Anna Lewandowska pokazała brzuch! Szokujące słowa trenerki!

Anna Lewandowska brzuch

37-letnia Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje swój brzuch. Treść posta mocno zaskakuje!

 

Anna Lewandowska brzuch
https://www.instagram.com/annalewandowska/p/DZh1D8_CHaC/

 

Słynna trenerka jest mamą dwóch córeczek Klary (ur. 4 maja 2017) i Laury (ur. 6 maja 2020). Zarówno w trakcie pierwszej, jak i drugiej ciąży Lewandowska nie przybierała wiele na wadze, z po porodzie szybko wracała do formy i miała płaski brzuch.

I właśnie tematem najnowszego posta sportsmenki jest brzuszek, jednak treść wpisu zaskakuje.

 

Anna Lewandowska brzuch

Na zdjęciu trenerka zaprezentowała szczupły i bardzo mocno umięśniony brzuch. Pod fotografią napisała:

 

Dear summer, I’m ready 🍒

[Drogie lato, jestem gotowa 🍒]

 

A to stwierdzenie zaskakuje, bo mówi o robieniu formy na lato. Te słowa przeczą hasłu powtarzanemu przez wielu trenerów czy dietetyków:

 

Rób formę na lata, a nie na lato.

 

Ponieważ robienie formy „na lato” to tylko krótkotrwała motywacja, która często nie prowadzi do zmiany nawyków żywieniowych czy stylu życia. A w praktyce często oznacza chwilową „spinę” i ograniczenie kalorii.

 

>>>Anna Lewandowska w szpitalu. Całe łóżko we krwi!

 

Wygląd brzucha Anny Lewandowskiej także wzbudził różnorodne reakcje – od zachwytu po krytykę.

 

Wow 🔥Hot 🔥

 

Obłędna forma! 😍 Każda linia Twojego ciała to dowód na to, jak pięknie można połączyć siłę z absolutnym wdziękiem i kobiecością. Po prostu bije od Ciebie blask! ✨💪

 

Wyglądasz przepięknie ❤️

 

Nie wiem czy fajny aż taki kaloryfer u kobiety. Jak dla mnie chyba lekka przesada

 

Przypominasz chlopa na budowie po 12godz ta sylwetka

 

za duzo tego ,nie przesadzaj🤮

– pisano.

 

A co Wy sądzicie o takim brzuchu?

Zdjęcie poniżej.

https://www.instagram.com/annalewandowska/p/DZh1D8_CHaC/

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowska)

Tatromaniak z dramatycznym apelem! To „walka z wiatrakami”!

Tatromaniak

Tatromaniak to profil oraz strona internetowa Tatromaniak.pl prowadzona, której autorem jest Krzysztof Baraniak. W social mediach portalu, opublikowano pilny apel.

 

Tatromaniak
pixabay

 

Jak można się domyślać, z treści wpisu, jaki opublikował Krzysztof Baraniak, autor portalu mierzy się z poważnymi trudnościami.

Początkowo Tatromaniak był profilem hobbystycznym, potem powstał portal, który przerodził się w regularną pracę. Najprawdopodobniej jednak – nie przynoszącą wystarczających dochodów.

 

13 lat temu założyłem Tatromaniaka. Prowadzę go nieprzerwanie od prawie 5000 dni, dzień w dzień.
Nie będę nikogo oszukiwał, że każdego dnia mam do tego taki sam zapał. Czasami mam absolutny przesyt, zmęczenie materiału, raczej normalne po takim czasie. Ale nie daję mu wygrać, działam dalej, wymyślam posty, szukam ciekawych materiałów, zamieszczam bieżące informacje.

 

Niestety, od pewnego czasu docieranie do Was z treściami stało się trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Sami wiecie, że posty ze stron, które obserwujecie stanowią mniejszą część tego, co wyświetla się na Waszych tablicach.

– napisał.

 

Dalej Krzysztof Baraniak poinformował o urodzinowej zbiórce na portal. Przyznał jednak, że tej akcji towarzyszą mieszane uczucia.

 

Co roku z okazji urodzin Tatromaniaka zakładałem zrzutkę na jego dalsze utrzymanie i funkcjonowanie. Dla tych, którzy widzą w tym wartość i chcą jakkolwiek wesprzeć.

 

Robię to po raz kolejny, choć towarzyszą temu uczucia inne niż w poprzednich latach. Z jednej strony wydaje mi się ona ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej dla dalszych losów tej strony. Z drugiej…nie wiem ilu osobom realnie jeszcze na niej zależy.

 

Napisał też, że ma problemy z dotarciem do użytkowników, a próbę rozgryzienia algorytmów – w wyszukiwarkach czy social mediach – określił jako walkę z wiatrakami.

 

Wiedzcie, że mimo walki z wiatrakami (algorytmami), przez kolejny rok wkładałem w tę stronę serce i starałem się, żeby była tym, czym wcześniej. Nie mam wobec tegorocznej zrzutki totalnie żadnych oczekiwań. Być może choć kilka osób uzna jednak, że warto ją jakkolwiek wesprzeć. Nawet jeśli to będzie 1 złotówka, dla mnie będzie ona znakiem, że ktoś życzy dobrze i trzyma kciuki. A to w tym momencie jest dla mnie chyba cenniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

– napisał.

 

A my ze swojej strony zachęcamy do wsparcia zbiórki. Pamiętajmy, że liczy się każda nawet, niewielka wpłata. Link > TUTAJ

Emilia Komarnicka ma świetną figurę. Jaką dietę stosuje!?

emilia komarnicka dieta

Emilia Komranicka ma świetną figurę i właśnie ujawniła, czy jest to zasługa dobrych genów, ćwiczeń, czy diety. Jej odpowiedź może zaskoczyć!

 

emilia komarnicka dieta
https://www.instagram.com/emiliakomarnicka_/?hl=pl

 

Emilia Komarnicka, znana również jako Emilia Komarnicka-Klynstra, to polska aktorka, znana dzięki rolom w serialach telewizyjnych, takich jak „Przepis na życie”, „Na Wspólnej” czy „Na dobre i na złe”. Urodziła się 25 kwietnia 1986 roku w Zielonej Górze. Swoją karierę rozpoczęła na deskach teatru, gdzie szybko zyskała uznanie za swoje umiejętności aktorskie.

Poza karierą zawodową, Emilia Komarnicka jest również znana ze swojego zdrowego stylu życia. 41-letnia gwiazda to nie tylko utalentowana aktorka, ale także osoba dbająca o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jej styl życia, pełen aktywności fizycznej i zdrowych nawyków, jest inspiracją dla wielu osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą i dbać o swoje ciało.

 

>>>Nie jesz śniadania, bo „oszczędzasz” kalorie? Przeczytaj dlaczego to ogromny błąd!

 

Emilia Komarnicka dieta

W najnowszym wpisie, Komranicka, która ma świetną figurę ujawniła, jak wygląda jej dieta. Aktorka przyznała, że czyta składy produktów i unika przetworzonej żywności. Jej „talerz” to”

 

Warzywa. Owoce. Kasze. Dobre makarony. Świetna mąka. Bio nabiał. Dobre oliwy. Trochę mięsa i ryb. Wszystko nieprzypadkowe.

 

Dziecięca dieta

Gwiazda napisała, że basuje na kilku sprawdzonych daniach i swoją dietę określiła jako „dziecięcą”.

 

Moja kuchnia jest trochę… kuchnią dziecięcą 😂

 

Cztery zupy na krzyż. Placuszki. Naleśniki. Kotleciki. Ryba. Ale za to jemy ogrom warzyw, kochamy kasze z oliwą, wszystko jest bardzo proste i raczej w jednym posiłku nie ma więcej niż 4–5 składników.

 

(…) Mam po prostu świadomość, że jest żywność, która odżywia… i taka, która zatruwa. I na co dzień wybieram świadomie ❤️

 

Uważność przy jedzeniu

Podkreśliła też, że bardzo ważne jest nie tylko to, co jemy, ale też w jakiej atmosferze przebiegają nasze posiłki.

 

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz — jemy w spokoju. Przy stole. Razem. Bez telefonów, telewizora i miliona rozpraszaczy.
To jest dla nas ważny, wspólny moment.
Poświęcam na to czas. Lubię pięknie nakryć stół, zapalić świeczkę, nawet jeśli to są tylko naleśniki 😂❤️

 

Mam wrażenie, że ciało trawi wtedy nie tylko jedzenie… ale też atmosferę, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

– dodała.

 

Zasady przedstawione przez Emilię Komarnicką wydają się być poste do realizacji. Warto więc wypróbować te zalecenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez E m i l i a (@emiliakomarnicka_)

Joanna Koroniewska dostała przykrą wiadomość. Jak zareagowała?

Joanna Koroniewska wiek

Tuż po swoich urodzinach Joanna Koroniewska dostała przykrą wiadomość. Co do niej napisano i jak zareagowała?

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Aktorka i celebrytka urodziła się 27 maja 1978 r. więc właśnie skończyła 48 lat.

 

Wow – 48 lat! Jestem już starsza niż NRD, a to zobowiązuje ! 😂🤦‍♀️❤️

– napisała tego dnia.

 

Jednak Joanna Koroniewska znana jest też z tego, że promuje „naturalność” – najczęściej pokazuje się bez makijażu. Nie ma też oporów, by publikować zdjęcia z dziwnymi minami czy nieuczesanymi włosami.

 

I tak, zaraz po urodzinach dostała przykrą wiadomość.

 

Jezus, wygląda staro, a nie jest

– napisano w komentarzu.

 

Koroniewska na tę krytykę zareagowała spokojnie:

 

„Stara” ale za to jara! 🤪🔥🎾
Dlaczego starzenie jest czymś złym? Dlaczego wygląd jest dla niektórych istotniejszy od zdrowia, wydolności fizycznej i generalnie od samopoczucia?

– zapytała.

 

I zapewniła, że pomimo swojego wieku, jest w świetnej formie i nawiązała do swojej pasji do gry w tenisa:

 

Nigdy w swoim życiu nie miałam lepszej kondycji fizycznej, nigdy wcześniej tyle nie trenowałam, nie zajmowałam się swoim zdrowiem, ale przede wszystkim nigdy nie czułam się lepiej w swoim ciele niż teraz!

 

Mój wiek metaboliczny po badaniach to 33 lata!

 

Zachęcała też swoje obserwatorki do podjęcia aktywności fizycznej:

 

Więc drogie moje! Chciałabym Wam przekazać, że zawsze warto zacząć!

 

(…)  A od 45 roku życia zmieniło się u mnie wszystko. Mój stosunek do życia, moje zainteresowania, część moich nawyków, właściwie moje całe życie.
Dziś już wiem, że zależy mi na tym aby pokazywać Wam tutaj siebie taką jaka jestem naprawdę. Bez ściemy.

 

I naprawdę mocno sekunduję każdej z Was, która w końcu zrozumie, że gonitwa za idealnym wyglądem powoduje jeszcze większe frustracje!
Ogromnie ważne jest to żeby nie szukać wymówek, ale powoli zmieniać swoje życie! Niezależnie od wieku.

– namawiała.

 

Jak więc widać, gwiazda jest odporna na krytykę, a za najważniejszy czynnik uważa własne samopoczucie i dobrą formę.

Świecki zamiennik Pierwszej Komunii. Co to są Pospleciny?

pospleciny

Maj to czas, gdy dzieci idą do Pierwszej Komunii, ale nie wszystkie, bowiem coraz więcej osób rezygnuje z obrządków religijnych. Zamiast tego organizują Pospleciny. Co to za zwyczaj i jak się odbywa?

 

pospleciny
zdjęcie ilustracyjne pixabay

 

Świecka Pierwsza Komunia

W zależności od metodologii od 70 do 90% Polaków deklaruje przynależność do Kościoła Katolickiego. Jednocześnie tylko około 29% co niedzielę uczęszcza na msze (wskaźnik dominicantes). To wskazuje, że realnie wierzących i praktykujących jest mniej niż 1/3 polskiego społeczeństwa.

Z tego też względu coraz więcej osób organizuje świeckie komunie.

 

Pospleciny co to

Pospleciny to dawna słowiańska tradycja, która symbolizowała wejście dziecka w okres większej samodzielności i odpowiedzialności. Nazwa pochodzi od słów: postrzyżyny (obcinanie włosów) zapleciny (zaplatanie warkocza).

W tym dniu dzieci także są obrane w jasne stroje, często też otrzymują prezenty np. wisiorki z symbolem dębu, który symbolizować ma siłę, mądrość i pamięć o przodkach. Podczas uroczystości może mieć miejsce symboliczne zaplatanie warkoczy lub splatanie kolorowych nici.

 

Jak zorganizować pospleciny?

Nie ma tu księdza, nie ma spowiedzi, a centralnym punktem nie jest ołtarz, lecz… drzewo, ognisko lub krąg najbliższych osób.

– informuje serwis „Mamo to ja”.

 

I zachwala tego typu uroczystości:

Zamiast sztywnych garniturów i białych, tiulowych sukienek, które często krępują ruchy i sprawiają, że dzieci czują się jak przebrane lalki, królują naturalne tkaniny: len, bawełna, kolory ziemi. (…)

 

Tam nie ma ziewających w ławkach wujków. Jest za to wspólne śpiewanie pieśni, czytanie listów do dziecka na przyszłość i atmosfera, której próżno szukać w komercyjnych domach przyjęć.

 

Taka słowiańska uroczystości ma też być sprzeciwem wobec komercjalizacji Pierwszej Komunii, które coraz częściej przypominają mini wesela z kosztownymi prezentami wypchanymi kopertami. W przypadku posplecin stawia się na kontakt z naturą i skromne prezenty o znaczeniu symbolicznym.

*cyt. https://mamotoja.pl/

Zginęła 19-letnia córka miliardera! Szokujący gest rodziców!

W tragicznym wypadku zginęła 19-latka, córka potentata budowlanego. Po śmierci nastolatki, jej rodzice podjęli szokującą decyzję.

 

zdjęcie ilustracyjne pixabay

 

19-letnia Orla Wates z Londynu to córka Andrew Watesa, dyrektora wartej miliardy, rodzinnej firmy budowlanej Wates Group.

Nastolatka przebywała w Wietnamie na rocznej przerwie tzw. gap year przed podjęciem studiów.

Niestety tam doszło do wypadku na trasie Ha Giang Loop w północnym Wietnamie. Dziewczyna jechała na motocyklu, a po upadku doznała poważnych obrażeń.

Jak informuje BBC, 19-letnia Orla Wates:

 

…została przewieziona do szpitala Viet Duc Friendship Hospital w Hanoi i zmarła 2 kwietnia w obecności rodziców.

 

Po śmierci nastolatki, Henrietta i Andrew Wates podjęli zaskakujący krok. Zdecydowali bowiem o oddaniu organów córki do transplantacji. Co więcej, nagrali moment pożegnania ze zmarłą!

Powiedzieli też, że ich córka kochała Wietnam, więc odwdzięczenie się temu krajowi było dla nich bardzo ważne.

 

„Wierzymy, że gdyby istniał sposób, aby dać szansę innym, Orla właśnie tego by chciała.”

 

„Świadomość, że dzięki nim żyje, przynosi nam ogromną ulgę”.

– mówili*

 

Vie Nam News poinformowało, że w szpitalu oddano organy „pięciu ciężko chorym wietnamskim pacjentom”, a przedstawiciel szpitala powiedział, że rodzina zmarłej podjęła „decyzję, wykraczającą poza narodowość i rasę”.

Poniżej poruszające nagranie rodziców żegnających zmarłą córkę.

*cyt. BBC

Przetestowali 15 rodzajów majonezu. Który jest najlepszy?

Dziennikarze „Faktu” postanowili zakończyć wojnę majonezową i wybrać ten najlepszy. W tym celu przetestowali aż 15 różnych majonezów.

A który został zwycięzcą? Przeczytajcie poniżej.

 

zdjęcie ilustracyjne pixabay

 

W rankingu brano pod uwagę smak, skład oraz cenę. Ta jednak nie była kluczowym czynnikiem, bo przecież finalnie na stole powinna liczyć się jakość.

 

I tak zwycięzcą został Majonez Kielecki, który wygrywał nie tylko smakowo, ale też jeśli chodzi o naturalny, prosty skład.

 

Nasz ranking wygrywa Majonez Kielecki, który pokonał konkurencję krótkim, klasycznym składem bez żadnych ulepszaczy, czy konserwantów. Sos ze Spółdzielni Społem trzyma poziom, jego skład nie zmienia się od lat (olej rzepakowy, żółtka jajek, musztarda, woda) pozostaje też najbardziej wyrazisty w smaku spośród wszystkich przez nas próbowanych.

 

Ponadto wyróżniono trzy inne majonezy – Majonez Dekoracyjny Winiary, Majonez Świdnicki i Majonez Wyborny.

 

Winiary to niewątpliwie ugruntowana marka, przypadł nam do gustu przez swój najbardziej zbalansowany smak — nie za kwaśny, ale jednocześnie dość wyrazisty. Drugi z wyróżnionych uległ Kieleckiemu przez masę jajeczną, a nie żółtka jajek w składzie, a Majonez Wyborny (z Aldiego), mimo że skład ma niemal identyczny jak sos z Kielc, to jednak przegrał z nim smakowo, jest za bardzo octowy.

– czytamy w „Fakcie”

 

A Wy zgadzacie się z tym werdyktem czy macie innego faworyta?

>>>Nie jesz śniadania, bo „oszczędzasz” kalorie? Przeczytaj dlaczego to ogromny błąd!

Katarzyna Dowbor kupiła willę w Hiszpanii! „Będzie się działo!”

Katarzyna Dowbor (67 l.) opublikowała nagranie, w którym odnosi się do informacji, jakoby kupiła willę w Hiszpanii.

Czy faktycznie prezenterka nabyła taką nieruchomość i jakie ma plany? Przeczytajcie poniżej!

 

screen https://www.instagram.com/reels/DWHh_0qjsEU/

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w 2022 roku kupili dom w Hiszpanii, a Katarzyna Dowbor często ich tam odwiedzała. Nic więc dziwnego, że i ona postanowiła zakupić nieruchomość w tym kraju. Tylko czy na pewno jest to „willa”?

 

Kochani, doszły mnie słuchy, że podobno w mediach jest głośno o tym, że kupiłam willę w Hiszpanii.

– zaczęła prezenterka.

 

Dalej jednak ironicznie zapytała:

 

Willę?

 

Maleńki, stary domek do generalnego remontu.

 

Zapewniła jednak, że remont jej niestraszny:

 

No ale kto jak nie ja? Wiecie jak ja kocham remonty. Tak więc będzie się działo!

 

Jednak słysząc opowieści na temat hiszpańskich „fachowców”, trzeba przyznać, że pani Katarzyna okazuje daleko posunięty optymizm!

>>>Katarzyna Dowbor poznała wysokość swojej emerytury: „przeżyłam szok”!

Bożenka musi schudnąć? ZOO reaguje na body shaming!

Bożenka to manul z poznańskiego ZOO. Kilka dni temu „kociak” zaginął, a ogród zamieścił apel dotyczący poszukiwań.

Zwierzak na szczęście szybko się znalazł, ale pojawiła się krytyka dotycząca wyglądu Bożenki, bo zarzucano jej nadwagę.

 

https://www.instagram.com/zoopoznan/

 

Manul Bożenka

W zeszłym tygodniu informowano o zaginięciu Bożenki:

 

W dniu dzisiejszym z ekspozycji zniknęła samica manula – Bożenka.

W trakcie porannego obchodu zauważono, że zostały otwarte pomieszczenia, w których zwierzę przebywało. Z naszych ustaleń wynika, że mogła zostać wypuszczona celowo przez nieznanego sprawcę.

 

Niedługo później samiczka się znalazła – najprawdopodobniej sama wróciła do swojego „domku” w Ogrodzie Zoologicznym:

 

Nasz manul wrócił – cały, zdrowy i… wyglądający tak, jakby właśnie był na weekendowym city breaku, a nie z nieplanowanej eskapadzie 😼

– pisano.

 

Body shaming

Jednak po publikacji wizerunku Bożenki, zaczęto krytykować jej wygląd.

W reakcji na aluzje dotyczące „nadwagi” manula, ZOO opublikowało grafikę, na której wyjaśnia, że manul waży zaledwie 3-4 kilogramy. Ma za to bardzo obfite i gęst futro. Ponadto charakteryzuje się krępą budową ciała, a to wszystko ma pomóc osobnikom tego gatunku przetrwać w surowym klimacie Azji.

 

Dzisiejszy post jest dla wszystkich, którzy martwili się „otyłością” Bożenki 😼
Spokojnie – już rozwiewamy wszystkie wątpliwości… 🐾

– skwitowano.

ZOBACZ TEŻ: Wiadomo ILE Chodakowska je kalorii. To naprawdę sporo!

Michał Piróg pożegnał się z fanami!

Michał Piróg opublikował zaskakujący wpis, w którym pożegnał się z fanami.

 

https://www.instagram.com/michalpirog/

 

46-letni tancerz, choreograf, prezenter, celebryta i jeden z jurorów „Top Model” pożegnał się z fanami.

Piróg, który od 20221 roku był związany ze stacją TVN, poinformował o zakończeniu współpracy.

 

Nadszedł ten moment by to powiedzieć .
Dziękuję za wspólne 25 lat !!!! To czas wspaniałej przygody oraz niesamowitej podróży w stacji TVN. Podróży którą poprowadziła mnie nieznaną i ekscytująca drogą.

– napisał.

 

Dalej przekazał, że ma przed sobą nowe projekty:

 

Podjąłem jednak decyzje, że nadszedł czas na nowe.
Zamykam skrzynie pełną skarbów i otwieram szeroko okno na nowe i nieznane.

 

Celebryta podziękował też widzom TVN:

 

Dziękuję wam najukochańsi widzowie za te wszystkie lata ❤️

 

Żegnam się zdjęciem z mojej pierwszej samotnej wyprawy do Afryki bo czuję się tak samo podekscytowany jak wtedy i jestem ciekaw co przyniesie nowy dzień. Ale widząc ten bezkres wiem ile mam możliwości.
Mam poczuci, że z TVN byłem już wszędzie gdzie mogłem być. Za każdą wspólną podroż dziękuję

 

Jakie plany ma Michał Piróg? Według informacji serwisu Plejada, 46-latek zamierza wrócić do tańca i do aktorstwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)