Odważne video Joanny Krupy. Oto CO pokazała w jacuzzi!

Gwiazdy i celebryci bardzo często publikują posty sponsorowane lub różnego typu „współprace”.

Jednak takie publikacje rzadko kiedy wzbudzają większe emocje. Zupełnie inaczej jest w przypadku Joanny Krupy, która promuje apartamenty w Krakowie.

 

https://www.facebook.com/joannakrupafanpage

 

Chodzi o Aparthotel BestViews Krakow i Joanna Krupa „pobawiła się” słowami. Jako że „Best Views” oznacza najlepsze widoki, to modelka na widok wystawiła swoją pupę i plecy. Co prawda 45-latka najprawdopodobniej miała na sobie stringi – jednak w jacuzzi wyglądała na niemal nagą.

 

Piekne plecki i widok❤️

 

Jedn z ładniejszych widoków jakie widziałam ♥️

 

WOOW, naprawdę trzeba parę razy obejrzeć, żeby zobaczyć widoki wokół

 

Widoki zdecydowanie lepsze niż u nas z okna private jetów

– komentowano.

 

A my zastanawiamy się czy taka „promocja” przysłuży się apartamentom?

Nagranie z jacuzzi poniżej.

 

 

 

https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Sandra Kubicka pochwaliła się blizną! Oto DLACZEGO jest z niej dumna?!

W maju 2024 roku Sandra Kubicka urodziła synka – Leonarda. Nie obyło się jednak bez komplikacji.

Z relacji modelki wynika, że jej poród był nagły. Co więcej u synka pojawiły się komplikacje i noworodek przez jakiś czas musiał pozostać w szpitalu.

Ku zaskoczeniu wielu osób, Sandra Kubicka postanowiła normalizować sprawy związane z porodem i połogiem. Pokazywała więc podkłady poporodowe czy swój wystający – już po porodzie – brzuch. Teraz zaś pochwaliła się blizną po cesarskim cięciu.

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

Sandra Kubicka cesarskie cięcie

Wbrew przekonaniu wielu osób, cesarka rzadko kiedy jest „na życzenie”. Tak naprawdę muszą wystąpić poważne przesłanki do tego, by przyjmować dziecko przez cesarskie cięcie. Co więcej, mówienie, że „cesarka to nie poród” jest bardzo krzywdzące, ponieważ po cesarskim cięciu kobieta ledwo chodzi i znacznie dłużej wraca do dobrej formy.

Odpowiadając na takie twierdzenia, Kubicka zachęca do tego, by nie wstydzić się swojej blizny po cesarce. Wręcz przeciwnie, uważa, że można z niej być dumną:

 

Halo mamy! Wstydzicie się swojej blizny? Ja nie! Powiem więcej – jestem z niej dumna.

 

To znak że jestem mamą. To symbol który przypomina mi ile przeszło moje ciało aby Leoś był z nami na świecie. Blizna również przypomina mi o tamtej nocy pełnej strachu i niepewności, ale za każdym razem gdy ją wspominam czuję ogromną falę miłości do mojego synka.

 

Czuje się silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ta blizna to symbol mojej super mocy – jestem mamą, a jaka jest Twoja super moc?

– napisała na instagramie.

 

Z pewnością jest to ważny głos, dla wieku kobiet, które spotykają się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi samego cesarskiego cięcia czy też swojego wyglądu po takiej operacji.

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sandra A Kubicka (@sandrakubicka)

Marcin Maciejczak za 8500 zł. sprzedał NIE-namalowany obraz!

Marcin Maciejczak (18 l.) to zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Kids” z 2020 roku.

Jednak pomimo tego, że Marcin robi karierę muzyczną, to wybiera się na studia artystyczne, bo jak przyznał, od dziecka uwielbia rysować i malować. Młody wokalista właśnie poinformował, że udało mu się sprzedać jeden z obrazów, jeszcze przed jego namalowaniem.

 

https://www.instagram.com/marcinmaciejczak/

 

Marcin Maciejczak WOŚP

Chodziło o dzieło, które było przedmiotem licytacji na WOŚP. Jak czytamy w opisie aukcji:

 

…zwycięzca tej licytacji otrzyma ode mnie wyjątkowe dzieło, stworzone specjalnie dla niego!

 

Ty wybierz format, styl i technikę! Ale przede wszystkim temat! Może chcesz abym stworzył Twój portret? Ty decydujesz, co to ma być. A może zdasz się na mnie, tym stworzył dla Ciebie coś specjalnego!

 

Dzieło będzie oczywiście podpisane i z dedykacją, a proces jego tworzenia i finalną wersję pokażę na swoich social mediach!

 

Tak więc nie namalowany jeszcze obraz został sprzedany na aukcji za 8500 zł. Teraz zaś Maciejczak spełnił swoją obietnicę i pokazał powstałe dzieło.

 

screen allegro

 

Maciejczak porzucony przez rodziców? „Byliśmy sami z siostrą”

 

Marcin Maciejczak obraz

Finalnie zwycięzca The Voice Kids mógł sam wybrać, co namaluje, ponieważ zwycięzca aukcji nie nie narzucił żadnego tematu.

Marcin Maciejczak sam więc zadecydował, że namaluje powiązane dusze.

 

…ostatecznie dostałem wolną rękę, zdecydowałem się namalować powiązane dusze. Czuję się lekko stremowany i mam wielką nadzieję, że obraz spodoba się osobie, do której trafi. Liczę, że ten obraz w przestrzeni zwyciężczyni aukcji przyniesie harmonię taką samą, w jakiej ja go malowałem. W tym tygodniu zostanie wysłany.

 

I pokazał swoje dzieło, a na obrazie widzimy dwie stojące obok siebie postacie oraz dwie inne w tle. Obraz jest bardzo „surowy” i poważny, zaś fani Macieja zachwycali się jego talentem.

A jak Wam się podoba to dzieło? (foto i video poniżej)

 

 

https://www.instagram.com/marcinmaciejczak/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

Ochroniarz „wiking” wyrzucił pełzającego Tiktokera z galerii handlowej! [VIDEO]

Internauci są zachwyceni postawą ochroniarza o posturze Wikinga.

Mężczyzna pracujący w galerii Westfield Mokotów rozprawił się z uciążliwym influencerem.

 

https://twitter.com/MurzynfrogXXX/status/1812409425748955261

 

Crawly kto to

Crawly to – najprawdopodobniej rosyjski lub ukraiński – influencer z TikToka. Nie działa sam, bo wspiera go co najmniej jedna osoba, która filmuje jego wyczyny.

Na profilu „crawly possessed” czyli „pełzający opętany” znajdziemy filmiki mężczyzny, który przebrany jest za gnoma, czy też czarodzieja i zgięty, niemal na kolanach, buszuje po galeriach handlowych.

 

Crawly possessed Tik Tok

Na filmikach widać, że jego pranki (prank – inscenizowany żart, który ma wzbudzić zdziwienie lub przerażenie) nie budzą pozytywnych emocji. Wygląda raczej, jakby pełzający gnom przeszkadzał klientom i personelowi. Kupujący spoglądają na niego ze zdziwieniem, a ochroniarze próbują przepędzić.

 

@crawly_possessedPoor knights Next time I’ll bring my squad ⚔️♬ оригінальний звук – Bruh

 

 

Ochroniarz „wiking” kontra Crawly

W końcu ochroniarz z Westfield Mokotów postanowił rozprawić się z intruzem i wyrzucił go z galerii. Na filmiku widać, jak postawny niczym Wiking mężczyzna, wyprowadza gnoma, trzymając go pod szyję. Całą scenkę filmuje kolega Crawly’ego.

 

Chcesz, żebym wsadził ci ten telefon w d*pę?

– zapytał ochroniarz.

 

Na co filmujący stwierdza:

 

Nie ma pan prawa tego zrobić.

 

Ochroniarz odpowiada:

 

Tak? Chcesz się przekonać?

 

Wtedy filmujący po ukraińsku(?) namawia Tiktokera, by ten zaczął krzyczeć i zwrócił na siebie uwagę. Influencer krzyczy, ale to nie pomaga i zostaje niemal wyniesiony na zewnątrz.

 

Słynny mówca w kasynie. Pozwolił synowi przegrać WSZYSTKIE pieniądze!

 

Rudy dobrze zbudowany wiking vs kacapskie pełzacze

Króciutko ze śmieciami.

Chętnie postawie panu wikingowi flaszkę jak ktoś go zna.

– napisano w opisie nagrania.

 

Internauci chwalili ochroniarza za jego postawę i cieszyli się, że ktoś w końcu zrobił porządek z „influencerem”.

 

 

Joanna Moro namawia do nagości. GORĄCE video aktorki!

Joanna Moro zamieściła serię zdjęć topless, co wywołało spore poruszenie.

Aktorka była krytykowana za to, że bez potrzeby pokazuje nagie ciało w sieci [zobacz tutaj]. W odpowiedzi na takie opinie, Moro zamieściła gorące nagranie z pod prysznica.

 

https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

Joanna Moro nago

Na filmiku widzimy aktorkę pod prysznicem, który znajduje się na zewnątrz i jest o to prysznic otwarty – nie ma tu żadnej kabiny. Joanna Moro jest topless i stoi pod wodą. Widać, że napawa się słońcem, nagością i wodą.

 

W obszernym poście zauważyła, że:

 

Nagość jest jednym z najbardziej podstawowych, naturalnych i pierwotnych stanów człowieka. Od początków ludzkości nagość była zawsze obecna, zarówno jako sposób bycia, jak i jako forma ekspresji.

 

I dodała:

 

Nie każdemu musza podobać się moje zdjęcia, ale na moim profilu staram się być autentyczna i wyrażać siebie, swoją wrażliwość, estetykę i poczucie piekna – taka jaka jestem. Każdy ma prawo do własnego zdania, ja czuję się komfortowo w swojej skórze i nie widzę w tym niczego złego. Doceniam konstruktywną opinię, ale nie zamierzam zmieniać się dla czyjejś wygody. Dziękuję za zainteresowanie!

 

Najwyraźniej więc Joanna Moro nie zamierza „uginać się” pod opinią innych i nadal pokazywać swoje zdjęcia czy nagrania w strony Ewy.

Video poniżej.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Moro (@joannamoro.official)

Kontrowersyjny nekrolog Jerzego Stuhra? Oto CO napisała rodzina!

W krakowskiej prasie opublikowano nekrolog Jerzego Stuhra. Treść pożegnania jest znacznie obszerniejsza niż większość nekrologów.

A pewne zapisy, wybudziły wątpliwości u jednego z dziennikarzy.

 

https://www.facebook.com/MorawieckiPL

 

Kontrowersyjny nekrolog Jerzego Stuhra

Pochodzący z Krakowa dziennikarz, Wojciech Mucha, na platformie X udostępnił nekrolog Jerzego Stuhra. W pożegnaniu czytamy:

 

Przeżył długie, piękne i twórcze życie.
Niestrudzenie i z godnością walcząc z ciężkimi chorobami, dawał przykład, nadzieję i motywację do walki innym.
Zasnął otoczony miłością.

 

Podano też informację o pogrzebie, który odbędzie się dnia 17lipca 2024 r. Jednak uwagę Wojciecha Muchy zwrócił dopisek:

 

Społecznik, inteligent, syn mitteleuropy

 

Dziennikarz zapytał więc retorycznie:

 

I nie wiem, co jest w tym jakoś bardziej zabawne(?):

Czy że rodzina przypomina, że Zmarły był inteligentem?

Czy że uważa za istotne wskazać, że był on „synem mitteleuropy” (być może Zmarły sam miał się za takiego – nie wiemy, są przesłanki).

 

Jacek Walkiewicz w kasynie. Pozwolił synowi przegrać WSZYSTKIE pieniądze!

 

Mitteleuropa – co to?

Po czym przytoczył cytat z MEN, z którego wynika, że określenie Mitteleuropa dotyczy niemieckiej ekspansji i chęci uzależnienia od Rzeszy innych krajów:

 

„W 1915 r. niemiecki publicysta Friedrich Naumann w pracy zatytułowanej Mitteleuropa (niem. – Europa Środkowa) przedstawił koncepcję stworzenia wielkiego państwa obejmującego terytoria Rzeszy, Austro‑Węgier oraz Europy Środkowej i Wschodniej aż po Kaukaz. Miał to być rejon autarkiczny (samowystarczalny gospodarczo) dzięki własnym zasobom naturalnym i źródłom energii, zdominowany kulturowo przez Niemcy.

 

Jedną z metod urzeczywistnienia tej idei było gospodarcze uzależnienie od nich krajów Europy Środkowo‑Wschodniej. Klęska Niemiec w I wojnie światowej nie spowodowała upadku koncepcji Mitteleuropy. Nawiązywali do niej naziści, głoszący hasło zdobywania potrzebnej Niemcom przestrzeni życiowej (niem. Lebensraum)”.

 

Internauci z mieszanymi uczuciami przyjęli wywody dziennikarza i stwierdzili, że Wojciech Mucha nie ma prawa oceniać tego, w jaki sposób rodzina zmarłego chce go pożegnać.

 

Bardziej czuję się Mitteleuropejczykiem niż Polakiem

Tymczasem określenie zawarte w nekrologu Jerzego Stuhra, to nawiązanie wywiadu jakiego udzielił w 2017 roku dla Newsweeka. Stwierdził wówczas:

 

Bardziej czuję się Mitteleuropejczykiem niż Polakiem

 

I wyjaśniał:

 

Polakiem czuję się głównie przez język i nie chodzi tylko o mowę, ale o zanurzenie w literaturze, studiowanie języka, o myślenie w nim. (…) Choć nie znam niemieckiego, gdy przekraczałem austriacką granicę, zawsze czułem się jak u siebie. Na słowiańską fantazję jestem zbyt porządny i zbyt do porządku przywiązany. (…) Mitteleuropa to mój świat

 

Najwyraźniej więc dla rodziny zmarłego aktora to określenie było na tyle ważne, że zdecydowano się je umieścić w nekrologu.

 

 

https://twitter.com/WojciechMucha/status/1812124759930307015

 

Małgorzata Tomaszewska dumna z dzieci! Laurusia i Enzuś mają…

Pół roku temu Małgorzata Tomaszewska po raz drugi została mamą i urodziła córeczkę.

Obecnie więc prezenterka ma dwójkę dzieci – Enzo, który urodził się w 2017 roku oraz Laurę, która na świat przyszła w lutym 2024 r.

Małgorzata Tomaszewska przyznała, że jest dumna ze swoich dzieci. Co takiego szczególnego robią?

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/?img_index=1

 

Małgorzata Tomaszewska – dzieci

Pierwszy synek – Enzo – przez siedem lat był jedynakiem. Z pewnością więc Małgosia Tomaszewska zastanawiała się, jak ułożą się relację syna z córeczką. Co prawda jeszcze przed narodzinami, chłopiec bardzo cieszył się na przyjście na świat siostrzyczki, bo jak pisała prezenterka:

 

„Kocham Cię Laurka” to były pierwsze słowa jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka.

 

Wszystko jednak mogło się zmienić, gdy mała „konkurentka” pojawiła się w domu! Na szczęście jednak brat i siostra mają dobre relacje.

 

❤️ Jestem dumna z moich dzieci i z ich relacji. Nie ma między nimi grama zazdrości czy złych emocji. Laurusia uśmiecha się jak tylko widzi braciszka. Uwielbia na niego patrzeć i go słuchać. Enzuś rozczulająco opiekuje się i bawi z siostrzyczką.

– napisała Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska pokazała ojca Laury! [FOTO]

Nadawała ze szpitala, a teraz TO! Agnieszka Włodarczyk…

29 czerwca 2024 r. Agnieszka Włodarczyk poinformowała, że musi iść do szpitala.

Powodem były poważne dolegliwości – jak je określiła – „brzuchowe”, których nie mogli zdiagnozować gastrolodzy. Kilka dni później Włodarczyk przekazała, że ma już wstępną diagnozę. Teraz zaś czeka na wyniki badań histopatologicznych.

I tak, nie minął nawet tydzień, a 43-letnia aktorka i celebrytka zamieściła zaskakujący wpis!

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Agnieszka Włodarczyk – choroba?

Po bardzo poważnie brzmiących komunikatach na temat swojego stanu zdrowia, Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie z plaży z kuriozalnym opisem.

 

Nigdy wcześniej tu nie byłam, jestem mile zaskoczona. Naprawdę! Można polecieć bezpośrednio do Doha i stamtąd autem do Bahrajnu (do miejsca, gdzie jesteśmy jest jakieś 2 h), albo przesiąść się do kolejnego samolotu i wylądować bezpośrednio tu.
Dlaczego wcześniej nie odkryłam tego miejsca? Nie wiem, ale żałuję.

 

Mili ludzie, pyszne jedzenie, wspaniałe widoki, błękitna woda, piasek jak w Krynicy Morskiej, czego chcieć więcej?
Będę zdawała Wam relacje z pobytu, i wspólnie odkryjemy piękno tego miejsca❤️

– i tym samym, jak gdyby nigdy nic, poinformowała o wyjeździe do Bahrajnu.

 

Internauci byli nieco zdezorientowani tego typu komunikatami ze strony Włodarczyk i komentowali nieco złośliwie:

 

Taka to pożyje

 

O cudowne ozdrowienie

 

Resurrection. [Wskrzeszenie]

 

Przypomnijmy, że gdy Agnieszka była w szpitalu, jej mąż informował, że teraz planują roczny wjazd. Wygląda więc na to, że Włodarczyk wprost ze szpitalnego łóżka trafiła do Bahrajnu…?

 

Marina urodziła córeczkę. Oryginalne IMIĘ!

https://www.instagram.com/marina_official/

Marina Łuczenko-Szczęsna (35 l.) kilka dni temu urodziła swoje drugie dziecko – córeczkę.

Teraz podzieliła się w fanami zdjęciem ze szpitala i ujawniła, jak dziewczynka ma na imię!

 

https://www.instagram.com/marina_official/
https://www.instagram.com/marina_official/

 

Marina urodziła córeczkę

Pochodząca z Ukrainy, Marina i Wojciech Szczęsny ślub wzięli w 2016 roku. W czerwcu 2018 urodził się ich syn Liam, a 3 lipca 2024 r. na świat przyszła córeczka pary. Dziewczynka ma nietypowe imię – Noelia.

 

Noelia
Witaj na świecie nasza księżniczko.
3.7.2024 ♥️

 

Chcielibyśmy kolejny raz z całego serca podziękować sztabowi medycznemu oraz dyrekcji
@szpitalswietejrodziny w Warszawie za wspaniałą opiekę, profesjonalizm i dyskrecję.

– napisała piosenkarka.

 

Noelia imię

Imię to jest damskim odpowiednikiem imienia Noel i oznacza osobę „nową” lub „nowonarodzoną”. Imię Noelia jest popularne w Hiszpanii i innych krajach latynoamerykańskich.

W przypadku córeczki Mariny jeszcze jedna rzecz zwraca uwagę, a mianowicie data urodzenia. Dziewczynka bowiem urodziła się dokładnie w dniu urodzin Mariny. Tym samym i mama i córka będą miały urodziny tego samego dnia!

Piosenkarka jak na razie nie ujawniła, czy był to zbieg okoliczności, czy też rodziła przez cesarskie cięcie i sama wybrała taką datę.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@marina_official)

Joanna Koroniewska w „Dzień Dobry TVN”. Szykuje się coś…

Joanna Koroniewska na swoim instastory zamieściła frapujące nagranie.

Zachęcała do oglądania „Dzień Dobry TVN” ze swoim udziałem i zapewniła, że „szykuje się coś fantastycznego”.

 

https://www.facebook.com/joannakoroniewskaofficial

 

Koroniewska przez 13 lat grała w „M jak Miłość” z pracy jednak zrezygnowała w 2013 roku. W jednym z wywiadów mówiła, że przy rodzinie i dzieciach, 12-godzinna praca na planie była nazbyt wyczerpująca i nie zostawiała czasu na życie rodzinne. Obecnie więc 46-latka gra w teatrze i spełnia się jako influencerka, gdyż razem z Maciejem Dowborem są bardzo aktywni w sieci.

Czyżby jednak teraz zamierzała podjąć pracę w telewizji?

 

Joanna Koroniewska w „Dzień Dobry TVN”

Na instagramie Koroniewska zachęcała do oglądania programu w dniu dzisiejszym (6.07.2024):

 

Kochani nie mogę powiedzieć, kto jest ze mną w środku, szkoda. Nie mogę powiedzieć, co tu się dzieje, ale powiem tylko tyle będzie się działo!

 

Oglądajcie jutro Dzień Dobry TVN. I dowiecie się szczegółów, nie, ale dowiecie się tego najważniejszego bo szykuje się coś naprawdę fantastycznego!

– mówiła tajemniczo.

 

Ciekawe więc, czy aktorka dołączy do ekipy prowadzących czy też chce obwieścić jakiś inny projekt?

AKTUALIZACJA>>> Joanna Koroniewska dołącza do TVN. Będzie konkurować z teściową?!