Dorota Wellman przeszła ablację. „Jestem jak nowo narodzona”

Dorota Wellman w 2025 roku skończy 64 lata (ur. 2 marca 1961).

Ostatnio gościła w programie „Mówię Wam”, gdzie opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem.

 

https://www.instagram.com/tvn.7/

 

Dorota Wellman migrena

Dziennikarka przyznała, że cierpi na migreny i zalecała, by nie lekceważyć tego problemu. Bo migrena to nie jest zwykły ból głowy.

 

Ponad 3 mln Polaków choruje na migreny. Więc jak ktoś mówi komuś, że go boli główka, to proszę uważać z tymi żartami, bo to może być migrena. To jest bardzo ciężka choroba. Rozwala głowę, traci się wzrok tak jak ja, traci się możliwość mówienia, traci się koordynację. (…) nie możesz pracować, jechać samochodem. No żyć normalnie*

 

Dorota Wellman ablacja

W czasie pandemii Wellman miała koronawirusa i potem pojawiły się problemy w postaci migotania przedsionków. To powoduje kołatanie serca, zawroty głowy, omdlenia,  nudności, wzmożoną potliwość, brak wydolności czy ogólne poczucie zmęczenia.

Po jakimś czasie dziennikarka zdecydowała się na ablację.

 

Brałam proszki, ale to jest obciążenie ogromne dla organizmu i w związku z tym zdecydowałam się na ablację. Jestem jak nowo narodzona. Namawiam teraz pacjentów, żeby decydowali się na ten zabieg, bo on zmienia życie o 180 stopni. (…) to jest cud, cud medycyny współczesnej*

 

Ablacja co to?

Ablacja to jeden z zabiegów kardiologicznych. Jego celem jest zniszczenie lub odizolowanie niewielkiego obszaru tkanki serca, który odpowiada za powstawanie arytmii. Zabieg:

 

Polega na wytworzeniu niewielkiej blizny blokującej przewodzenie impulsów indukujących arytmię. Dokonuje się tego za pomocą elektrod ablacyjnych wprowadzanych do serca. (…) Dzięki zniszczeniu obszarów w sercu sprzyjających powstawaniu lub przenoszeniu się arytmii pacjent może zostać całkowicie wyleczony.

– czytamy na podyplomie.pl

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN 7 (@tvn.7)

*cyt. za Plejada

„Taniec z Gwiazdami”. Wypadek uczestniczki z użyciem noża!

Uczestnicy programu „Taniec z Gwiazdami” rozpoczęli już treningi.

Niestety doszło też już do pierwszego wypadku!

 

https://www.instagram.com/jeleniewska/?hl=pl

 

W każdym sezonie tanecznego show dochodzi do mniejszych bądź większych kontuzji, a u uczestników pojawiają się różnego typu problemy zdrowotne.

Tym razem jednak wypadek w programie „Taniec z Gwiazdami” nie był związany z samym tańcem, a z użyciem noża!

 

Jak wylicza „Fakt”, w tegorocznym show zatańczą:

 

  • dziennikarz Maciej Kurzajewski i Lenka Klimentova,
  • aktorka Grażyna Szapołowska i Jan Kliment,
  • piosenkarka Blanka Stajkow i Mieszko Masłowski,
  • artystka kabaretowa Adrianna Borek i Antoni Kosiński,
  • influencerka Maria Jeleniewska i Jacek Jeschke,
  • piosenkarka Magdalena Narożna i Piotr Musiałowski,
  • aktor Filip Gurłacz i Agnieszka Kaczorowska,
  • dziennikarka Magda Mołek i Michał Bartkiewicz,
  • prezenterka radiowa Aleksandra Filipek i Wojtek Kucina,
  • koszykarz Cezary Trybański i Izabela Skierska,
  • aktor Michał Barczak i Maria Tarnowska,
  • dziennikarz Tomasz Wolny i Daria Syta.

 

I tak podczas treningu influencerka Maria Jeleniewska, chciała otworzyć słoik z ogórkami.

22-latka do otworzenia wieczka chciała użyć noża, lecz zamiast „zaatakować” nakrętkę, zraniła się w dłoń. 

Niestety cięcie było tak niefortunne, że Jeleniewska musiała się zgłosić do szpitala, gdzie założono jej szwy. Dziś jednak zamieściła nagranie, na którym mówi, że z ręką jest już lepiej i zeszła opuchlizna. Influencerka za to obawia się, że łapie ją jakieś przeziębienie…

Życzymy zatem zdrowia!

Wpadka sztabu Karola Nawrockiego. Jak mogli TO pokazać?! [VIDEO]

 

https://www.instagram.com/jeleniewska/?hl=pl

Gwiazda „Rodzinki.pl” wyleciała do USA. Zaproszono ją na kultowe wydarzenie!

Emilia Dankwa (20 l.) popularność zdobyła jako Zosia w serialu „Rodzinka.pl”.

Po zakończeniu zdjęć do tej produkcji Emilia zaczęła rozwijać swoją karierę jako modelka, ale też sporo czasu poświęciła nauce. Rok temu zdała maturę, a obecnie jest studentką kierunku związanego z mediami i marketingiem.

Młoda gwiazda nie kryła jednak ekscytacji, gdy zaproszono ją do Stanów Zjednoczonych na prestiżowe wydarzenie.

 

https://www.instagram.com/emiliadankwa_official/

 

Emilia Dankwa zamieściła zdjęcia  z lotniska i napisała:

 

Już za chwilę lecę do… Nowego Yorku!!!
I to w jakim celu – zostałam zaproszona na New York Fashion Week, w roli modelki To dla mnie wielkie przeżycie i niesamowita szansa, jestem naprawdę bardzo wdzięczna

 

Oraz zapowiedziała:

 

Oczywiście wszystko będę relacjonowała na vlogach na Instagramie i TikToku, jak i na Insta Stories – postaram się pokazać Wam jak najwięcej!
Jak wyglądają przygotowania do tak ważnych pokazów mody, co dzieje się na backstage i oczywiście efekty końcowe naszej wspólnej pracy

 

Natomiast z instastory możemy się dowiedzieć, że Emilia z mamą Moniką Dankwa jest już w USA.

 

New York Fashion Week 2025

Tegoroczny New York Fashion Week trwać będzie od czwartku 6 lutego do wtorku 11 lutego 2025 r.

 

…oczekuje się, że niektóre z najgorętszych stylizacji widzianych na pokazach w Paryżu i Mediolanie powrócą na pierwsze duże wydarzenie modowe w mieście w 2025 roku. Oficjalny kalendarz Council of Fashion Designers of America obiecuje wystawy największych nazwisk branży, a poza kalendarzem gwiazdy i modelki wezmą udział w szeregu after-party, które na krótko zamienią miasto w naszpikowaną gwiazdami zabawę.

– informuje USA Today.

 

W ramach New York Fashion Week odbędzie się aż 60 pokazów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Emilia Dankwa (@emiliadankwa_official)

Ewa Chodakowska nie musi mieć dzieci. Spędziła aż CZTERY dni z „pożyczoną córką”

Ewa Chodakowska urodziła się 24 lutego 1982 r. więc w lutym 2025 r. skończy 43 lata.

Trenerka kolejny raz „uzasadnia” swoją bezdzietność, ale w kuriozalny sposób!

 

https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

 

Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis, nie mają dzieci, a jak twierdzi Chodakowska, jest to świadoma decyzja. Najwyraźniej jednak wciąż czuje potrzebę tłumaczenia się i właśnie opublikowała kolejny post w tym temacie.

Trenerka wybrała się na zimowy wypad ze swoją siostrzenicą Vanessą Florczak i napisała:

 

Dla tych którzy martwią się o moją bezdzietność z wyboru.. Za mną cztery dni z pożyczoną córką.. Przedawkowałyśmy szczęście i miłość!

 

Uważam ze mieć dzieci to jedno..
Ale budować i dbać o relacje,
to już inna para kaloszy!
Po prostu…

– stwierdziła.

 

Oczywiście Ewa Chodakowska może nie chcieć mieć dzieci. Jednak tłumaczenie, że spędziła z siostrzenicą całe cztery dni, wydaje się być nieporównywalne wobec prawdziwego rodzicielstwa. To bowiem jest nie tylko przez 365 dni w roku, ale i na całe życie 🙂

Marcin Hakiel zaskoczył! Planuje czwarte dziecko z ginekolog!

Dagmara Kaźmierska ujawnia CAŁĄ prawdę! „Nie jestem aniołem!”

Po niemal roku odkąd jeden z portali wyciągnął sprawę z przed lat, za którą została skazana Dagmara Kaźmierska, celebrytka wydała oświadczenie.

Kochani, to moje pierwsze i ostatnie oświadczenie, w którym chcę zamknąć pewien etap w swoim życiu i opowiedzieć Wam o mojej pracy w telewizji oraz wszystkim, co wydarzyło się w ciągu ostatniego roku.

– zapowiedziała.

 

https://www.youtube.com/watch?v=A4g_V72IIoI

 

Dagmara Kaźmierska oświadczenie

Dagmara Kaźmierska potwierdziła, że prowadziła agencję towarzyską – pisała przecież o tym w swojej książce [zobacz tutaj] i przyznała, że jest to przestępstwo. W swoim oświadczeniu kilka razy przyznała:

 

Nie jestem aniołem.

 

Jak jednak twierdzi sprawa, o którą ją skazano, była pomówieniem. Kobieta, która miała być skrzywdzona na zlecenie Kaźmierskiej, nie pamiętała nawet daty, kiedy się to stało. Początkowo mówiła o Wigilii, potem zmieniała zeznania. Tymczasem celebrytka twierdzi, że gdyby naprawdę ją coś takiego spotkało, data z pewnością wryłaby jej się w pamięć.

Królowa Życia powiedziała także, że nikt inny nie potwierdził zeznań kobiety, która podawała się pokrzywdzoną. Według relacji Dagmary, od kobiety nie pobrano nawet próbek i nie wykonano badań DNA.

 

Nie jestem aniołem, ale też nie jestem diabłem w ludzkiej skórze. Ja nie jestem zwyrodnialcem, żebym musiała się tak pastwić nad dziewczynami, pracującymi. Nota bene żadna pań tam pracujących nie zeznała, że takie rzeczy miały miejsce. Sąd skazał mnie na podstawie zeznań jednej osoby.

 

Natomiast sama Kaźmierska miała usłyszeć od funkcjonariuszy, że ma karę za swojego męża. Później celebrytka została oskarżona o porwanie osoby podającą się za pokrzywdzoną. Co ciekawe, porwanie miało mieć miejsce pod sądem, gdzie dziwnym trafem tego dnia kamery nie rejestrowały, tylko monitorowały.

 

Elity nie robią sobie tatuaży. Oto dlaczego!

 

Resocjalizacja Dagmary

Ja swoje winy odkupiłam, przynajmniej bardzo się starałam.

– powiedziała Dagmara.

 

I zaznaczyła, że nie wróciła na drogę przestępstwa.

 

I tak jak powiedziałam, nikt z nas nie jest świętym, a szczególnie ja święta nie byłam. Ale jeżeli komuś zrobiłam naprawdę krzywdę, nawet nieświadomie – bardzo mocno za to teraz przepraszam, bo być może jest tak, że ja nawet nie wiem, że ktoś mógł przeze mnie po prostu cierpieć. Przepraszam. Nic więcej już teraz nie mogę zrobić. Ja się staram żyć dobrze, staram się być dobrym człowiekiem i pomagać innym na tyle na ile mogę. I to koniec moi drodzy.

– przeprosiła na koniec.

 

Oświadczenie celebrytki zostało przyjęte z wielkim uznaniem i szacunkiem. Widzowie stwierdzili, że Dagmara jest wzorcowym przykładem resocjalizacji i wspierali ją:

 

Skoro fakt że odbyła karę,. zmieniła się, jest dla niektórych niewystarczajacy,.to prosze mi powiedzieć: każdy skazany w tym kraju jest we wiezieniu w jakim celu? Skoro po odbyciu swojej kary, odpowiedzenia za winy i zmianie swojego życia nadal macie go za zło to resocjalizacja w tym kraju nie ma najmniejszego sensu.

 

Mnie ciekawi jedna rzecz że Dagmara nie ukrywał swojego życia. Dopiero jak wyrosła na gwiazdę raptem , się znajduje Pani która zostaję skrzywdzona . Akta były dostępne cały czas . Jakoś się nie kleji ta drama . Dla mnie poprostu ktoś chciał znaczyć medialne życie Dagmary ❤

 

Nie przepadam za Panią, mam do tego prawo. Ale pozwolę sobie na pewną wypowiedź. Z tego co mi wiadomo, a czytałem Pani autobiografię, oglądałem Królowe Życia, nigdy Pani nie ukrywała co robiła. Nie oceniam, nie hejtuje, ale stanę w Pani obronie, dlaczego? Bo nie znam sprawy, nie znam akt sprawy, nie znam poszkodowanej ani nie znam Pani (jako oskarżonej).
TVN i Polsat wiedziały, co Pani robiła, czym się Pani zajmowała, przez tyle lat nie przeszkadzało to nikomu, nagle jednak zaczęło. Przeszłości Pani nie zmieni, ale nie możemy ciągnąć za kimś jego błędów. Nie lubie Pani stylu bycia – tych soczystych przekleństw, ale uważam, że nie powinno tak to być rozgrywane jak w ubr. Powodzenia:)

– pisano w komentarzach.

 

Pod koniec filmu Dagmara de facto „pożegnała się” z telewizją i zaprosiła na swój kanał, gdzie co tydzień będzie publikować swoje autorskie nagrania i filmy.

 

Marcin Hakiel zaskoczył! Planuje czwarte dziecko z ginekolog!

41-letni Marcin Hakiel jest już ojcem trójki dzieci.

Dwoje z nich Adam i Helena to owoc małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Natomiast w grudniu 2024 r. urodził się jego syn ze związku z Dominiką Serowską, a chłopiec dostał oryginalne imię [zobacz tutaj].

Teraz Hakiel obwieścił, że „nie zamyka fabryki” i planuje czwarte dziecko!

 

https://www.instagram.com/ttv.pl/

 

Marcin i Dominika wzięli udział w „Back to School. Prawdziwy egzamin”. Program zostanie wyemitowany w marcu na antenie TTV, a w czasie nagrań Serowska była jeszcze w ciąży. Para została zapytana o to, jak układa im się opieka nad Adamem i Heleną oraz o ich własne plany.

 

Zdecydowałam się na związek z mężczyzną, który już ma swoją przeszłość. Marcin jest bardzo zaangażowany. Bardzo walczył o to, żeby jednak te dzieci były z nim właśnie podzielone po równo, czyli tydzień u mamy, tydzień u niego.
Trzeba teraz umieć to wszystko pogodzić, żeby każdy był zadowolony i czuł się zaopiekowany, ale wydaje mi się, że całkiem nieźle nam idzie.

– stwierdziła Dominika.

 

W programie Marcin Hakiel ujawnił też, że chce mieć czwarte dziecko!

 

Chcę mieć dużo dzieci. Z naszą ginekolog już planujemy kolejne dziecko.

 

Nie wiem, czy [Dominika – przyp. red.] mnie nie zabije, że to powiedziałem do kamery.

 

Serowska trochę studziła jego zapał, mówiąc:

 

Najpierw chciałabym odnaleźć się w roli mamy jednego dziecka, a potem ewentualnie pomyśleć o kolejnych.

 

Ale Marcin i tak zapewnił:

 

Ja tam nie zamykam fabryki!

 

Nagranie poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Agata Rubik o Oceansapart „Nie rozliczyło się z influencami”

Jako pełnoetatowa influencerka, Agata Rubik poleca te rzeczy i produkty, za których polecenie jej zapłacono.

Podczas ostatniego Q&A zapytano ją o dwie firmy, których już nie poleca.

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl

 

Pierwsze pytanie dotyczyło suplementów diety. Agata Rubik wprost przyznała, że nie ma już kodu zniżkowego do tej firmy, bo teraz używa (współpracuje?) produktów innej firmy.

Następnie któraś z fanek chciała wiedzieć, dlaczego Agata nie poleca już modowej marki Oceansapart?

 

Cały czas noszę ubrania i uwielbiam je, ale nie polecam ich dlatego, że jakiś czas temu Oceansapart ogłosiło upadłość i skończyło współpracę z influencerami.

 

Wiem, że chyba tylko kilku tam influencerów cały czas poleca, nie wiem czy nadal, ale polecało po tej upadłości ich rzeczy, ponieważ mieli współprace barterowe, więc za to, że polecili, dostali ubrania.

– wyjaśniła [więcej na temat upadłości tutaj]

 

Następnie przekazała, że firma nie rozliczyła się z influencerami, więc prawdopodobnie właśnie z Agatą:

 

Nie rozliczyło się z influencami Oceansapart i tak naprawdę mimo, że uwielbiam ich rzeczy, to nie będę ich Wam polecać, ponieważ nie wiem, czy jeżeli zamówicie teraz ich rzeczy to czy one w ogóle do Was przyjdą. Nie mam pojęcia i nic na ten temat nie wiem, Nikt się ze mną nie kontaktuje ze strony Oceansapart.

 

Tak to wygląda niestety, bardzo żałuję bo bardzo lubiłam tę markę, nadal lubię.

– zakończyła.

 

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl

Tomasz Jakubiak narzeka na ból. „Mam już tego dość…”

Na początku grudnia 2024 r. Tomasz Jakubiak wyjechał do Izraela, gdzie leczy się na raka.

Od czasu do czasu słynny kucharz odzywa się na instagramie. A z tego co mówi wynika, że nagrywa się w dni, gdy lepiej się czuje. Mimo to widać po zanim znaczną utratę wagi i ogólne wyniszczenie organizmu.

Wczoraj 26 stycznia 2025 r. Jakubiak zamieścił nagranie dotyczące WOŚP, a przy okazji powiedział, jak się teraz czuje.

 

https://www.instagram.com/basia_official_/

 

Juror „MasterChefa” był pełen uznania dla Jerzego Owsiaka:

 

Chciałem dzisiaj powiedzieć, że jest to jedna z moich ukochanych niedziel jakie wypadają w ciągu roku, bo jest to niedziela WOŚP, czyli niedziela kiedy my wszyscy Polacy nauczyliśmy się dzielić- właściwie to jeden człowiek, Jurek Owsiak wraz z kilkoma osobami, krótkim małym sztabem, 30 ponad lat temu i z kilkoma zespołami muzycznymi stworzył WOŚP. Stworzył coś co do dzisiaj jest nie do obalenia i nigdy nie będzie do obalenia, w żaden sposób. Dlatego że, Jurek nauczył nas pomagać.

 

I dodał:

 

Ja oczywiście zgodnie z obietnicą przesłałem część pieniędzy, którą zebrałem i przesłałem ją już na kolejną składkę.

 

Wcześniej jednak ujawnił, jak się obecnie czuje:

 

Bardzo boli mnie brzuch jak i barki od leżenia już po prostu w łóżku szpitalnym bo… mam już powiem szczerze trochę tego dosyć.

– przyznał.

 

Tomasz Jakubiak powiedział też, że wypadają mu włosy i broda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Jakubiak (@tomasz_jakubiak)

Edyta Górniak zaśpiewa w Dubaju. Za swój występ dostanie krocie!

Edyta Górniak w lutym 2025 r. ma wystąpić na koncercie plenerowym w Dubaju.

Informacji takiej udzielił Robert Klatt z disco-polowego zespołu Classic.

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

To właśnie on jest organizatorem, a także jednym z wykonawców koncertu.

 

Niewiele osób wie, że w Dubaju mieszka aż 10 tysięcy Polaków. Mamy nadzieję, że przyjdą na ten koncert, wstęp jest darmowy. Będziemy śpiewać piosenki zarówno po polsku, jak i po angielsku. Mam nadzieję, że lekkie kawałki przypadną do gustu dubajskiej publiczności. Wieczór poprowadzi Tomek Kammel

– powiedział w rozmowie z ShowNews.

 

I faktycznie na stronie zespołu podano datę 22 lutego 2025 r. Wtedy to ma odbyć się „Impreza otwarta (Plener) (Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) )”. Nie ma jednak szczegółów co do konkretnej lokalizacji czy programu.

 

Jak jednak informuje ShowNews, Edyta Górniak ma być nie tylko potraktowana po królewsku, ale też dostać bardzo wysoką gażę. Za swój występ otrzyma około 220 tysięcy złotych.

 

cyt. https://shownews.pl/

Dagmara Kaźmierska przerywa milczenie! Co powiedziała w oświadczeniu?!

Wiosną 2024 r. Dagmara Kaźmierska stała się ofiarą nagonki medialnej zapoczątkowanej przez jeden z serwisów internetowych.

Królowa Życia nie kryła bowiem swojej ciemnej przeszłości. Przyznawała, że prowadziła agencję towarzyską [archiwalne nagranie tutaj], a w swojej książce opisywała traumę związaną z pobytem w więzieniu [zobacz tutaj]. Jednak po publikacjach w 2024 r. została uznana za persona non grata.

Celebrytka na długi czas wycofała się z mediów, teraz jednak postanowiła zabrać głos.

 

https://www.youtube.com/@hallotudagmara

 

„Dawno powinnam to zrobić!”

Na nagraniu udostępnionym w sieci Kaźmierska obiecuje ujawnienie prawdy na temat swojej przeszłości:

 

Nadszedł czas, by wyjaśnić wszystko – bez niedomówień, bez przekłamań. W pierwszym odcinku zdradzam całą prawdę o mojej przeszłości, o aferach, które przez lata wzbudzały tyle emocji, i o tym, co naprawdę działo się za kulisami telewizji.

 

Ludzie pytali, spekulowali, a teraz macie odpowiedź. Afera? Mroczna przeszłość? Telewizja?
Czas na moje oświadczenie – szczere, bez filtrów i wymijania. To tutaj dowiecie się, jak było naprawdę.

– napisała.

 

Na filmie zaś powiedziała:

 

Dawno powinnam to zrobić. to co chyba należało. Ponieważ obiecałam Wam wyjaśnienie co do mojej całej tej afery medialnej związanej jakby z moją przeszłością.

 

I niestety tak to jest, że demony przeszłości zawsze nas dopadają, a my jeszcze w Polsce mamy szczególne upodobanie ciągle do tego wracania, szarpania ludzi. My nie dajemy spokoju.

 

Dagmara Kaźmierska oświadczenie

Dalej zauważyła:

 

U nas w Polsce nie ma czegoś takiego jak przebaczenie, że człowiek się jakoś zrehabilitował. U nas tego nie ma. U nas cały czas jesteś „be”.

 

I ja już od razu po tym, jak wybuchła ta afera, miałam nagrane dla Was oświadczenie. Niemniej moja rodzina, przyjaciele mówią: „Dagmara, ale po co? My wiemy, jak było. My wiemy, jakim jesteś człowiekiem. Dlaczego masz się tłumaczyć obcym ludziom? Dlaczego masz dalej tracić energię i do tego powracać?”.

 

I dlatego to sobie leżało dość długo w lamusie. Niemniej te setki tysięcy wiadomości, które nadal dostaję od tych, którzy mnie kochają… dziękuję za to bardzo, chyba jednak popchnęły mnie ku temu, żeby to oświadczenie ujrzało światło dzienne.

 

Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że odniesie się do publikacji medialnych, a także ujawni, jak potraktowała ją telewizja.

Zatem to nagranie jest dopiero zapowiedzią kolejnego, którego premiera jest zaplanowana na 26 stycznia 2025 r. na youtubowym kanale Dagmary.