28-letni Dawid Kwiatkowski to przykład osoby, która bez formalnego wykształcenia zdobyła ogromny sukces i pieniądze.
Wiadomo, ile zarobił piosenkarz!
https://www.instagram.com/kwiatkowsky/?hl=pl
Dawid Kwiatkowski urodził się w rodzinie z problemem alkoholowym. W drugiej klasie liceum przerwał naukę. Później podjął ją ponownie, lecz finalnie nie ukończył szkoły średniej. To jednak nie przeszkodziło mu w realizacji swojej pasji do muzyki i osiągnięcia sukcesu – nie tylko muzycznego ale także jako juror w programach telewizyjnych.
Piosenkarz co prawda nie ujawnia konkretnie swojego statusu majątkowego, jednak jakiś czas temu w rozmowie z Ralphem Kamińskim przyznał:
No tak. Jestem milionerem
I dodał:
Ja nikomu nie z*******m tych pieniędzy, no
U wielu osób „pokutuje” przekonanie, że trzeba mieć skończone kilka fakultetów, znać języki itp. by zarabiać dobre pieniądze. Jednak bardzo często jest to tzw. ograniczające przekonanie, które tylko blokuje naszą drogę do sukcesu >>> ZOBACZ: Money mindset – co to jest i jak wpływa na Twoje ZAROBKI?
W październiku 2022 r. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili to, że są parą, a ta wiadomość wywołała medialną burzę.
Informacja ta była poprzedzona rozstaniem z Marcinem Hakielem [zobacz tutaj], a porzucony mąż podejrzewał, że był zdradzany przez Cichopek. Ponieważ cała trójka to osoby „na świeczniku”, ich poczynania wzbudzały ogromne zainteresowanie.
Kasia Cichopek konsekwentnie milczała. Dopiero teraz udzieliła wywiadu.
W rozmowie z Vivą, aktorka i prezenterka przyznała, że minione dwa lata były dla niej bardzo trudnym czasem. Nigdy bowiem nie sądziła, że jej prywatne sprawy będą omawiane w całym kraju. Ona sama nie podkręcała zainteresowania swoją osobą poprzez komentowanie sytuacji, lecz podjęła kroki prawne.
Przez pół roku miałam pod oknem paparazziego, chyba jednego, wydelegowanego do śledzenia mnie i mojej rodziny przez całą dobę. Był obecny w moim życiu całe dnie. Cokolwiek bym nie zrobiła, gdziekolwiek bym nie pojechała, on był za mną. Ale ten koszmar szybko ukróciłam, korzystając z narzędzi prawnych, które wszystkim obywatelom przysługują*
– wspomina.
Poza zainteresowaniem mediów, spotkała się z ogromnym hejtem w sieci jako kobieta, która zdradza(?) i rozbija rodzinę. Jednocześnie byli też fani, którzy ją wspierali.
…żyjemy w dwóch różnych rzeczywistościach. Pierwsza to ta realna, namacalna. Tutaj spotkałam się z wielką serdecznością, co jest niesamowicie budujące. Druga, ta, w której też funkcjonuję, to rzeczywistość internetowa, wirtualna chmura pełna nienawiści, po brzegi wypełniona negatywnymi myślami, działaniami.
Obecnie Katarzyna jest „na fali”. Właśnie dostała dwa nowe programy w Polsacie i jak twierdzi Maciej Kurzajewski bardzo ją wspiera. Natomiast ten najgorszy okres przeżyła dzięki rodzinie i partnerowi:
Rodzice, brat, jego rodzina zawsze są przy mnie. Na każdym kroku czułam i czuję miłość moich dzieci. Maciek idzie ze mną ramię w ramię, trzyma mnie za rękę i pomaga w każdej sytuacji.
Zenek Martyniuk (55 l.) właśnie dostał nową pracę i dołączył do stacji Polsat.
Na konferencji ramówkowej wokalista zespołu Akcent pokazał się w gronie kilku innych gwiazd, z którymi wystąpi w znanym programie.
https://www.tiktok.com/@polsat/
Disco polo w telewizji
Za czasów prezesury Jacka Kurskiego w TVP, muzyka disco polo weszła „na salony”. Wcześniej ten gatunek uznawany był za prostacki, jednak na przestrzeni lat znacznie poprawiła się jego renoma, i coraz mniej osób „wstydzi się”, że lubi lub choćby zna przebije disco polo.
Jednak po zmianie władz w TVP, skończyły się także dobre, telewizyjne czasy dla Zenka Martyniuka. Na Szczęście teraz gwiazdora „przygarnął” Polsat i dał mu wspaniałą ofertę.
#DiscoStar wraca jesienią Skolim, Magda, Zenek i Marcin w jury!
I faktycznie Zenon Martyniuk został jednym z jurorów w discopolowym talent show. A jak informuje Pudelek, gwiazdor dostał bardzo dobrą stawkę. Za jeden dzień zdjęciowy ma dostać 35 tysięcy złotych:
Przewidziano dziesięć dni zdjęciowych. Za cały sezon Zenek otrzyma więc ok. 350 tys. złotych. Stacji zależało na pozyskaniu go po tym, jak zniknął z Telewizji Polskiej. Jest przecież niekwestionowanym królem disco polo.
– twierdzi informator serwisu.
Ciekawe, czy poza zaproszeniem do tego programu, stacja przewiduje także koncerty z udziałem Zenka…?
63-letni Robert Janowski przez 21 lat prowadził program „Jaka to melodia”. Pracę stracił w 2018 roku, a po nim teleturniej prowadził „Norbi”, następnie Rafał Brzozowski.
Po zmianie władzy, Janowski wraca do programu i od września 2024 r. będzie można oglądać program z jego udziałem.
Jednak na tę wieść rozpętała się prawdziwa burza!
https://www.facebook.com/JakaToMelodiaTVP
Robert Janowski wraca do TVP
Na facebookowym profilu programu pojawiło się nagranie z Robertem Janowskim, który nie krył swojego wzruszenia, że znów nagrywa program „Jaka to melodia”:
…parę lat minęło… i tak czuję, jakbym był znowu w domu.
Mimo, że studio wielkie ale… czuję się jak dziecko, które się zagubiło w lesie i potem je rodzice znaleźli: chodź, chodź już do domu. Jest bezpiecznie, jest dobrze.
Czuję się fajnie tutaj, czuję się znowu u siebie.
– powiedział.
Robert Janowski „Jaka to melodia”
I oczywiście wśród internautów znalazło się sporo osób, które cieszą się z powrotu Roberta Janowskiego do programu „Jaka to melodia?”. Jednak jest też całe mnóstwo głosów krytycznych.
Widzowie programu uważają, że „nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki” i że Janowski powinien udać się już na emeryturę. Wiele jest też głosów uznania dla Rafała Brzozowskiego i prośby o jego przywrócenie.
A może by tak na emeryturę zawitał razem z Panem Orlosiem i P Dowbor a dorabiać poza telewizja jest tylu wspaniałych dziennikarzy więc gdzie Oni się mogą wykazać Oni już emeryturę wypracowali bo nie każdy się cieszy z tych odgrzewanych kotletów
„Ale to już było ” i nie powinno wracać więcej!
Rafał Brzozowski super młody prowadzący. A teraz powrót emeryta
Rafał tak pięknie prowadził tyle wdzięku uroku jak można zabrać kogoś takiego masakra
Rafał świetnie prowadził jaka to melodia to wzięli dziadka
Dwa razy do tej samej rzeki?
Po tak świetnym poprzedniku, jakim był Pan Brzozowski?
Hmm
Okropny facet, w niektórych sytuacjach to takie powroty są niepotrzebne, zniechęcają do oglądania programu
Czytając te komentarze nie sposób oprzeć się wrażeniu, że znacznie lepiej zostałaby powitana całkiem nowa osoba w tym formacie niż dawny prowadzący.
Jesienią 2024 r. „Taniec z Gwiazdami” wróci na antenę, a stacja ujawniła już wszystkich uczestników kolejnej edycji show.
Tym razem faktycznie na parkiecie pojawią się uznane gwiazdy – aktorzy, aktorki, piosenkarki, piosenkarze oraz jedna influencerka i jeden sportowiec. W tym gronie zobaczymy też słynną „dziecięcą” piosenkarkę.
Majka Jeżowska kojarzona jest przede wszystkim z piosenkami dla dzieci i większość internautów jej obecność w programie powitała z prawdziwą radością.
WSPANIAAAALEEEEE rozwalasz system kochana! uczysz naród mdłości i pasji – jesteś mega
Tego sie nie spodziewalam Gratulacje
Inni jednak nie byli zachwyceni:
Jako dziecko lubiłam panią Majkę ale to było 100 lat temu teraz nie koniecznie …..Nie ma naprawdę już innych GWIAZD?????
Niepodobna do siebie
Zrobiliście 18 latkę na foto, Pani która ma blisko 70. Brawo Wy
Warto też przypomnieć, że Jeżowska zasłynęła wypowiedziami na temat seksu przed koncertami (dla dzieci!)
Majka Jeżowska – seks przed koncertem
Obecnie piosenkarka ma już 64 lata i dawno chciała zerwać z dziecięcym wizerunkiem. Być może to właśnie był powód jej wypowiedzi dotyczącej seksu przed występami:
Robiłam to kiedyś w moich falbankach. Przed koncertem… To podnosi adrenalinę. Struny głosowe też lepiej pracują. Nie rozumiem więc niektórych artystek, które już nawet tydzień przed występem tego nie robią*
– stwierdziła.
Aż strach pomyśleć co będzie się działo za kulisami TzG!
W The Voice of Poland szykują się spore zmiany. TVP właśnie zaskoczyło informacją o powrocie jednego z dawnych trenerów oraz o pojawieniu się nowego.
Kogo zobaczymy w najnowszej edycji?
https://www.facebook.com/voiceofpoland
Nową prowadzącą The Voice of Poland została Paulina Chylewska (45 l.) dziennikarka, która w TVP pracowała od 1996 do 2017 r. W ostatnich latach związana była z Polsatem, teraz znów pojawi się w TVP.
Michał Szpak (33 l.), który trenerem był w 8, 9, 10 i 11 edycji, pojawi się także w 15 jako trener:
Mamy to! @michal_szpakofficial który był już trenerem czterokrotnie ponownie zasiądzie w czerwonym fotelu✌ Jesteśmy bardzo podekscytowani
Zaskoczeniem jest jednak udział Kuby Badacha, który choć jest bardzo popularny, to nie nie reprezentuje mainstreamowej muzyki. Może więc programowi nadać nową jakość.
To już pewne! @tenkubabadach , znakomity artysta i wokalista, dołącza do grona trenerów The Voice of Poland! To jego debiut w tej roli, więc emocji i niezapomnianych chwil z pewnością nie zabraknie. Bądźcie z nami i kibicujcie Kubie oraz jego drużynie!
– napisano na profilu programu.
A ta decyzja przyniosła wiele pozytywnych reakcji:
Wspaniały wybór. Niezwykły talent, klasa i urok osobisty. Idealnie Pan pasuje do roli trenera❤️
Omg najlepszy !! ❤️ Ale już zazdroszczę tym, którzy będą u niego w drużynie. Praca z takim wokalista to chyba najlepsze co może spotkać pretendujących wokalistów top !
No i to jest konkretny powód, żeby po latach wrócić do oglądania programu! ❤️
Wiosną 2024 r. Marcin Hakiel po wielu latach przerwy wrócił do „Tańca z Gwiazdami”.
Nie zobaczymy go jednak w jesiennej edycji programu. Jak twierdzi jego partnerka – Dominika Serowska – odpowiedzialna jest za to Katarzyna Cichopek.
https://www.instagram.com/marcinhakiel/
Marcin Hakiel – Taniec z Gwiazdami
Podczas sesji Q&A, Dominika odpowiedziała na pytanie „Dlaczego Marcina nie będzie w TZG”.
Partnerka Marcina Hakiela jest przekonana, że za jego usunięciem z „Tańca z Gwiazdami” stoi Kasia Cichopek:
To chyba nie jest tajemnica… Marcina nie będzie w „TzG” przez byłą małżonkę. Widocznie był ból, że Marcin bierze udział w najpopularniejszym programie w stacji 🙂
Sami pomyślcie… Komu by to przeszkadzało, że dwoje ludzi, którzy już dawno się rozstali, pracowaliby w jednej telewizji
Uważam, że jest to po prostu nie w porządku wobec niego i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Tym bardziej że z tego co wiem, osoba zainteresowana bardzo cieszy się ze swojego „sukcesu” pozbycia się Marcina:)
Zastanówcie się, kto tu ma na czyim punkcie obsesję:)
Marcin Hakiel i Dominika
Dominika najwyraźniej do tek pory nie spotkała się z byłą żoną Hakiela. Teraz została też zapytana o to, czy chciałby poznać Kasię Cichopek „w końcu wasze dzieci będą miały wspólnego ojca” [bo Dominika i Marcin spodziewają się dziecka – zobacz tutaj].
Na co ta odparła:
Zdecydowanie nie. Nie szukam nowych koleżanek.
Wygląda więc na to, że Dominika jest bardzo negatywnie nastawiona względem Katarzyny. Tymczasem, jak podaje informator „Świata Gwiazd” podejrzenia kobiety co do intrygi wobec Hakiela są całkowicie nieuzasadnione:
To absolutna bzdura!
(…) program Kasi „Moja mama i twój tata” już został nagrany. To będzie hit. Są świetne dzieciaki w nim i bardzo fajni, otwarci rodzice. W lipcu na Mazurach zostały nagrane wszystkie odcinki, łącznie z finałem.
A „Taniec z Gwiazdami” startuje dopiero od września na żywo. Gdyby brał w nim udział pan Marcin, nawet by się nie spotkali. A poza tym, i tak mają ze sobą kontakt, bo mają przecież dzieci. Kasia nie ma potrzeby unikania byłego męża. Utrzymuje z nim kontakt na tyle, na ile potrzeba.
– mówi informator serwisu*
Być może więc powody są zupełnie inne, a takie publiczne oskarżenia mogą tylko wywołać antagonizm pomiędzy Dominiką a Katarzyną…
Emilia Komarnicka-Klynstra to gwiazda serialu „Na dobre i na złe”. W 2017 roku wyszła za mąż za Redbad’a Klynstra, z którym ma dwójkę dzieci – Kosmę (ur. 2018)[18] i Tymoteusza (2020).
Jeszcze do niedawna aktorka dzieliła się swoim życiem rodzinnym i różnymi refleksjami. Od dłuższego czasu jednak zamiast męża i dzieci, pokazuje albo pracę, albo… zmysłowe nagrania ze Stefano Terrazzino.
Emilia i Stefano w ostatnim czasie publikowali wiele wspólnych nagrań, nie tłumacząc szczególnie, dlaczego akurat tańczą razem.
W niektórych postach jednak pojawiało się oznaczenie Kreacja di Terrazzino czyli miejsca stworzonego przez przystojnego tancerza. Jest to nie tylko kawiarnia, ale też instytucja kulturalna na instagramie opisana jako:
Nowa przestrzeń artystyczna. Teatr/koncert/sztuka/ubrania/muzyka/kultura/taniec
I właśnie w Kreacja di Terrazzino, aktorka z „Na dobre i na złe” występuje razem z tancerzem. Na przykład w czerwcu pokazali się na koncercie, który tak zachwalano na Facebooku:
L appuntamento , czyli spotkanie między Stefano i Emilią, których drogi połączyły się rok temu i od tego momentu potrzeba wspólnego, artystycznego tworzenia prowadzi ich przez kolejne projekty.
Po głębokim doświadczeniu „Kto ma Klucz.” przyszła potrzeba na spotkanie w przestrzeni radości, lekkości, humoru i improwizacji:)
Przywitaj z nami lato przy brzmieniu utworów, które wszyscy znamy i kochamy.
Klasyki polskiej i włoskiej sceny muzycznej (nie tylko) o miłości
…od Kabaretu Starszych Panów, przez utwory Zbigniewa Wodeckiego, aż po Minę.
Emilia Komarnicka-Klynstra rozstała się z Redbad’em?
Relacja aktorki i Stefano wzbudziła na tyle duże zainteresowanie, że Emilia i Redbad Klynstra-Komarnicki (po ślubie przyjął też nazwisko żony) wydali specjalne oświadczenie. Jednak jego treść nie rozwiewa wątpliwości. Co napisali?
Każdy z nas ma swój zawodowy tor. Od teraz artystycznie posługujemy się własnymi nazwiskami.
Dzięki za uwzględnienie.
Moc serdeczności,
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra
– czytamy w oświadczeniu.
Jednak czy nie jest to dziwne, by w 7 lat po ślubie i używaniu podwójnego nazwiska, wracać do nazwiska jednoczłonowego?
Joanna Opozda podjęła zaskakującą decyzją dotyczącą udziału w programie o tematyce wojskowej.
Po pierwsze, zaskakuje sam jej udział w tym formacie. Po drugie, to że w drodze wyjątku, walczyć będzie sama!
https://www.instagram.com/ttv.pl/
„Nasi w Mundurach” TTV
„Nasi w Mundurach” to program o tematyce wojskiej. W najnowszej edycji uczestnicy będą występować w parach i w takim składzie walczyć o zwycięstwo:
W nowej edycji show grupa osobowości telewizyjnych oraz celebrytów zmierzy się z treningiem inspirowanym programem wojsk specjalnych. Tym razem w koszarach pojawią się pary, dla których udział w programie będzie nie tylko sprawdzianem ich umiejętności, ale również więzi emocjonalnych.
„Nasi w mundurach” pary uczestników
Nowością w tej edycji będą pary, które będą musiały udowodnić swoją wytrzymałość zarówno indywidualnie, jak i we współpracy z partnerem. Czy ich relacje przetrwają próbę koszarowego życia?
I tak w programie zobaczymy synów Justyny Steczkowskiej, Julię Pawłowską i Roberta Pawłowskiego z programu „Zakup w ciemno” czy Jakuba Felińskiego i Konrada Mariańskiego z Googlebox.
Tymczasem Joanna Opozda zdecydowała się na udział solo, co w jej sytuacji osobistej, wydaje się być bardzo znaczącym gestem.
Jedyna uczestniczka, która zdecydowała się na szkolenie… bez pary. Na co dzień matka samotnie wychowująca 2,5-letniego synka. Trudności codziennego życia nie załamały jej, lecz przeciwnie – dodały wiary i pewności siebie. Mimo, że w koszarach nie będzie wspierał jej nikt bliski, Joanna może okazać się czarnym koniem trzeciej edycji i sprawić niejedną niespodziankę.
– napisano na stronie programu.
I faktycznie, jej udział może stanowić wielką niespodziankę!