jak przed każdą edycją, pojawiają się faworyci. Są to albo osoby szczególnie lubiane przez widzów, takie które mają predyspozycje do tańca, lub takie, o których sądzi się, że są popierane przez stacją.

W przypadku tego uczestnika mowa jest po trochu o każdej z tych przyczyn. Najwyraźniej jednak coś nie „zagrało” i jako pierwszy z TzG odpadł Maciej Kurzajewski!

 

„Taniec z Gwiazdami”. Wypadek uczestniczki z użyciem noża!

 

Kurzajewski odpadł z „Tańca z Gwiazdami”

Dziennikarz w 2024 r. dołączył do „rodziny” Polsatu i został prowadzącym „Halo tu Polsat”. Razem z Kasią Cichopek są pozytywnie odbierani przez widzów, jednak tym razem Kurzajewski nie zyskał głosów widzów. I wiele osób uważa, że jest to związane z poważnymi oskarżeniami, jakie rzuca w jego kierunku była żona [zobacz tutaj]

Wszyscy jednak żałowali jego tanecznej partnerki – Lenki Klimentowej, która nie kryła swojego żalu i płakała na wizji.

 

Szkoda Lenki, ale pan Maciek niestety na sympatię nie zapracował.

 

Paulina Smaszcz czuję teraz ogromną satysfakcję

 

Szkoda mi tylko Lenki! wspaniała tancerka!

 

Dla mnie jak najbardziej zasłużenie odpadł Kurzajewski , bardzo słaby, bardzo

 

Omg, smutno ze względu na P. Lenkę, ale słusznie ze względu na P. Maćka, który tańczył i poruszał się jak dąb, podczas wichury

– komentowali internauci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Olga Kalicka pokazała się topless. Tak wygląda w zaawansowanej ciąży! [FOTO]

31-letnia Olga Kalicka to aktorka znana z serialu „Rodzinka.pl”, „M jak Miłość” czy filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

Niedawno poinformowała o tym, że jest w ciąży, a teraz zaprezentowała piękne zdjęcia topless.

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

Olga Kalicka partner

Olga Kalicka związana była z Cezarym Nowakiem, z którym ma syna Aleksego (ur. 2019). Para jednak się rozstała i aktorka przez dwa lata była singielką. Jednak w 2024 r. zaczęła publikować materiały z nowym partnerem, choć nie pokazywała jego twarzy, ani nie ujawniała personaliów.

 

Związek jednak wyglądał bardzo obiecująco:

 

Kiedy pojawił się mój partner, to nagle to stało się takie dziwne łatwe. W sensie takim, że ja go zobaczyłam i sobie pomyślałam: gdzie ty byłeś? Po prostu sobie pomyślałam, no to jest mój człowiek, no dzień dobry, no zapraszam. I to było po prostu takie, jeżeli ktoś mi powie, że to nie jest tak jak w filmach, to ja w to nie wierzę, bo to było takie filmowe, takie po prostu, że się wydarza i tego nie da się zaplanować.

– powiedziała w podcaście SPAring*

 

I w listopadzie 2024 r. aktorka poinformowała o swojej ciąży.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 

Olga Kalicka topless

Teraz zaś opublikowała ciążowe zdjęcia topless.

 

Kobiecość ma wiele kolorów ♥️

 

Chyba nigdy nie czułam się bardziej połączona ze swoją kobiecą mocą niż teraz… i tego Wam dziś Kochane Kobiety życzę. Byście uwierzyły, nieustannie odkrywały i pielęgnowały swoją kobiecość. Swoją delikatność, swoją kruchość, a jednocześnie wielką MOC z tego płynącą. ♥️

– napisała w Dzień Kobiet.

 

Fotografie poniżej.

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

https://www.instagram.com/olgakalicka/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

*cyt. za pomponik

 

 

 

Marianna Schreiber tłumaczy się z torebki YSL za 16 tys. zł. Od KOGO ją dostała?!

Paparazzi portalu „Pudelek” sfotografowali celebrytkę z torebką z logo YSL.

W artykule piszą, że Marianna Schreiber, którą określono jako „naczelna „zadymiara” rodzimego show-biznesu” pokazała się z torebką o wyglądzie różniącym się od modelu dostępnego na stronie firmy.

Czy zatem Schreiber paraduje z podróbką?

 

https://www.instagram.com/marysiaschreiber/

 

Marianna Schreiber do prześmiewczego artykułu podeszła w bardzo wyważony sposób. Celebrytka przyznała, że nie kupuje luksusowych ubrań:

 

…najczęściej noszę ubrania z Zary z przecen, bo ja po prostu nie przykładam dużej wagi do ubrań. Uważam, że wydawanie ogromnych pieniędzy na ubrania to marnotrawstwo. Pochodzę z biednej rodziny i tym bardziej inaczej patrzę na ciężko zarobione pieniądze.
Oszczędzam, odkładam. Ten kto mnie zna, ten wie, że tak jest.

Mając dziecko, wolałabym wydać 16 tysięcy złotych (cena torebki) na zestaw ubrań, butów, kolonie i wakacje dla mojego dziecka niż na torebkę.

 

Co do samej torebki Saint Laurent, to Marianna stwierdziła, że dostała ją w prezencie:

 

Jakiś czas temu na urodziny dostałam torebkę marki YSL. Nie interesowałam się czy jest to oryginał czy podróba i nie będę tego oceniała na podstawie majętności osoby, która mi ją podarowała. Po prostu nosiłam ją i noszę.

 

Jeśli jednak ktoś podarował jej podróbkę, to z pewnością było nieeleganckie zachowanie… Lepiej już było kupić coś nie-markowego, ale nie podrabianego.

POLECAMY: Old Money Look: Jak wyglądać „na bogato”?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Tragiczne wieści z MasterChef Nastolatki. Nie żyje…

Produkcja MasterChef Nastolatki przekazała tragiczne wieści.

W poruszającym wpisie czytamy o „oceanie smutku”, który pochłonął całą ekipę.

 

zdjęcie ilustracyjne pixabay

 

MasterChef Nastolatki to program emitowany w TVN od 2024 roku. Biorą w nim udział młodzi kucharze – osoby w wieku od 13 do 17 lat. Grono jurorów tworzyli Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak.

Jednak w związku z poważną chorobą Tomasza Jakubiaka, w jego miejsce zapraszani są goście do każdego odcinka.

 

Tomka z nami nie ma w tej edycji, ale myśmy absolutnie go nie zastępowali. To miejsce na niego czeka, więc jurorzy pojawiali się dodatkowi i w każdym odcinku inni. I to jurorzy naprawdę z najwyższej półki-

– powiedziała w Dzień Dobry TVN Dorota Szelągowska.

 

Aleksandra S. MasterChef Nastolatki

Tomasz Jakubiak od wielu miesięcy walczy o życie, a tymczasem program dotknęła ogromna tragedia. Produkcja poinformowała o śmierci jednej z uczestniczek programu:

 

Istnieją różne rodzaje bólu, większe i mniejsze, a każdy zostawia blizny. Czasami zupełnie niewidoczne, ale odczuwalne gdzieś głęboko pod warstwami skóry, krwi i kości – w duszy. Odejście Oli zostawia tam otwartą płonącą ranę, która nigdy się nie zagoi, szczególnie u tych, którzy ją kochali. Tej śmierci nie da się wytłumaczyć, oswoić, zracjonalizować. Jedyne, co możemy zrobić, to połączyć się w bólu z tymi, którzy cierpią najbardziej – z jej rodziną i przyjaciółmi. Nie znamy słów, którymi moglibyśmy wyrazić żal i współczucie. Cokolwiek byśmy napisali lub powiedzieli, nie będzie to adekwatne do oceanu smutku, który pochłonął wszystkich, którzy znali Olę. Jesteśmy z wami. Ekipa Masterchefa

– napisano.

 

Aleksandra S. z Olsztynka

Niestety okoliczności śmierci dziewczynki są tragiczne. Nastolatka wyszła z domu 27 lutego 2025 r. Rodzina zgłosiła zaginięcie Oli, a jej ciało zostało znalezione na terenie posesji 2 marca.

 

Ciało nastolatki zostało odnalezione na terenie posesji. Na razie policja nie podaje informacji, w jakich okolicznościach. Nam nieoficjalnie udało się ustalić, że dziewczyna targnęła się na własne życie.

– poinformował Fakt.

 

 

 

Roksana Węgiel poinformowała o wyprowadzce! „Wydarzy się coś wyjątkowego”

20-letnia Roksana Węgiel zaskoczyła informacją o wyprowadzce.

Zapowiedziała też, że wydarzy się coś wyjątkowego.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Ostatnie miesiące to dla Roksany Węgiel wiele zmian życiowych. Latem 2024 r. wzięła ślub z Kevinem Mglejem, a niedługo później okazało się, że młoda gwiazda choruje na cukrzycę [więcej na ten temat tutaj].

 

Roksana Węgiel wyprowadza się

Mimo tego, młoda gwiazda nie zwalnia tempa. Właśnie poinformowała o wyprowadzce z Polski. Nie opuszcza jednak kraju na stałe i całkowicie, a zamierza żyć na dwa domy.

Jak przekazała na instagramie, niedługo wyjeżdża do Londynu i od tej pory będzie przebywać częściowo w Polsce, a częściowo w Anglii.

 

…już niedługo moja przeprowadzka do Londynu, więcej info soon…❤️

 

Życie na dwa Państwa to będzie spore wyzwanie, ale wydarzy się coś wyjątkowego

– zapowiedziała.

 

Można się więc domyślać, że Roxie będzie w Londynie realizować kolejne, ciekawe projekty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Roksana Węgiel-Mglej (@roxie_wegiel)

Szok w TVN! Dziennikarka po 10 latach odchodzi z „Dzień dobry TVN”

Znana dziennikarka po 10 latach pracy odeszła z „Dzień dobry TVN”.

„To była dla mnie trudna decyzja” przyznała w mediach społecznościowych.

 

https://www.instagram.com/g_rulez/

 

Na instagramie poinformowała, że po 10 latach pracy w TVN-ie, złożyła wypowiedzenie z pracy:

 

To była dla mnie trudna decyzja, ale przyszedł czas, żeby ją podjąć. Dzisiaj złożyłam wypowiedzenie i zakończyłam współpracę ze stacją TVN.

 

Jednocześnie podziękowała za spędzony razem czas:

 

Dziękuję za ponad 10 letnią przygodę, podczas której miałam okazję rozwijać się jako dziennikarz muzyczny, a także prowadziłam programy, festiwale oraz największe imprezy masowe. Całej stacji życzę jak najlepiej. Poznałam tu mnóstwo ludzi, z którymi niezależnie od mojej decyzji będzie mnie łączyć przyjaźń.

 

I zasugerowała, że rozpoczyna coś nowego:

 

Przyszedł czas na inną drogę. Do zobaczenia!

 

Gabi Drzewiecka odchodzi z TVN

Gabi Drzewiecka (38 l.) w TVN pracowała od 2014 roku. W „Dzień dobry TVN” przeprowadzała wywiady z muzykami, była także prowadzącą różne koncerty i wydarzenia organizowane przez stację.

Poza pracą w telewizji, ma własny program w stacji Chillizet. Dodatkowo razem z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi podcast o nazwie „Trójkąt”.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

Legendarna piosenkarka nie żyje. Jej przebój znamy wszyscy!

Nie żyje znana piosenkarka i legenda muzyki soul.

Jej największy przebój to „Killing Me Softly With His Song”.

 

https://www.facebook.com/robertaflackmusic

 

Roberta Flack nie żyje

Roberta Flack to amerykańska wokalistka, która swoją karierę zaczynała w chórze kościelnym, gdzie śpiewała też jako solistka. Następnie zaczęła nagrywać własne piosenki, a jej największe przebije to „Killing Me Softly”, a także „The First Time Ever I Saw Your Face”. I jak mówiła, zawsze starała się śpiewać z uczuciem.

 

Roberta Flack
10 lutego 1937 – 24 lutego 2025

 

„Pamiętaj: Zawsze chodź w świetle. Jeśli czujesz, że nie kroczysz w nim, idź i go znajdź. Kochaj światło”. – Roberta Flack

 

#rememberingroberta

– napisano na profilu artystki.

 

Roberta Cleopatra Flack urodziła się 10 lutego 1937 r. w Asheville, zmarła 24 lutego 2025 w Nowym Jorku. Miała 88 lat.

 

 

Przełom w sprawie Opozda – Królikowski. Joanna świętuje swój sukces!

Joanna Opozda i Antek Królikowski ślub wzięli w 2021 roku, jednak już w pół roku później nastąpiło ich burzliwe rozstanie.

Od tej pory para toczy konflikt nie tylko w sądach, ale i na łamach mediów. Dziś jednak Joanna ogłosiła przełom w sprawie.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Dawni zakochani obecnie sądzą się w sprawie dotyczącej rozwodu, kwestii majątkowych i zarabianiu na dziecku [zobacz tutaj] oraz o samą opiekę nad Vincentem oraz alimentację na chłopca.

Według oficjalnych informacji, żadna z tych kwestii nie została jeszcze rozwiązana, a para do tej pory nie uzyskała rozwodu. Mimo to, Opozda postanowiła zmienić nazwisko.

 

JUPIIIIII!!!
Oficjalnie wracam do nazwiska OPOZDA! ✨

– napisała triumfalnie na instagramie.

 

Następnie wyjaśniła, że:

 

Za każdym razem, gdy musiałam podpisać jakiś dokument czy umowę, miałam ciarki żenady. I czułam… obciążenie. Jakby to nazwisko dodawało mi kilogramów złej energii, a numerologia krzyczała: „Uciekaj, dziewczyno!”

 

I dodała:

 

Przysięgam, że czuję, jak schodzi ze mnie jakiś niewidoczny ale mocno odczuwalny balast!

Po trzech latach męczarni w papierach wreszcie odzyskałam swoje nazwisko , jakby Wszechświat wrócił na właściwe tory!

Aaaaaaale się cieszę

 

Tymczasem Antek Królikowski z nową partnerką doczekał się dziecka i wydaje się, że jak na razie miłość z Izabelą kwitnie [zobacz tutaj].

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Babcia Sandry Kubickiej zszokowała internautów. Naprawdę TAK wygląda???

Sandra Kubicka zabrała swoją babcię na wyjazd do Tajlandii.

Jednak, gdy zamieściła zdjęcie zdjęcie z babcią, internautki wprost nie dowierzały.

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

Odkąd wróciłam do Polski co roku zabieram gdzieś moją ukochaną babcię.

 

(…) cieszę się że mogę wraz z babcią odkrywać nowe zakątki. Jestem taka dumna z mojej babci, ona się niczego nie boi, wsiada na jet ski, chce próbować wszystkiego, jest niesamowita.

– napisała Sandra Kubicka pod zdjęciem z babcią.

 

Fanki jednak były zszokowane młodym wyglądem babci modelki!

 

To chyba jakaś pomyłka z tą babcią. Myślałam że chodzi o babcię Leosia ale że to pani babcia pani Sandro to aż niemożliwe.

 

Eee… To jest babcia??? Jaka ona piękna i młoda! Babcia petarda

 

Niemożliwe, że to babcia! Dałabym tej pani obok Was z 50 lat maksymalnie ❤️ jaka piękna!

 

Ależ Wy macie geny babcia wyglądająca jak mama, mama wyglądająca jak siostra i córka 30 latka wyglądająca na 18tke zazdrooo!!

– pisały.

 

Biorąc pod uwagę, ze sama Sandra ma 30 lat, jej mama Grace ma 48 lat, to babcia musi być po 60-tce. Faktycznie więc wygląda młodo jak na swój wiek!

Zdjęcie poniżej.

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sandra Milwiw Baron (@sandrakubicka)